10 powodów, dla których media społecznościowe powinny przekuć swój świat

10 powodów, dla których pracownicy HR muszą brać udział w mediach społecznościowych, by odnieść sukces zawodowy

Udział w mediach społecznościowych jest niezbędnym narzędziem w nawiązywaniu kontaktów zawodowych, nawiązywaniu nowych kontaktów, rekrutowaniu pracowników i utrzymywaniu kontaktu ze światem. Jeśli nie bierzesz udziału w najlepszych portalach społecznościowych i portalach społecznościowych, świat pozostawia Cię w tyle.

Dlaczego nie zaangażować się na stronach internetowych mediów społecznościowych, podczas gdy twój udział może przyspieszyć twoją karierę w zakresie zasobów ludzkich, pomóc w uzyskaniu lepszych pracowników poprzez powiększenie puli kandydatów i umożliwić łatwe pozostawanie w kontakcie ze współpracownikami i byłymi współpracownikami w jednym miejscu.

Będziesz musiał zapoznać się z możliwymi witrynami mediów społecznościowych, aby sprawdzić, które witryny odpowiadają Twoim potrzebom uczestnictwa. Niektóre witryny specjalizują się w określonych branżach i konkretnych tematach. Niektórzy nawet koncentrują się na nawiązywaniu kontaktów w obrębie regionów i narodów. Twórz profile i uczestnicz w niektórych działaniach na Twitterze, Facebooku i LinkedIn .

Serwisy społecznościowe stanowią kluczowy element profesjonalnej sieci, sukcesu zawodowego i rozwoju kariery. Witryny społecznościowe będą odgrywać coraz większą rolę w nawiązywaniu kontaktów, awansie zawodowym i sukcesie zawodowym.

Potrzebujesz przekonujących? Te dziesięć powodów sprawia, że ​​twoja inwestycja w media społecznościowe HR jest obowiązkowa dla twojej kariery i sukcesu biznesowego.

Powody, by zdobyć społeczność

Internet otworzył komunikację ponad granicami świata. Dlaczego nie skorzystać z jego komponentów społecznościowych, aby rozwinąć swoją sieć, poprawić swoją karierę, dodać znajomych, nawiązać kontakty, rekrutować pracowników, znajdować osoby z ograniczonymi umiejętnościami, rozwijać zasoby kandydatów pasywnych potencjalnych pracowników i powiększać swój światopogląd? Uczestniczymy. Dlaczego ty też nie?