Freelance Jobs Możesz pracować w domu

Kiedy większość ludzi myśli o freelancerów, myślą o kreatywnych zadaniach: pisaniu, redagowaniu, być może reklamie i występach marketingowych. Podczas gdy obszary te są pełne możliwości dla typów przedsiębiorczości, którzy chcą pracować w domu, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, są daleko od jedynych zawodów, które nadają się do życia niezależnego. Oto zestawienie kilku niezależnych zleceń - niektórych, których nigdy byś się nie spodziewał.

1. Pisanie

Zacznijmy od tego, co oczywiste: niezależne pisanie jest klasyczną pracą z domu. Jeśli jednak nie używasz już wirtualnego atramentu, możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, ile różnych rodzajów zleceń jest dostępnych w wolnym tłumaczeniu. Od dziennikarstwa po copywriting, blogowanie do mediów społecznościowych, pisanie prac dla każdego temperamentu i rodzaju doświadczenia.

2. Edycja i korekta

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym gramatykiem, czy po prostu osobą z dbałością o szczegóły, w Internecie pojawiają się edycje i korekty koncertów pod kątem Twojego poziomu umiejętności i doświadczenia. Potrzebujesz pomocy w ustalaniu stawek. Allena Tapia oferuje obszerną listę przedziałów cenowych, zarówno co godzinę, jak i według projektu.

3. Marketing i PR

Jeśli masz telefon i połączenie internetowe wystarczająco wiarygodne, aby podtrzymać spotkanie Skype, możesz zrobić pracę marketingową lub PR w zaciszu własnego domu. Bądź przygotowany na od czasu do czasu spotkanie na miejscu.

W wielu przypadkach klient od czasu do czasu chce spojrzeć na swój marketing lub PR pro - a nie tylko przez kamerę internetową. Koordynator mediów społecznościowych i praca menedżera również należą do tej grupy i tak samo łatwe do zrobienia z domu, jak iz biura.

4. Transkrypcja

Praca transkrypcyjna ma zazwyczaj trzy smaki: medyczne, prawne i rynkowe.

Ten ostatni wymaga najmniej nauki, jeśli chodzi o zapoznanie się ze specjalistycznym językiem technicznym w tej dziedzinie. W większości przypadków zadania transkrypcji są wymuszane przez agencję, która wymaga wykonania testu pisania, a następnie skonfigurowania zadań zgodnie z potrzebami.

5. Wprowadzanie danych

Jeśli możesz wpisać 60 słów na minutę lub więcej i znaleźć powtarzalną pracę więcej Zen niż nudną, zadania wprowadzania danych mogą ci pomóc. Po prostu uważaj: reklamy dla zadań wprowadzania danych, które obiecują duże pieniądze lub poprosić o konto bankowe lub inne osobiste dane, zanim pozwolisz ci zacząć, są czerwonymi flagami do oszustw. (Więcej informacji na temat oszustw związanych z pracą z domu pod koniec tego artykułu).

6. Praca Virtual Assistant

Jeśli masz doświadczenie jako osobisty asystent, asystent administracyjny lub kierownik biura, możesz wykonać podobną pracę dla różnych klientów, siedząc wygodnie w domu. Wirtualni asystenci zapewniają wsparcie administracyjne przez telefon i Internet, często pracując przez agencję, która łączy ich z klientami.

7. Praca w Call Center

Wirtualne stanowiska call center są w zasadzie takie same, jak praca osobista, bez podróży do centrum obsługi telefonicznej. Jedno zastrzeżenie: upewnij się, że wiesz, czy firma zapewni płatne szkolenie, czy też masz ponosić koszty własnego start-upu.

Ten drugi scenariusz może kosztować cię sporo, albo okazać się oszustwem.

8. Online Tutoring Jobs

Trener podstawowy, gimnazjalny, licealny lub studenci różnych przedmiotów, za pośrednictwem Internetu. Większość firm będzie chciała zdobyć doświadczenie w zakresie przedmiotu, któremu udzielasz korepetycji, a także zdobyć wykształcenie wyższe.

9. Twoja praca w pełnym wymiarze godzin, jako praca zleceniowa

Nie zakładaj, że twoje obecne zajęcie jest nie do pogodzenia z życiem niezależnym. Wiele miejsc pracy, które wydają się mocno zakorzenione w świecie fizycznych biur i obiektów, jest idealne do freelancingu. Na przykład, Zarejestrowane pielęgniarki mogą znaleźć wiele niezależnych koncertów, które wymagają licencjonowania, umiejętności i doświadczenia, w tym zarządzania sprawami dla firm ubezpieczeniowych, telefonicznej segregacji i pracy centrum medycznego.

Uważaj na oszustwa związane z pracą z domu

Ukryte wśród wielu legalnych ofert pracy z domu to oszustwa o różnym stopniu sprytu i złośliwych intencji.

Aby nie dać się złapać przez oszustwo związane z pracą w domu , zawsze badaj firmy, zanim się zaangażujesz. Nie wysyłaj pieniędzy, numeru konta lub numeru ubezpieczenia społecznego ani żadnych informacji, które ułatwiłyby wykradanie Twojej tożsamości. Uważaj na organizacje, które wymagają zakupu zestawu, zanim zaczniesz, lub obiecaj, że pomogą Ci się wzbogacić w pośpiechu.

Podsumowując, pamiętaj stare powiedzenie: jeśli brzmi zbyt dobrze, by mogło być prawdziwe, zwykle tak jest.

Czytaj więcej: Jak znaleźć oferty pracy Freelance Online | 10 rzeczy, które musisz wiedzieć, aby rozpocząć Freelancing

Pokrewne artykuły: 10 najczęściej zdalnych zadań do pracy | 10 najlepszych porad dotyczących poszukiwania pracy Jak znaleźć pracę Freelance | 15 zadań pobocznych, aby zarobić dodatkowe pieniądze