9 modeli krzywoliniowych Przemierzanie branży modelowania przez burzę

Świeże twarze zmieniają świat modelowania i poszerzają zakres typów ciała, które widzimy na wybiegu iw magazynach o modzie. Modele z zakrętem są w tym roku dominującymi okładkami czasopism, a nawet zobaczyliśmy, że po raz pierwszy w programie Sports Illustrated Swimsuit Edition występują zakrzywione modele. Opinia publiczna cieszyła się i zachęcała branżę do dalszego rozwoju. Agencje modelujące i zwiadowcy przyjmują wszystkie typy i wygląd ciał, a sukces tylu krzywych modeli pokazuje ten fakt. Podczas gdy na scenie pojawiło się kilka nowych modeli zakrętów, oto dziewięciu, którzy przejmują kontrolę.

 • 01 Georgina Burke

  Georgina Burke

  W 2014 roku Georgina Burke została nazwana twarzą Torrid, a jej gwiazda od tego czasu rośnie. Chociaż początkowo zaczynała modelować w Londynie, odniosła większy sukces po przeprowadzce do Nowego Jorku. Burke wzorował się również na Addition-Elle, JustFabPLus, Teen Vogue i Vogue Italia.

 • 02 Denise Bidot

  Denise Bidot

  Denise Bidot jest modelką i osobowością telewizyjną znaną z inspirowania ruchu pozytywnego ciała, a także z udziałem w kampaniach Nordstrom, Target, Macy's, Lane Bryant i Forever 21. Po raz pierwszy zyskała sobie miano, gdy została nazwana pierwszą " "model do chodzenia w NYFW dla dwóch tradycyjnie prostych rozmiarów marek. Bidot wykorzystuje swój modelarski sukces jako platformę do rozpowszechniania swojego przesłania: "Bycie sobą jest tym, co określa prawdziwe piękno".

  6 najlepszych modeli, którzy zmieniają świat

 • 03 Clémentine Desseaux

  Clémentine Desseaux / Levi's

  Clementine Desseaux po raz pierwszy stała się sławną modelką, gdy pojawiła się na chrześcijańskiej stronie Instagram, modelując szminkę od marki. Obserwujący szybko poprawili jej piegowaty wygląd, a jej kariera wystartowała. Desseaux przeniosła się do Ameryki z Paryża w 2012 roku, szukając więcej okazji do modelowania i jest oczywiste, że je znalazła! Desseaux pojawił się w reklamach American Apparel i Castaluna.

  Jak prawidłowo przesłać swoje zdjęcia do agencji modelujących

 • 04 Philomena Kwao

  Philomena Kwao

  Ghanyjsko-brytyjska modelka Philomena Kwao zyskuje sobie sławę odkąd wygrała brytyjskie poszukiwania modelowe po ukończeniu studiów magisterskich w zakresie międzynarodowego zarządzania zdrowiem. Chociaż planowała karierę w zarządzaniu zdrowiem, zamiast tego rozpoczęła karierę modelki. Od tego czasu została nazwana twarzą linii mody Torrid, wzorowana na modelowej linii bieliźnianej Ashleya Grahama i była widywana w dużych magazynach takich jak iD. W tym roku była również widziana w kampanii #SwimsuitsForAll w kostiumie kąpielowym Sports Illustrated. Kwao jest także jednym z założycieli projektu Lily: charytatywna inicjatywa mająca na celu połączenie młodych kobiet z mentorami, do których mogą dotrzeć za pomocą czatu online.

 • 05 Myla Delbesio

  Myla Delbesio

  Myla Delbesio wygrała Miss Teen America w 2004 roku i została rozpoznana jako model w tym samym czasie. Po odejściu od agencji modelek "o prostym rozmiarze", została w końcu zesłana jako model plus size przez agencję modelującą Forda, choć woli nie kategoryzować siebie. Była widziana w Vogue India, Elle France, Viva Moda i Elle Italia, ale zyskała największą uwagę, gdy została wybrana do kampanii Calvina Kleina w 2014 roku "Perfectly Fit".

 • 06 Erica Jean Schenk

  Erica Jean Schenk

  W sierpniu 2015 roku, mając zaledwie 18 lat, Erica Jean Schenk zdobyła okładkę magazynu Women's Running. Jej krążąca postać była jedną z pierwszych tego rodzaju, które można było zobaczyć na okładce, a Schenk został nagrodzony dużą ilością uwagi i pochwał. Schenk profesjonalnie modelowała od wieku 16 lat i nigdy nie spodziewała się reakcji, jaką uzyskałaby na okładkę Women's Running. Schenk wzorował się również na Torrid, Slink Jeans i JC Penney. Kiedy nie jest modelką, Schenk uczęszcza na Uniwersytet Pepperdine.

  5 prostych sposobów na zostanie modelką

 • 07 Iskra Lawrence

  Iskra Lawrence

  W lutym 2016 r. Linia odzieżowa Aerie rozpoczęła kampanię #AerieREAL, która skupiała się na tym, że nie była całkowicie fotografowana. Model Iskra Lawrence został wybrany jako twarz kampanii, a oszałamiające obrazy stały się wirusowe. Lawrence zauważa, że ​​dopóki nie uświadomiła sobie, że agencje modelek akceptują wszystkie typy ciała, jej kariera nie wystartowała, jak mogła, gdyby przyjęła swój typ ciała. Od tego czasu Lawrence stworzył stronę internetową poświęconą prezentacji nieedytowanych zdjęć modelowych.

 • 08 Barbie Ferreira

  Barbie Ferreira

  Dorastanie Barbie Ferreira było głęboko niepewne co do jej ciała. Pomyślała, że ​​jej krzywoliniowy kadr uniemożliwi jej spełnienie marzenia o zostaniu aktorem lub modelem. Odważna decyzja o stawieniu czoła nienawidzącym i spełnieniu jej marzeń okazała się decyzją zmieniającą życie. Gdy nieretuszowane zdjęcia Barbie pojawiły się w reklamie Real, stała się nocną sensacją. Obecnie ma 295 000 obserwujących na Instagramie i jest jedną z tych, które można oglądać.

  Unikalne cechy mogą być biletem do modelowania sukcesu

 • 09 Marquita Pring

  Danielle St Laurent / Bust Magazine

  Marquita Pring jest znaną postacią w krągłym przemyśle modelarskim, odkąd w 2011 r. Uczestniczyła w pokazie Jean Paula Gaultiera, kiedy miała zaledwie 19 lat. Od tego czasu odbyła wiele kampanii Leviego, reklamy Lane Bryant, a nawet pojawiła się w 10 strona redakcyjna w bardzo popularnej edycji włoskiego Vogue, która zaprezentowała cztery krzywoliniowe modele.