Co zawiera pakiet kompleksowych świadczeń dla pracowników?

Oferuj te komponenty, aby przyciągnąć i zatrzymać najlepszych pracowników

Pracodawcy z wyboru zapewniają kompleksowy pakiet świadczeń dla pracowników w celu przyciągnięcia i zatrzymania pracowników. Oprócz konkurencyjnego wynagrodzenia , pakiet świadczeń pracowniczych jest standardem - i oczekiwano - częścią całościowego pakietu wynagrodzeń dla pracowników.

Mniejsze firmy zwykle oferują mniej komponentów w pakiecie świadczeń pracowniczych - a czasem nie mają żadnych korzyści. Jednak większość dużych firm i praktycznie wszyscy pracodawcy sektora publicznego oferują szeroki pakiet świadczeń pracowniczych.

Małe firmy, które rozwijają się i rozwijają, muszą planować ostrożne wprowadzanie korzyści dla pracowników, aby wraz z rozwojem nadal przyciągać i zatrzymywać talenty potrzebne do dalszego rozwoju i rozwoju. Pracodawcy mogą rozszerzyć ten pakiet świadczeń pracowniczych, o ile pozwalają na to zasoby.

Z prawie nieskończoną różnorodnością potencjalnych świadczeń pracowniczych wymienionych w sekcji Czy otrzymujesz najlepsze korzyści ze swoich korzyści? , pracodawca może dostosować pakiet świadczeń pracowniczych do potrzeb i pragnień swoich pracowników.

Są to elementy atrakcyjnego pakietu świadczeń dla pracowników. Żadne przepisy prawne nie wymagają od pracodawcy oferowania tych dobrowolnych świadczeń pracowniczych. Ale istnieje wiele korzyści związanych z rekrutacją, utrzymaniem i satysfakcją pracowników, dlaczego tak się dzieje .

 • 01 Ubezpieczenie zdrowotne to podstawa kompleksowego pakietu świadczeń pracowniczych

  Ubezpieczenie zdrowotne jest podstawą każdego kompleksowego pakietu świadczeń pracowniczych, którego pracownicy chcą i potrzebują. Ubezpieczenie zdrowotne jest preferowaną korzyścią dla pracowników większości osób pracujących.

  Ubezpieczenie zdrowotne oznacza pracodawcę jako pracodawcę z wyboru, gdy pożądani kandydaci wybierają oferty pracy. Jeśli obecnie możesz zaoferować tylko jedno świadczenie pracownicze, zrób to ubezpieczenie zdrowotne dla pracowników i ich rodzin. Będą wdzięczni.

 • 02 Płatny czas wolny od pracy

  Żaden kompleksowy pakiet świadczeń pracowniczych nie byłby kompletny bez wynagrodzenia opłacanego przez pracodawcę. W ramach pakietu świadczeń pracowniczych pracodawcy oferują szereg opcji płatnego urlopu.

  Pracodawcy zapewniają różną liczbę dni, które są klasyfikowane w sposób sensowny dla pracodawcy i pracowników. Rodzaje płatnego urlopu, które regularnie pojawiają się w pakiecie świadczeń pracowniczych, obejmują:

  Z powodów, które obejmują prostotę, brak chęci pracowników do rozliczania się z powodu zwolnienia oraz chęć traktowania pracowników takich jak inteligentni dorośli, coraz większa liczba pracodawców dąży do stosowania zasad Płatnego czasu pracy, które eliminują oddzielny płatny czas poza klasyfikacjami, takimi jak wakacje .

 • 03 Krótkoterminowe ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa zwiększa świadczenia

  Krótkoterminowe ubezpieczenie rentowe zapewnia, że ​​pracownik nadal będzie otrzymywać procent dochodów, jeśli nie może pracować z powodu choroby lub kalectwa. Zalecane jest krótkoterminowe ubezpieczenie rentowe w ramach kompleksowego pakietu świadczeń pracowniczych.

  Zapewnia ważną ochronę pracownikom, którzy nie mogą pracować w krótkim czasie. Będziesz chciał uwzględnić krótkoterminowe ubezpieczenie rentowe w swoim pakiecie świadczeń pracowniczych.

 • 04 Długoterminowe ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa zapewnia sieć bezpieczeństwa dla pracowników

  Długoterminowe ubezpieczenie na wypadek inwalidztwa (LTD) to polisa ubezpieczeniowa, która chroni pracownika przed utratą dochodów w przypadku, gdy nie jest on w stanie pracować z powodu choroby, urazu lub wypadku przez długi czas.

  Niektóre szacunki mówią, że przeciętny pracownik z długoterminową niepełnosprawnością traci 2,5 roku pracy. Inni oceniają, że pracownik ma jedną na pięć szansę na stanie się niepełnosprawnym i niezdolny do pracy przez pewien okres czasu.

  Długoterminowe ubezpieczenie rentowe jest jednym z najważniejszych elementów pakietu świadczeń pracowniczych.

 • 05 Ubezpieczenie stomatologiczne jest komponentem w pakiecie świadczeń pracowniczych

  Różne plany ubezpieczeń stomatologicznych są dostępne dla pracodawców w ramach kompleksowego pakietu świadczeń pracowniczych. Plany ubezpieczeń stomatologicznych mają na celu pokrycie kosztów związanych z doświadczeniem pracowników w uzyskaniu niezbędnej opieki stomatologicznej, zarówno profilaktycznej, jak i nagłej.

  Ubezpieczenie stomatologiczne jest często dostępne u przewoźnika ubezpieczenia zdrowotnego pracodawcy po obniżonych stawkach. Rozważ oferowanie ubezpieczenia stomatologicznego w ramach atrakcyjnego pakietu świadczeń pracowniczych.

 • 06 Wizja ubezpieczenia

  Ubezpieczenie wzroku jest niższym kosztem dodatkiem do kompleksowego pakietu świadczeń pracowniczych dostarczanego przez pracodawców. Ubezpieczenie wzroku jest często opcjonalnym dodatkiem do kompleksowej polityki zdrowotnej.

  Ubezpieczenie Vision płaci pracownikom za regularne badania wzroku i płaci za procent kosztów sprzętu korekcyjnego.

  Ubezpieczenie wzroku jest pożądanym składnikiem pakietu świadczeń pracowniczych, który jest czasami dostępny w pakiecie ubezpieczeniowym ubezpieczenia zdrowotnego.

 • 07 Ubezpieczenie na życie dodaje wartość pracodawcom, którzy otrzymują świadczenia pracownicze

  Ubezpieczenie na życie jest cenionym elementem w kompleksowym pakiecie świadczeń pracowniczych. Poszukiwany pracownik oczekuje ubezpieczenia na życie jako składnika atrakcyjnego pakietu świadczeń pracowniczych. Dowiedz się więcej o tym, jak zapewnić ubezpieczenie na życie w ramach pakietu świadczeń pracowniczych.
 • 08 401 (k) lub inny plan emerytalny dla pracowników

  Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze, ubezpieczenie zdrowotne i plan 401 (k) to zasiłki niezbędne do przyciągnięcia i utrzymania talentów w firmie.

  Według badań przeprowadzonych przez Watsona Wyatta Worldwide, związanych z The Human Capital Edge: 21 praktyk zarządzania ludźmi Twoja firma musi wdrożyć (lub unikać), aby zmaksymalizować wartość dla akcjonariuszy , firmy, które kładą nacisk na lepsze pakiety świadczeń pracowniczych i wykorzystują je do przyciągania i zatrzymywania pracowników o dużym kalibrze dodaj 7,3% dodatkowego zysku do swoich zysków. Dowiedz się więcej o modelu 401 (k) jako elemencie atrakcyjnego pakietu świadczeń pracowniczych.

 • 09 Opieka zdrowotna Elastyczne rachunki wydatków (FSA)

  Ponieważ składki na ubezpieczenia zdrowotne nadal rosną w szybkim tempie, pracodawcy nieustannie przenoszą koszty na pracowników w postaci wyższych współpłatności, odliczeń i kosztów ponoszonych z kieszeni. Aby zrekompensować część żądań związanych z tymi wyższymi wydatkami z własnej kieszeni, wielu pracodawców wdraża plany opieki zdrowotnej w zakresie elastycznego wydatkowania (FSA).

  Plan FSA pozwala pracownikom płacić za pewne nieopłacone wydatki na opiekę zdrowotną i opiekę uzależnioną od wydatków z dolarów przed opodatkowaniem. Plan elastyczny jest pożądaną częścią pakietu świadczeń pracowniczych.

 • 10 Zastrzeżenie: Uwaga

  Susan Heathfield dokłada wszelkich starań, aby oferować dokładne, zdroworozsądkowe, etyczne doradztwo w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, pracodawcami i miejscem pracy zarówno na tej stronie internetowej, jak i na tej stronie, ale nie jest prawnikiem ani treścią witryny, autorytatywny, nie ma gwarancji dokładności i legalności i nie powinien być interpretowany jako porada prawna.

  Witryna ma ogólnoświatową publiczność, a prawa i przepisy dotyczące zatrudnienia różnią się w poszczególnych stanach i krajach, więc strona nie może być ostateczna dla wszystkich w miejscu pracy. W razie wątpliwości należy zawsze szukać porady prawnej lub pomocy ze strony państwowych, federalnych lub międzynarodowych zasobów rządowych, aby upewnić się, że Twoja interpretacja prawna i decyzje są prawidłowe. Informacje na tej stronie są tylko po wskazówki, pomysły i pomoc.