Rzeczy do rozważenia przy wyborze do przyłączenia się do korpusu piechoty morskiej

Rekrutacja środowiska

USMC Drill Sergeant. By Sierżant JL Wright Jr. (www.usmc.mil images) [Domena publiczna], za pośrednictwem Wikimedia Commons

Rekruterzy z Korpusu Piechoty Morskiej zazwyczaj osiągają roczny limit, ponieważ zaspokajanie potrzeb USMC to około dwa razy łatwiejsze wypełnienie potrzeb rekrutacyjnych armii. Z wyjątkiem Straży Przybrzeżnej, Korpus Piechoty Morskiej jest najmniejszą służbą wojskową i potrzebuje tylko około 38 tysięcy nowych rekrutów rocznie, w porównaniu ze średnią liczbą rekrutów w armii wynoszącą 80 000 rocznie.

Rekrutacja zmian klimatycznych

Możesz mieć doświadczenie z rekruterem oddziału morskiego lub oddziału wojskowego w jednym roku, w którym są bardzo aktywni i docierają do ciebie, aby zobaczyć, czy jesteś zainteresowany służbą wojskową.

W tych czasach wojsko zazwyczaj potrzebuje ciał, aby wypełnić podstawowe szkolenia szkoleniowe i szkolenie z obozów treningowych. Jednakże, jeśli proces rekrutacji jest łatwy, a wojsko spełnia wszystkie ich potrzeby, wejście do wojska może okazać się bardziej konkurencyjnym przedsięwzięciem.

Większa potrzeba rekrutów

W czasie wojny zapotrzebowanie na większą liczbę rekrutów może znacznie wzrosnąć. W zależności od gospodarki i klimatu politycznego wojny bardzo trudne może być spełnienie wymaganych nowych kwot. W latach 1960-1970 bardzo ciężko było rekrutować młodych mężczyzn i kobiety do służby w wojsku w czasie szalejącej wojny w Wietnamie oraz politycznego i społecznego klimatu, który nie uczynił go korzystnym wyborem dla wielu Amerykanów. Tak bardzo projekt był wymagany, aby sprostać rosnącym potrzebom militarnym.

Jednak gdyby czasy były podobne do ataków przeprowadzonych 7 grudnia 1941 r. Lub 11 września 2001 r., Potrzeba większej liczby rekrutów będzie większa, ale ogromna reakcja młodych mężczyzn i kobiet, którzy chcą służyć, również wzrośnie, aby zaspokoić rosnące potrzeby wojsko.

Podczas tych etapów wojsko ma różne standardy, aby utrzymać rekrutów na poziomie podstawowym. Można je znieść lub zmienić w zależności od pilnej potrzeby rekrutacji w danym kraju, więc czasami łatwiej jest dołączyć do wojska i trudniej dołączyć do wojska.

Korpus piechoty morskiej może być selektywny w stosunku do rekrutów i wymagać wyższych standardów fizycznych, wyników ASVAB i standardów medycznych w razie potrzeby.

Jednak w czasach potrzeby i trudności w rekrutacji można dodawać podpisy do premii, a także nowe programy werbunku, aby pomóc w preferowanych zadaniach (MOS) oraz w edukacji i szkoleniu, które nowo podpisany rekrut może otrzymać, jeśli się kwalifikują.

Marine Corps wymaga minimalnego wyniku ASVAB wynoszącego 32 do zdobycia. Jednak w ciągu ostatnich kilku lat około 70 procent wszystkich nowych rekrutów Marine zdobyło 50 punktów lub więcej.

Rozporządzenie w sprawie rekrutacji Korpusu dopuszcza tylko około pięciu procent członków ich korpusu rocznie do przystąpienia bez dyplomu ukończenia szkoły średniej. Jednak w ostatnich latach 99 procent nowych rekrutów marynarzy miało dyplom ukończenia szkoły średniej lub co najmniej 15 punktów college'u. Aby wziąć udział w egzekwowaniu GED , kandydat musi uzyskać co najmniej 50 punktów na ASVAB (szanse na wygraną wynoszą znacznie mniej niż 90). Marine Corps jest jedyną usługą, która wymaga zrzeczenia się, jeśli przyznasz się do jakiejkolwiek historii używania marihuany. Jeśli jednak używasz puli mniej niż 10 razy w życiu, bardzo prawdopodobne jest, że rezygnacja zostanie zatwierdzona. Marine Corps ogólnie zatwierdza wyższą stawkę zwolnień z przestępstw historycznych niż Air Force i Coast Guard, ale - ponieważ jest to "fizycznie intensywna służba", generalnie zatwierdza mniej zwolnień lekarskich .

Istnieją jednak pewne przestępstwa, które nigdy nie zostaną zniesione. Moralne zrzeczenia się zbrodni są rzadkie nawet w razie potrzeby, ale występują indywidualnie dla każdego przypadku. Niedawno Korpus Piechoty Morskiej ogłosił, że nie będzie już zrzekł się przestępstwa seksualnego, bez względu na okoliczności.

Podczas gdy marines uznają kwalifikowanych wcześniejszych kandydatów do służby , wszyscy nieprzedsiebiorcy służby żeglugi morskiej muszą uczestniczyć w pełnym szkoleniu podstawowym Marine Corps (marines są jedynymi służbami posiadającymi tę polisę).

Chcesz przeczytać więcej o zaletach i wadach wyboru Marine Corps?

Zainteresowany zaletami i wadami innych oddziałów wojskowych?