8 najgorętszych konferencji technicznych w 2016 roku

Caiaimage / Sam Edwards

2016 będzie mega rokiem w technice, a projektowanie i innowacje nadal będą stanowiły ogromny plusk na scenie technologicznej. Najnowsza runda konferencji z pewnością zapewni najgorętsze aktualizacje, recenzje i warsztaty, a także fascynujące dyskusje z wpływowymi osobami i liderami branży.

Praca z rówieśnikami w Twojej dziedzinie to świetny sposób na rozwój kariery i budowanie wiedzy. Niezależnie od tego, czy odbywają się przez zwykłe spotkania lub konferencje na dużą skalę, kontakt z innymi twarzą w twarz daje możliwość współpracy.

1. Przeróbmy czwarty szczyt Global Learning

San Francisco

Bądź na bieżąco z najnowszymi odkryciami dotyczącymi głębokiego uczenia się i sztucznej inteligencji i zbadaj ich wpływ na sposób prowadzenia biznesu i radzenia sobie ze sobą. Ucz się od ponad 300 innowatorów napędzających rewolucję AI i połącz z przedsiębiorcami, technologami, naukowcami i liderami biznesu w tej dziedzinie.

2. Konferencja i festiwal DeveloperWeek

San Francisco

Nowe technologie znajdują się pod mikroskopem w serii ponad 60 wydarzeń DeveloperWeek, w tym w obozie nauki-kodu, na szczycie DevOps, warsztatach, otwartych domach i drinkach! Zwróć uwagę na lekcje intro i najnowsze porady i triki w Full-Stack , HTML5, JavaScript Development, Node.js, Mobile Web Design i wiele innych. Aby dodać do zabawy, jest hackathon z ponad 150 000 $ w nagrodach i wydarzenie z ponad 200 ofert pracy.

3. Konferencja O'Reilly Fluent

San Francisco

Fluent to jedyna konferencja, która obejmuje wszystkich dużych graczy i wschodzące gwiazdy w technologii internetowej i narzędziach stosu stron internetowych. Obejmuje to duże front-endowe technologie programistyczne i inne wiodące frameworki.

Ponad 75 ekspertów i innowatorów omówi główne problemy na platformie internetowej i rzuci światło na dalsze działania.

Tegoroczna konferencja służy bardziej profesjonalnym szkoleniom, głębokiej treści i możliwościom nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami.

4. Szczyt Adobe

Las Vegas

Dzięki ponad 150 szczegółowym sesjom i praktycznym zajęciom laboratoryjnym Summit analizuje sposoby pracy z Twoimi treściami i danymi w najbardziej efektywny sposób, aby ułatwić jakość korzystania z Twoich produktów. Dzięki doskonałym możliwościom nawiązywania kontaktów i ukierunkowanej nauce Summit oferuje najlepsze na konferencjach dotyczących marketingu cyfrowego.

5. Kolizja

Nowy Orlean

Jest to już największa konferencja technologiczna w Europie, Collision jest teraz państwem i staje się najszybciej rozwijającą się konferencją techniczną w Ameryce. Rub w ramionach prezesów największych firm na świecie, jednych z największych start-upów, inwestorów i mediów.

Forbes nazwał zeszłoroczną konferencję "niecodzienną i zwariowaną", a The Huffington Post recenzował konferencję jako "święto disrupterów, marzycieli ...". Czynnik na słynnym Festiwalu Jazzowym, który odbywa się w Nowym Orleanie przed i po konferencji, i na pewno będzie mnóstwo gotowych możliwości nauki i zabawy!

6. Future Insights na żywo

Chicago

Konferencja dla twórców stron internetowych i specjalistów ds. Produktów, którzy patrzą w przyszłość sieci.

Deweloperzy będą mogli nabyć nowe umiejętności, aby kontynuować trajektorię w górę ich pola. Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi krokami w zakresie projektowania, tworzenia stron internetowych, treści i marki oraz strategii produktów i współpracować nad nimi.

7. JAK projektować na żywo

Atlanta

Łącząc największe zgromadzenie projektantów i kreatywnych umysłów, HOW Design Live oferuje 5 dni udanych treści w ramach 7 programów, w tym projektowanie i kreatywność, wizję i przywództwo, a także narzędzia i zasoby prezentujące najlepsze opcje, aby być na szczycie swojej gry projektowej .

8. Szczyt Społecznej Innowacji

Waszyngton

Kolejna konferencja dla osób z branży, które widzą wszystko w zupełnie innym świetle, kreatywne typy, przedsiębiorcy, innowatorzy, inwestorzy, filantropi i profesjonaliści biznesowi spotykają się na Szczycie Społecznego Innowacji, aby przedyskutować kolejne duże ruchy i współpracować, aby je zrealizować.

Przedsiębiorczość społeczna odgrywa ważną rolę w postępie społecznym, a konferencja skupia wokół siebie wielkich ludzi, którzy inspirują i torują drogę do działania.

----

Współpraca, nauka i innowacje są na linii frontu wszystkich największych konferencji technologicznych, a lista wydarzeń, które chcesz sprawdzić, pojawia się w miastach w całej Ameryce, a nawet na całym świecie. Pamiętaj, aby zabrać swoją wizytówkę!