Przegląd instalacji wojskowych - Fort Stewart, Georgia

 • 01 Przegląd / Misja

  Oficjalna grafika armii

  Fort Stewart ma idealną lokalizację na 280 000 akrach w małym nadmorskim miasteczku Hinesville, w hrabstwie Liberty, w Georgii, niedaleko Savannah / Georgia's Atlantic Coastline. Rozciągając się w pięciu okręgach, Fort Stewart jest największą instalacją na wschód od rzeki Mississippi i jest używany do szkolenia 50 000 żołnierzy rezerwy każdego roku.

  Misja: Fort Stewart i Hunter Army Airfield to światowej klasy trening wojskowy, a także wojskowe wojskowe połączenie projekcji mocy na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Ta dynamiczna platforma pozwala jednostkom wojskowym w regionie szybko rozmieścić się na całym świecie.

  Kompleks wojskowy Stewart / Hunter odpowiada za organizowanie, kierowanie, koordynowanie i kontrolowanie wsparcia garnizonowego i działań serwisowych, w tym ogólnego zarządzania garnizonem. Dowództwo składa się z licznych dyrekcji i organizacji odpowiedzialnych za bieżącą działalność kompleksu wojskowego Stewart / Hunter. Dowództwo garnizonu zapewnia wsparcie przydzielonym, przyłączonym i dzierżawionym jednostkom lub działaniom, które należy uwzględnić w jednostkach pocztowych i działaniach w przydzielonym obszarze geograficznym.

  Oficjalna strona Fort Stewart

 • 02 Informacje podstawowe

  3. dywizja piechoty. .tysiąc

  Fort Stewart znajduje się w Hinesville, małym nadmorskim miasteczku Georgia w hrabstwie Liberty. Hinesville znajduje się w niewielkiej odległości od wybrzeża Oceanu Atlantyckiego i około 41 mil na południowy zachód od Savannah.

  Strona Fort Stewart na Facebooku

  Fort Stewart MWR

  Spis telefonów

 • 03 Liczba ludności / główne jednostki przydzielone

  Fort Stewart. .tysiąc

  Fort Stewart ma łączną populację żołnierzy ponad 20 000, wraz z 30 000 członkami rodziny.

  Obsługiwane główne jednostki to:

  3D Dywizja Piechoty

  1 Drużyna Brygady Pancernej

  Drugi zespół bojowy brygady piechoty

  3. Brygada Sustainment

  3. Dywizja Artylerii Dywizji Piechoty

  1. batalion - 75 pułk komandosów

  Inne jednostki lokatorów

 • 04 Zwiedzanie / życie na bazie

  Kwatery Armii Stewart. Oficjalna grafika armii

  Army Lodgingis teraz IHG Army Hotels.

  Kemping w Holbrook Pond jest dostępny przez rekreację na świeżym powietrzu za cenę od 6-15 $ za dzień. Kempingi to betonowe płyty z przyłączami wodnymi i elektrycznymi. Na terenie znajduje się centralna łaźnia i stacja zrzutu ścieków. Dokonaj wcześniejszej rezerwacji przez Biuro Rezerwacji Campingowej.

  Mieszkaniowy

  Family Housing na Fort Stewart jest sprywatyzowany i obsługiwany przez GMH Military Housing. Żołnierze muszą złożyć wniosek o zakwaterowanie w ciągu 30 dni od przybycia. Jeśli mieszkanie nie jest dostępne, zostanie ustanowiona aktywna lista oczekujących według klasy i liczby sypialni. Zadania mieszkaniowe będą ustalane na podstawie liczby osób na utrzymaniu i rangi członka służby. Przydział czynszu będzie równy uprawnieniom BAH dla Żołnierzy dla ich rangi.

  Żonaty Żołnierze są zobowiązani do przeżycia postu, chyba że do czasu na Posthouse Family jest dostępna.

  Żołnierze jednoosobowi i pozostali bez opieki (E1 do E4) zostaną przydzieleni do pomieszczenia w koszarach podczas inprocessingu. Pokoje zostaną udostępnione jednemu z pozostałych żołnierzy. W niektórych przypadkach E4 mogą żyć poza postem ze specjalnym pozwoleniem.

  Biuro ds. Zgłaszania zapotrzebowania na mieszkanie w centrum obsługi żołnierzy zapewnia pomoc i wskazówki w znalezieniu mieszkania na posterunku. Ceny wynajmu w bezpośrednim obszarze Hinesville różnią się znacznie.

  Szkoły

  Departament Edukacji Obronnej działa na terenie Ft w trzech szkołach podstawowych. Stewart. Każda szkoła ma wyjątkowe programy dla dzieci. Aby móc uczestniczyć, rodzice muszą mieszkać w mieszkaniu rodzinnym w instalacji wojskowej. W instalacji nie ma żadnych średnich ani wyższych szkół. Dzieci w klasach 7-12 uczęszczają do szkoły w lokalnej społeczności. Przewóz autobusowy zapewniany jest w zależności od odległości przejechanej ze szkoły. Przed i po zajęciach szkolnych świadczone są przez School Age Services. Różnorodne zajęcia sportowe i dodatkowe odbywają się w ramach usług dla dzieci i młodzieży.

  System szkół hrabstwa Liberty ma dwa licea, trzy szkoły średnie i osiem szkół podstawowych. Istnieją również trzy prywatne szkoły i jedna szkoła alternatywna, wszystkie akredytowane przez państwo. Wszystkie szkoły publiczne w Liberty County oferują transport do szkoły. Program Pryme Tyme oferowany w ramach YMCA zapewnia przed i po zajęciach szkolnych w ich szkołach dla uczniów szkół podstawowych. Każda szkoła oferuje przed i po szkole, sport i wyjątkowe programy studenckie.

  Zarówno dla mieszkańców Fort Stewart, jak i mieszkańców Liberty County, kształcenie dorosłych odbywa się za pośrednictwem Centrum Edukacyjnego. Centrum Edukacji zapewnia różne możliwości osobom, które chcą poszerzyć swoją edukację poprzez różne programy. Również w Hinesville znajdują się dwie uczelnie, Savannah Tech i Brewton Parker.

  Oficer ds. Kontaktów ze szkołą (SLO) znajduje się w każdym Centralnym Urzędzie Rejestracyjnym. Oficer łącznikowy szkoły można uzyskać pod numerem (912) 767-6533. SLO udziela informacji na temat lokalnych szkół i pomocy rodzicom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i pomocą przejściową.

  Opieka nad dzieckiem

  Child Development Services (CDS) oferuje usługi dla dzieci (sześć tygodni do przedszkola) żołnierzy i emerytów, a także pracowników DoD oraz cywilnych pracowników armii. Centrum Rozwoju Dziecka Fort Stewart (CDC) oferuje następujące usługi / programy:

  Full Day Care - oferuje usługi rozwojowe dla dzieci w wieku od 6 tygodni do 5 lat dla pracujących rodziców wymagających regularnej opieki nad dziećmi. Usługi dla dzieci w wieku 4 tygodni są dostępne dla samotnych i dwojga rodziców wojskowych.

  Godzinowa opieka
  Program Pre-K
  Wrap Around Pre-K - regularnie planowane przed i po zajęciach szkolnych dla dzieci w wieku przedszkolnym
  Opieka specjalna

  Kilka usług oferowanych jest za darmo podczas / dla wdrożenia, a usługi rabatowe są oferowane dla rodzin rozmieszczonych żołnierzy.

  Program Family Child Care (FCC) oferuje opiekę kwartalną zapewnioną przez certyfikowanych członków rodzin wojskowych z mieszkań znajdujących się na i poza Instalacją. Zarówno indywidualne, jak i domowe są certyfikowane przez CYS, zanim dzieci zostaną zapisane.

  Opieka medyczna

  Szpital Społeczności Winn Army, znajdujący się w Fort Stewart, i Tuttle Army Health Clinic, znajdujące się na lotnisku Hunter Army Airfield, zapewniają opiekę medyczną żołnierzom aktywnym, emerytowanym wojskowym i wszystkim uprawnionym członkom rodziny.

  Winn oferuje szeroki zakres usług. Niektóre usługi obejmują praktykę rodzinną, pediatrię, położnictwo i ginekologię, terapię fizyczną i zajęciową, usługi w zakresie opieki społecznej, usługi w zakresie medycyny behawioralnej, żywienie, medycyna wewnętrzna, optometria, radiologia, laboratorium i farmacja. Winn oferuje także szereg bezpłatnych zajęć edukacyjnych, takich jak zaprzestanie palenia tytoniu, strategie rodzinne na rzecz zachowania zdrowia oraz edukacja diabetologiczna.

  Dział pomocy doraźnej w Winn jest otwarty przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu w prawdziwych sytuacjach kryzysowych. Tuttle nie ma sali pogotowia.

  Klinika medyczna Lloyda C. Hawksa przeznaczona jest dla żołnierzy Żołnierzy przydzielonych do dywizji piechoty 3D i jednostek garnizonowych. Usługi obejmują opiekę podstawową, farmację, laboratorium i radiologię.