Marine Parachute Rigger (MOS 0451)

MOS 0451 - Specjalista ds. Transportu lotniczego i powietrznego

Marine Corps Parachute Riggers (MOS 0451) - znani również jako specjaliści w zakresie transportu powietrznego i transportu powietrznego - otrzymują szeroki zakres wykwalifikowanych szkoleń w zakresie operacji lotniczych (spadochronowych) personelu, sprzętu / sprzętu, a także operacji odzyskiwania sprzętu przy użyciu różnych zawiesi i sprzęt zabezpieczający sprzęt.

Typ MOS : PMOS

Zakres rang : MGySgt to Pvt

Opis stanowiska: Specjaliści od transportu powietrznego i powietrznego są odpowiedzialni za konserwację całego sprzętu ratunkowego związanego z operacjami Airborne / Airdrop.

Ponadto będą pomagać w przygotowaniu dostaw i sprzętu niezbędnego do dostarczenia personelu i sprzętu za pomocą spadochronu oraz przeprowadzenia późniejszego odzyskiwania sprzętu i operacji przerobowych.

Odpowiadają za przepakowywanie spadochronu, a także przeprowadzanie konserwacji profilaktycznej i naprawczej wszystkich urządzeń zrzutowych oraz pomagają w ocenie proponowanych stref lądowania / stref zrzutów w celu wsparcia planowania i wykonywania skutecznego personelu, zapasów i wyposażenia w powietrzu podczas lotu, operacje odzyskiwania i odzyskiwania sprzętu. Będą również wykonywać różne obowiązki nadzorcze w celu wsparcia misji powietrznych i zrzutowych, w tym między innymi planowania misji, Jumpmaster (spadek militarny i linia statyczna), oficerowie ds. Bezpieczeństwa w strefach upadku i urzędnicy odpowiedzialni za awarie.

Wymagania do pracy:

(1) Musi być obywatelem USA.

(2) Musi być wolontariuszem.

(3) Musi kwalifikować się do tajnego poświadczenia bezpieczeństwa .

(4) Musi posiadać ocenę GT 100 lub wyższą.

(5) Musi zdać egzamin sprawności fizycznej Sił Zbrojnych USA i posiadać aktualne kwalifikacje pływackie CWS2.

UWAGA : To jest inny test niż Marine Corps PFT. USMC PFT wymaga, aby Marines robili pullupy, brzuszki i bieg o długości 3 mil. Army PFT wymaga, aby marines w szkołach armii przekazali następujące ćwiczenia: Pushups 2 minuty i Sit-ups 2 minuty oraz bieg na 2 mile.

Marines zwykle nie mają problemu z testami PT, ale jeśli nie jesteś przyzwyczajony do wykonywania pompek w czasie, musisz ćwiczyć dwuminutowy test na pompkach. Również brzuszki i przysiady są różne. Chrupnięcia to w zasadzie połówki przysiadów z rękami skrzyżowanymi na klatce piersiowej i łokciami dotykającymi ud, podczas gdy siedzenie jest pełnym siedzeniem z rękami zaciśniętymi za głową, dotykającymi łokci do kolan. Krótszy bieg to problem tylko dla Marines, którzy wolniej biegną w tempie trzech mil i mogą biegać o dwie mile szybciej, z pewną praktyką. Ale byli Marines, którzy zawiedli kurs na początku, nie zdając sobie sprawy z pompek. Nie zakładaj, że możesz wykonać dwie minuty ćwiczeń pompek bez ćwiczenia pompek dla zestawów dwuminutowych.

O kwalifikacji pływackiej CWS2

Musisz wiedzieć, jak dobrze pływać. Jak dobrze?

Oto test dla wszystkich marines szukających MOS 0451:

Będziesz musiał chodzić w płytkiej wodzie, a następnie przez głęboką wodę (nad głową) na 40 metrów z pełnym wyposażeniem i bronią.

Będziesz musiał wskoczyć do wody symulując technikę porzucania statku na głęboką wodę z pełnym wyposażeniem i bronią, przejechać 10m, zdejmij paczkę i przepłyń 15m wleczonej paczki i broni.

Powtarzasz to ponownie z większej odległości od wody (10-15 stóp) tylko w butach i narzędziach i podróżujesz 25 metrów za pomocą dowolnego uderzenia pływaka.

Następnie z pełnym wyposażeniem bojowym (bez paczki), pływaj 50m na ​​głębokiej wodzie z zawieszoną bronią - pysk w dół.

Następnie przeprowadź ratunkową pływalnię kumpla za pomocą liny holowniczej na 25 metrów z bierną ofiarą, holując dwie paczki i dwie bronie / przymocowane do paczek. Sprytnie, możesz użyć paczek do urządzeń flotacyjnych dla ofiary.

(6) Ukończ podstawowy kurs lotniczy (BAC), amerykańska piechota wojskowa, Ft.Benning, GA, po wejściu lub bocznym ruchu w randze kaprala lub poniżej. Podstawowy kurs Airborne to trzytygodniowa szkoła, w której najpierw będziesz testowany w Pushupach, Situpach, pullupach i biegu na dwie mile. Otrzymasz podstawową instrukcję w zakresie skoków statycznych z różnych samolotów o stałych skrzydłach.

(7) Kompletny kurs dla biegaczy spadochronowych , znajdujący się w Szkole Kwatermistrzowskiej Sił Zbrojnych USA, Ft Lee, VA, po wejściu lub bocznym posunięciu w randze kaprala lub poniżej.

W szkole zabierzecie Army PFT.

(8) Z wyjątkiem tymczasowych ograniczeń nakładanych przez władzę medyczną, gdy Marine nie jest już uprawniony do wykonywania wszystkich obowiązków wymaganych od Specjalisty ds. Transportu powietrznego i F , dowódcy przesyłają wniosek o odwołanie 0451 Pierwotnego MOS do HQMC I i L Dept ( LPC-1) do zatwierdzenia.

Obowiązki: przegląd

Powiązane Kody Wydziału Pracy:

Bez ekwiwalentu cywilnego.

Powiązane prace korpusów piechoty morskiej :

Żaden.

Powyższe informacje pochodzą z MCBUL ​​1200.17e, części 2 i 3