Formularz odpowiedzi na rezygnację: powrót pracownika do szkoły

Podczas gdy niektórzy pracownicy pracują w pełnym wymiarze godzin po powrocie do szkoły w celu uzyskania dodatkowych studiów lub uzyskania stopnia naukowego, inni nie mogą sobie poradzić z połączeniem obowiązków zawodowych, szkolnych i często rodzinnych. Pracownicy ci uważają, że ich rezygnacja z pracy jest najlepszą opcją. Oto przykładowy list z rezygnacją dla pracownika, który powraca do szkoły. Pracownicy mogą wykorzystać ten przykładowy list rezygnacyjny do powiadomienia pracodawcy o powrocie do szkoły.

Formularz odpowiedzi na rezygnację - powrót pracownika do szkoły

Data

Imię i nazwisko opiekuna

Nazwa firmy

Adres

Miasto, województwo, kod pocztowy

Dear Name of Natychmiastowy Inspektor:

Jak już mówiliśmy, musiałem podjąć trudną decyzję, że nie mogę dalej pracować jako specjalista ds. Marketingu, gdy wracam do szkoły w pełnym wymiarze godzin, aby zdobyć tytuł licencjata. Nie byłoby to sprawiedliwe dla ciebie, jako mojego pracodawcy, ani dla mojej rodziny, ani moich studiów.

W związku z tym jest to mój list rezygnacyjny. Planuję pracować do (data rozwiązania stosunku pracy ). Spełnia to moje dwutygodniowe powiadomienie i pozwala mi skoncentrować się na pełnym wymiarze godzin w szkole, kiedy rozpoczyna się semestr.

Praca w firmie nadała mi wiele okazji do rozwijania moich umiejętności i kariery. Będę tęsknił za moimi klientami i współpracownikami po powrocie do szkoły. Ufam, że przyczyniłem się do sukcesu, jaki nasza firma odczuwa wraz z wprowadzeniem nowego produktu.

Podczas gdy okoliczności ulegną zmianie w ciągu następnych dwóch lat, gdy będę ukończyć mój stopień, a przyszłość jest niemożliwa do przewidzenia, mam nadzieję, że odejdę na pozytywne warunki. Jeśli wszystko się uda, zamierzam ponownie ubiegać się o zatrudnienie w firmie po ukończeniu studiów.

Najlepsze życzenia dla ciebie, moich współpracowników i nazwy firmy dla ciągłego sukcesu i pozytywnej przyszłości.

Będę za tobą tęsknił i często o tobie myślę.

Chcę pomóc ci w integracji nowego pracownika, tak płynnie, jak to możliwe. Proszę dać mi znać, w jaki sposób mogę najlepiej pomóc w przejściu mojej pracy i obowiązków innemu pracownikowi. Daj mi znać, co mogę zrobić.

Będę tęsknić za moim zatrudnieniem w firmie i życzę wszystkiego najlepszego.

Pozdrowienia,

Podpis pracownika

imię i nazwisko pracownika

Więcej o rezygnacji

Przykładowe listy rezygnacji