Work at Home Call Center Jobs w Wisconsin

Chcesz znaleźć domowe centrum telefoniczne w WI? Popatrz tutaj!

Getty / ilbusca

Jeśli mieszkasz w Wisconsin i chcesz pracować w domu, jedno z tych centrów telefonicznych może być Twoją następną pracą. Ta lista nie jest definitywna, ale te firmy call center zatrudniają do pracy w domu w Wisconsin:

Accolade Support Call Center Services
Niezależni kontrahenci pracują z domu w zakresie wsparcia technicznego i obsługi klienta. Są one wypłacane za minutę przy maksymalnej stawce 10 USD za godzinę, ale bez płacy minimalnej.

AdviseTech
Dostawca rozwiązań IT zatrudnia agentów z doświadczeniem na komputerach do rozwiązywania problemów i telemarketingu dla swoich klientów przez 2-6 godzin tygodniowo.

Alorica
Dawniej znany jako West at Home, firma ta korzysta z tego samego podstawowego modelu, co West zatrudnienie agentów domowych w Wisconsin. Są one wypłacane na minutę lub na wezwanie. Jednak ponieważ są to pracownicy, otrzymują minimalne wynagrodzenie.

American Express
Domowe biura obsługi klienta w programie tej firmy muszą mieć doświadczenie w systemach rezerwacji lub są biurami podróży. Dwujęzyczność jest plus. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

Doradcy Apple At-Home
Pracownicy firmy Apple pracujący z domu korzystają z pomocy technicznej i obsługi klienta. Mimo że stanowiska często mają lokalizacje w księgowości, kandydaci nie muszą mieszkać w tych miastach, aby złożyć podanie.

ARO
Agenci centrum kontaktowego z klientem pracują w domu, pracując na różnych stanowiskach, takich jak sprzedaż i obsługa klienta, a także pracując jako audytorzy ubezpieczeniowi oraz LPN i RN.

Aspire Lifestyles
Specjalizująca się w usługach wirtualnego asystenta lub concierge pracownicy firmy używają telefonu, poczty e-mail i czatu do obsługi klientów. Biegła znajomość francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego jest dodatkowym atutem.

Asurion (dawniej NEW Corp)
Firma ubezpieczeniowa zastępująca urządzenia zatrudnia agentów pracujących w domu na pełnych i pół etatu.

Carenet Healthcare Services
RN z Wisconsin rozmawiają z pacjentami w tych medycznych przychodniach. Zapłata wynosi około 25 USD za godzinę. Praca jest na pełen etat, a praca na noc może być dostępna i / lub wymagana.

Convergys
Przedstawiciele zdalnego call center zatrudnieni przez tę firmę przyjmują połączenia przychodzące i wykonują obsługę klienta, sprzedaż lub wsparcie techniczne. Szkolenie jest wypłacane, a pakiet świadczeń dodatkowych jest oferowany.

LiveOps
Niezależni kontrahenci są zatrudniani do obsługi tylko języka angielskiego i dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej), pracy ubezpieczeniowej i usług finansowych. Jako niezależni wykonawcy nie otrzymują wynagrodzenia minimalnego, a wynagrodzenie opiera się na minutach rozmów . Szkolenie nie jest płatne. Agenci muszą zapłacić za własną weryfikację.

Support.com
Zdalni czat i agenci call center zapewniają usługi wsparcia technicznego dla klientów firmy. Więcej zadań obsługi klienta czatu

TeleTech @ Home
Firma zatrudnia współpracowników z pracy w domu do pracy w niepełnym wymiarze godzin (20-30 godzin / tydzień) do pracy z domu jako agentów połączeń i innych dziedzin. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center. Korzyści obejmują płatne szkolenia i 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

Transcom
Firma Call Center zatrudnia agentów pracujących w domu do obsługi klienta i wsparcia technicznego w Wisconsin.

U-Haul
Agenci zatrudnieni w tych niepełnym wymiarze godzin i sezonowych miejscach pracy w call center zapewniają obsługę klienta, rezerwacje i pomoc drogową.

Są to stanowiska pracy, a nie niezależne stanowiska wykonawców.

Na liście operatorów call center, którzy zatrudniają agentów z Wisconsin, może być więcej firm.