Pracuje jako doradca Apple At-Home

Profil pracy w domu

O firmie Apple

Apple Inc. (powszechnie znana jako Apple) to amerykańska firma wielonarodowa z siedzibą w Cupertino w Kalifornii, która projektuje, rozwija i sprzedaje urządzenia elektroniczne, oprogramowanie komputerowe, usługi online i komputery osobiste. Na pewno znasz ich produkty, takie jak iPhone, iPad, iPod, iMac, Apple TV, iTunes i system operacyjny iOS, które prawdopodobnie zmieniły całe nasze życie.

Informacje o AppleCare

Większość sprzętu Apple objęta jest roczną ograniczoną gwarancją oraz bezpłatnym wsparciem technicznym przez okres 90 dni, świadczone przez AppleCare. Tylko produkty AppleCare zapewniają kompleksową obsługę i wsparcie ekspertów Apple, więc większość problemów można rozwiązać za pomocą jednego połączenia. Zdobyli wiele nagród za doskonałość usług, w tym badanie zadowolenia klientów JD Powers przez wiele lat z rzędu.

Większość domowych usług obsługi klienta AppleCare, zwanych Apple At-Home Advisors, to wirtualne stanowiska call center (w tym czat).

Informacje o doradcach Apple At-Home

Zadania Apple At-Home Advisor to stanowiska pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w call center , a nie jako niezależni wykonawcy. Jako pierwszy punkt kontaktowy klienta, Doradcy At-Home oceniają problemy i rozwiązują problemy. W szczególności zapewniają wsparcie dla urządzeń iPhone, iPod, iPad, iMac, MacBook, MacBook Pro, Mac Pro, AirPort i Apple TV.

Umiejętność dwujęzyczna może być plusem w uzyskaniu jednej z tych pozycji. Wśród pożądanych języków są francuski, portugalski, hiszpański, japoński i niemiecki. (Zobacz więcej dwujęzycznych ofert call center .)

Apple zatrudnia zarówno stałych, jak i tymczasowych (sezonowych) pracowników pracujących w domu. Zobacz więcej firm z wakacyjnymi zadaniami WAH .

Zobacz także: Więcej profili firmowych typu "praca w domu"

Firma wynajmuje również menedżerów centrum telefonicznego w domu do nadzorowania doradców w domu.

Wypłata i dodatki

Firma Apple zapewnia komputer iMac do użytku podczas pracy w domu. Jego strona internetowa promuje "świetny pakiet świadczeń, konkurencyjne wynagrodzenie i zniżkę dla pracowników na produkty Apple". Plakaty na witrynie glassdoor.com zgłaszają stawkę godzinową za około 10-16 $ za godzinę.

Wymagania Home Office

Wymagania biurowe Apple różnią się od typowych wymagań biurowych w centrali telefonicznej, ponieważ zapewnia nie tylko komputer swoim agentom call center, ale także zestaw słuchawkowy. Wymaga to jednak pomieszczenia z drzwiami do ochrony przed hałasem, biurkiem, ergonomicznym regulowanym krzesłem, dedykowaną linią telefoniczną i łączem internetowym spełniającym określone wymagania.

Zatrudnianie lokalizacji

Podczas gdy głównym celem programu Apple At-Home są Stany Zjednoczone (zatrudnienie w ponad 30 stanach), Apple czasami rekrutuje również do tego programu w Toronto w Kanadzie; Cork, Irlandia; i Sydney, Australia.

Pewnego razu biuro domowe Apple At-Home Advisor musiało znajdować się w odległości 100 mil od miasta wskazanego w opisie stanowiska; teraz jednak zatrudni na te stanowiska z dowolnego miejsca w USA.

Jednak program studiów dla doradców w domu nadal wynajmuje tylko z konkretnych uczelni. Obejmują one:

Poza Stanami Zjednoczonymi

Ubieganie się o status doradcy Apple At-Home

Aby znaleźć oferty Apple At-Home Advisor, przejdź do strony internetowej Doradcy Apple At-Home lub przeszukaj bazę danych korporacyjnych firmy Apple. Strona internetowa At-Home zawiera łącza do dostępu do pozaziemskich miejsc w USA, natomiast strona zadań korporacyjnych zawiera listę wszystkich. Użyj "home" jako słowa kluczowego, aby przeszukać bazę danych lub posortować kategorie zadań jako "Customer Service and Support".

Aby ubiegać się o pracę w Apple, musisz mieć lub utworzyć identyfikator AppleID. Jest to identyczne z identyfikatorem MobileMe lub z dostępem do sklepu iTunes Store, sklepu Apple Online Store lub iChat.