E-mail z gratulacjami dla promocji

Po co poświęcać czas, aby pogratulować komuś nowej promocji? Na początek, fajnie jest to zrobić. Każdy lubi słyszeć zasłużoną pochwałę. Kiedy nadejdzie Twoja kolej, aby przejść do korporacyjnej drabiny, docenisz dobre życzenia od znajomych, współpracowników i współpracowników.

Poza tym takie notatki są budowniczymi relacji. Są podobne do notatek z podziękowaniami , ponieważ pokazują, że jesteś zamyśloną osobą, która ceni czas i wysiłki innych ludzi.

Najlepsze nawiązywanie kontaktów ma miejsce, gdy myślisz o tym, co możesz zrobić dla innych ludzi, a nie o tym, w jaki sposób ludzie mogą pomóc Twojej karierze. Poświęć chwilę, aby pogratulować komuś promocji, a także wzmocnisz więź z tą osobą, a także ożywisz ich dzień.

Jak pogratulować komuś promocji

Jak nie pogratulować komuś promocji

Gratulacje Wiadomość e-mail o promocji

Subject line: Gratulacje z okazji promocji

Drogi Evanie,

Gratuluję promocji dla wiceprezesa Pumpkintown Savings Bank. Słyszałem o twojej zasłużonej promocji przez LinkedIn. Od wielu lat wykonujesz świetną robotę i zasługujesz na uznanie i odpowiedzialność za pozycję.

Najlepsze życzenia dla dalszego sukcesu w twojej karierze.

Z poważaniem,

Monty Black

Powiązane pozycje: Więcej przykładów listów z gratulacjami Więcej próbek liter Listy rezygnacji | Listy uznania | Przykłady listów zatrudnienia