Unikalne cechy: sukces w modelowaniu biletów

Modele o udanej karierze mają kilka cech wspólnych : wspaniałą etykę pracy, pomoc agencji modelek, zdrowie i profesjonalizm. Mając to na uwadze, niektóre modele wciąż wyróżniają się bardziej niż inne i wydają się mieć to "coś", czego nie można do końca określić, ale to sprawia, że ​​wydają się wyjątkowe. Czym więc jest to "coś", co sprawia, że ​​niektóre modele wyróżniają się bardziej niż inne i czy jest to nieodłączne, czy też szczęście losowania?

Czy korzystasz z funkcji, które czynią Cię wyjątkowym i wyróżniają się z tłumu?

Kultowe modele

Pomyśl o niektórych z najbardziej kultowych modeli w historii. Weźmy Lauren Hutton, Iman, Cara Delevinge, Cindy Crawford i Tyra Banks. Każdy z nich odniósł ogromny sukces w branży modelowania (w biznesie, filmach, telewizji, projektowaniu mody i kosmetykach). Są znani z karier modelowania, ale każdy z nich ma określoną cechę, dzięki której są natychmiast rozpoznawalni. Oprócz sukcesu, każdy z nich ma coś jeszcze wspólnego: unikalną cechę, którą inni mogą próbować zminimalizować lub zredukować, ale którą każdy z nich chce objąć!

Lauren Hutton była jedną z pierwszych modelek, które przyjęły lukę w przednich zębach i odmówiły jej wypełnienia. Gruzja May Jagger i Laura Stone kontynuują ten trend ze swoimi cudownymi uśmiechami.

Iman ma piękną długą szyję, którą podkreśla na zdjęciach, zamiast starać się, by wyglądała na krótszą. Cara Delevingne ma fantastyczne, grube i często niesforne brwi, które ludzie na całym świecie próbują skopiować. Cindy Crawford ma pieprzyk nad jej wargą, którą często zachęcano do usunięcia lub zasłonięcia (chociaż ludzie byli znani z rysowania identycznego siebie, aby wyglądać jak ona!), A Tyra Banks często wyśmiewa się z jej czoła za bycie zbyt duży i określa go jako "pięciogłowego".

Nie ukrywaj!

Zamiast ukrywać, zmniejszać, ukrywać lub odsuwać się od tych aspektów swoich pozorów, te modele zdecydowały się użyć tego, co odróżnia je od ich przewagi , zamiast starać się być jak wszyscy inni. Okazuje się, że celebrujesz i podkreślasz to, co sprawia, że ​​jesteś inny lub wyjątkowy jako model, dzięki czemu będziesz wyróżniać się i być niezapomnianym! Trudno powiedzieć, czy te modele miałyby tę samą ścieżkę kariery i sukces, gdyby nie uwzględniły swoich różnic, ale z pewnością nie zaszkodziły ich karierze!

Jeśli jesteś aspirującym modelem i nie jesteś pewien, co czyni cię "wyjątkowym", nie trzeba długo szukać! Czy istnieje szczególna cecha, którą ludzie zawsze podkreślają lub komplementują? Może ludzie zawsze zwracają uwagę na twoje długie palce. Dlaczego nie używać rąk w większej liczbie zdjęć, aby ułożyć ramkę w twarz, a nawet rozważyć stworzenie modelu części i modelowanie rąk ? Być może masz piegi, które zawsze starasz się zatuszować makijażem, jeśli tak naprawdę to może być właśnie rzecz, której szuka klient w modelu! Jeśli masz super ekspresyjne oczy, mogą być świetnym narzędziem do modelowania, ponieważ dzięki nim Twoje zdjęcia ożyją. Następnym razem, gdy pomyślisz o ukrywaniu lub ukrywaniu swoich unikalnych cech przed przesłuchaniem lub castingiem, spróbuj ich podkreślić, a to może doprowadzić do twojego wielkiego włamania do świata modelowania!