Opis zadania strażaka marynarki wojennej

Ci marynarze operują powierzchniową bronią okrętową

Dowódcy straży pożarnej (FC) operują pewnymi systemami uzbrojenia na okrętach marynarki wojennej. Jest to wysoce techniczny, bardzo trudny ranking (tak jak Navy odnosi się do jego zadań) w zaawansowanej elektronice i dziedzinie komputerów.

Straż pożarna jest wysoce konkurencyjną oceną w marynarce wojennej, więc standardy dla rekrutów są bardzo wysokie. Jeśli bierzesz pod uwagę tę ocenę, musisz być dojrzały i skłonny do ponoszenia dużej odpowiedzialności, oprócz umiejętności technicznych i wiedzy.

W przeciwieństwie do innych ocen, oprócz działających systemów uzbrojenia, strażacy rozwiązują i naprawiają broń. Te systemy uzbrojenia obejmują system rakietowy Tomahawk, system pocisków Sea Sparrow i system rakietowy Harpoon, a także powiązane pakiety komputerowe i czujniki.

Szkolenie dla strażaków straży granicznej

Rekruci nie mogą się zaciągnąć z gwarancją oceny FC. Są oni zobowiązani do zaciągnięcia się na zaawansowanym polu elektroniki / komputera (AECF) Marynarki Wojennej i spędzą około dziewięciu tygodni na podstawowym szkoleniu elektronicznym. To jest poza szkołą strażaka "A" przez około 20 tygodni, obie są prowadzone w bazie marynarki wojennej w Great Lakes w stanie Illinois.

W początkowej fazie szkolenia AECF rekruci są przydzielani do oceny strażaka pożarowego lub oceny technika elektronicznego (ET). Te dwie oceny stanowią podstawę departamentu systemów bojowych okrętu, które są odpowiedzialne za utrzymanie gotowości do działań bojowych.

Obowiązki strażaków

Rozszerzone obowiązki strażaka pożarniczego obejmują obsługę i utrzymywanie systemów kierowania bojowych i uzbrojenia, systemów rakietowych ziemia-ziemia i ziemia-ziemia oraz systemów kierowania ogniem broni palnej. Dostarczają także zaleceń dotyczących zatrudnienia w systemie, wykonujących konserwację cyfrowych systemów komputerowych,

Kierownik straży pożarnej ma inne obowiązki związane z utrzymaniem i konserwacją okrętowych systemów uzbrojenia, które obejmują kontrolę i testowanie mikro- i minikomputerów oraz związanej z nimi elektroniki.

Środowisko pracy dla strażaków

Środowisko pracy dla strażaków może obejmować całą flotę marynarki wojennej, w tym lotniskowce i krążowniki Aegis, a także czynności naprawcze na lądzie.

Wymagania pracy dla strażaków

Rekruci muszą uzyskać łącznie 156 punktów wiedzy z wiedzy matematycznej (MK), informacji z elektroniki (EI) i ogólnej nauki (GS) z zestawu ASVAB ( Arped Services Vocational Aptitude Battery) oraz z 222 z części dotyczącej arytmetycznego rozumowania (AR).

Ponadto, początkujący strażacy muszą mieć możliwość zakwalifikowania się do tajnego poświadczenia bezpieczeństwa , mieć normalne postrzeganie kolorów, normalny słuch i być obywatelem USA. Ta ocena ma 72-miesięczne zobowiązanie do egzekucji.

Możliwości awansu i progres kariery dla kontrolerów straży pożarnej, tak jak w przypadku wielu marynarskich rankingów, są bezpośrednio powiązane z poziomem obsady danej osoby. Personel w niezamawianych rankingach ma większe możliwości awansu niż te w ratingu nadrzędnym.

Sea / Shore Rotation for Fire Controlmen

Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy, którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu, trwa 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.

Informacje z Dowództwa Personelu Marynarki Wojennej