Przykładowe wprowadzenie nowego pracownika

Ten przykładowy list opisuje obowiązki pracownicze i kontekst

Ten przykładowy nowy list wprowadzający pracownika wita nowego pracownika. Wprowadza nowego pracownika do swoich współpracowników. Miłym akcentem dla pracownika jest ustalenie nieformalnego czasu, z jedzeniem i napojami, aby współpracownicy mogli powitać swojego nowego członka drużyny. Nowy pracownik poczuje się tak, jakby zespół przyjął jego przybycie.

Ten przykładowy nowy list wprowadzający pracownika jest częścią ogólnych działań, które należy podjąć, aby powitać każdego nowego zwolnionego pracownika w firmie.

Użyłbyś podobnego listu powitalnego dla nieopłaconego pracownika, ale możesz porozmawiać ze swoim prawnikiem specjalizującym się w prawie pracy, zanim zwrócisz się o to do niedbałego pracownika, ale nadal będziesz chciał pozostać w kontakcie.

Inne działania, dzięki którym nowy pracownik poczuje się mile widziany, powinny obejmować:

Wyślij list wprowadzający pracownika pocztą e-mail i opublikuj go w dowolnym dziale, w którym pracownicy nie mają stałego dostępu do poczty e-mail. Możesz również dołączyć zdjęcie nowego pracownika i mapę z zaznaczonym miejscem pracy nowego pracownika.

To wprowadzenie dla pracowników jest integralnym elementem procesu powitania nowego pracownika .

Wprowadzenie do pracownika

Drodzy pracownicy:

Chciałbym przedstawić Wam naszego najnowszego pracownika. Mike Martin zaakceptował naszą ofertę zatrudnienia jako menedżer ds. Marketingu. Jego pierwszy dzień to 1 marca. Dołącz do nas o 16:00 w głównej sali konferencyjnej na przekąski i napoje, aby poznać Mike'a i powitać go w firmie pierwszego dnia.

Mike ma piętnastoletnie doświadczenie w coraz bardziej odpowiedzialnych rolach w marketingu w kilku firmach. W swojej ostatniej pozycji Mike zarządzał marketingiem (nazwa firmy).

Jego doświadczenie jest wzmocnione przez jego licencjat w biznesie z głównym marketingiem. Obecnie pracuje nad swoim MBA w wolnym czasie.

Jako Marketing Manager, Mike odpowiada za ogólne kierowanie działem marketingu i personelem marketingowym. Zgłasza się (nazwisko i tytuł menedżera). W szczególności Mike poprowadzi nasze wysiłki w tych obszarach:

Mike będzie ściśle współpracować z zespołami ds. Rozwoju produktów. Jego biuro to (Lokalizacja).

Dziękuję za przyłączenie się do mnie w przyjęciu Mike'a do zespołu.

Pozdrowienia,

Nazwisko kierownika działu / szefa

Powitanie nowego pracownika nie jest trudne. To zajmuje tylko kilka minut twojego czasu. Podkreślasz doświadczenie i kompetencje nowego pracownika z innymi pracownikami. Podkreślasz fakt, że Twój zespół rekrutacyjny znalazł zwycięzcę.

Tak więc inwestycja w list powitalny przyniesie Ci wielkie zyski z zadowolenia pracowników i utrzymania pracowników .

Przykładowe nowe listy powitalne dla pracowników