Poznaj podstawowe aspekty roli technika finansowego korpusu piechoty morskiej

Ci marines upewniają się, że kontrole są jasne

Chociaż może to nie brzmieć jak najbardziej ekscytująca praca w Marine Corps, technicy finansowi odgrywają ważną rolę. Oni są tymi, którzy trzymają książki; to znaczy, upewniają się, że kontrole są jasne dla Marines ubiegających się o zwrot kosztów.

Marines uważa to za główną specjalizację wojskową (PMOS), co oznacza, że ​​jest otwarta dla żołnierzy klasy podstawowej. Jest sklasyfikowany jako PMOS 3432.

Marines posiadający szeregi od prywatnych do mistrzowskiego sierżanta kwalifikują się do tej pracy.

Obowiązki Techników Finansowania Morskiego

Ci Marines sprawdzają przetwarzanie płatności na rachunkach podstawowych płatności oraz rachunkowość fiskalną obsługującą transakcje. Technicy finansowi również orzekają, sprawdzają i nadzorują wypłatę voucherów zwrotu kosztów podróży służbowych.

MOS 3432 podoficerowie (podoficerowie) nadzorują podwładnych pracujących na rachunkach podstawowych wynagrodzeń i / lub urzędowych funkcjach płatniczych. Technicy finansowi mogą zostać wyznaczeni do finansowania biur zarówno w siłach operacyjnych, jak i na lądzie. Marines służący jako technicy finansowi muszą mieć fundamentalną wiedzę na temat powiązanych aplikacji systemu komputerowego.

Kwalifikacje jako technik finansowy marynarki

W zależności od tego, gdzie jesteś przydzielony, możesz potrzebować tajnego poświadczenia bezpieczeństwa w Departamencie Obrony. Oznacza to sprawdzenie Twojej postaci i finansów, a zapis każdego narkotyku lub nadużywania alkoholu może Cię zdyskwalifikować.

Ponadto, twoja dokumentacja powinna być wolna od wyroków skazujących przez sądy cywilne, sądy cywilne lub niesądową karę za każdy czyn związany z kradzieżą lub kradzieżą.

Będziesz potrzebował wyniku 110 lub wyższego w ogólnym segmencie technicznym (GT) testów Arped Services Vocational Aptitude Battery (ASVAB). Będziesz także musiał ukończyć podstawowy kurs technik finansów w Szkole Zarządzania Finansami w Camp Lejeune w Północnej Karolinie.

Podobne oferty pracy do MOS 3432

Ta praca zapewnia kilka potencjalnych cywilnych ścieżek kariery. Będziesz kwalifikował się do pracy jako pracownik działu płac dla wielu publicznych i prywatnych firm. A po uzyskaniu niezbędnej licencji na miejsce zamieszkania, będziesz prawdopodobnie kwalifikował się do pracy jako księgowy, dla innej firmy lub w swojej własnej praktyce.