Rzeczy do rozważenia przed dołączeniem do korpusu piechoty morskiej

Jakość życia

Marine Corps nie wkłada tyle samo pieniędzy i wysiłku w programy jakości życia, co inne usługi. Jednym z powodów jest to, że Korpus Piechoty Morskiej jest najmniejszą służbą wojskową w ramach Departamentu Obrony (DOD), i często jest przykuty do ich finansowania. Innym ważnym powodem jest postawa starszych przywódców Korpusu Piechoty Morskiej, którzy najwyraźniej czują, że "trud" sprawia, że ​​lepsi marines - zwłaszcza młodsi marines.

Ta polityka jest wydarzeniem, w jaki sposób Korpus Piechoty Morskiej zajmuje się koszarami dla młodszych kandydatów. Podczas gdy wszystkie inne służby pracują nad programami, które mają zapewnić prywatność wszystkim młodym członkom, członkowie Korpusu Piechoty konkretnie poprosili Sekretarza Obrony o zrzeczenie się tej zasady. Plan Marine Corps wzywa dwóch młodszych Marines (E-1 do E-3) do dzielenia pokoju i kąpieli, aby "wspierać zasady budowania zespołu i spójności jednostki". E-4 i E-5 należy przypisać pokoje prywatne.

W większości baz, Marines w randze E-6 i wyższych mogą opuścić bazę i otrzymać pieniężny dodatek mieszkaniowy, zwany BAH. Otrzymują nawet BAH po wdrożeniu (w ten sposób nie muszą kończyć ich dzierżawy).

Korpus Morski bardziej niż jakakolwiek inna gałąź usługowa stosuje się do koncepcji RHIP (kategoria ma swoje przywileje) - nawet gdy jest poza służbą. Pamiętam jeden raz, kiedy wracałem z urlopu (wakacje) do bazy sił powietrznych Edwards , i zdecydowałem się zatrzymać w Dwadzieścia-Nine Palms (baza Korpusu Piechoty Morskiej), by przed powrotem wrócić do szybkiego strzyżenia.

Wszedłem do wymiany fryzjera, wziąłem numer, potem czekałem na swoją kolej. Kiedy nadeszła moja kolej, wstałem i podszedłem do pustego fotela fryzjerskiego. Kiedy dotarłem do krzesła, osoba (w cywilnym ubraniu), która właśnie przyszła w kilka minut wcześniej, przechwyciła mnie i powiedziała: "Przepraszam, czy jesteś oficerem?" Powiedziałem nie.

Jestem pierwszym sierżantem Sił Powietrznych . "Potem powiedział:" Wtedy będziesz musiał poczekać. Jestem porucznikiem ". Następnie wskazał na znak, że przeoczyłem, że powiedział:" Oficerowie mają pierwszeństwo przed innymi klientami. "

Żadna inna usługa, z mojego doświadczenia, nie przenosi RHIP na ten poziom, szczególnie w przypadku nieprzyznanych środków (NAF).

Podobnie jak inne usługi, Marine Corps przekształca istniejące rodzinne budynki mieszkalne w "wojskowe mieszkania sprywatyzowane". Zgodnie z tą koncepcją firmy cywilne są zachęcane do budowy, utrzymywania i zarządzania kompleksami mieszkaniowymi wyłącznie wojskowymi na bazach wojskowych i w ich pobliżu. Program Marine Corps jest prowadzony przez Marynarkę Wojenną i nosi nazwę "Public Private Ventures". W większości baz żonaty małżeństwo ma możliwość wyboru mieszkania w mieszkaniu rodzinnym lub zamieszkania z bazy w wybranym przez siebie miejscu, z miesięcznym dodatkiem mieszkaniowym.

Marines, którzy są uprawnieni do życia poza bazą na koszt rządu, oraz ci, którzy mieszkają w mieszkaniach rodzinnych , otrzymują miesięczny dodatek do żywności, zwany BAS. Ci, którzy mieszkają w barakach / akademikach, zwykle nie otrzymują tego dodatku, ale jedzą posiłki za darmo w lokalach gastronomicznych ( hale dla zwierząt ).

Chcesz przeczytać więcej o zaletach i wadach wyboru Marine Corps ?

Zainteresowany zaletami i wadami innych oddziałów wojskowych?