Przykładowe listy rezygnacji

Użyj tych listów z rezygnacją jako przewodnika po rezygnacji z pracy

Próbka, prosty list rezygnacyjny

Są to przykładowe, proste listy rezygnacji pracowników do użycia po zakończeniu pracy. Użyj tych liter jako szablonów lub przykładów, gdy piszesz prostą, prostą literę, aby zrezygnować z pracy. Są to rodzaje listów rezygnacyjnych, których twój pracodawca potrzebuje dla twojej dokumentacji pracowniczej .

Jeśli twój pracodawca jest jak najbardziej, on lub ona będzie chciał oficjalnej dokumentacji, której zrezygnowałeś.

Nie bądź więc zaskoczony, gdy powiesz swojemu menedżerowi, że odchodzisz, a pierwszą żądaną rzeczą jest list z rezygnacją dla akt pracownika. Oto twoje przykładowe litery.

Data

imię przełożonego

Nazwa firmy

Adres

Miasto, województwo, kod pocztowy

Dear Name of Natychmiastowy Inspektor:

Celem niniejszego pisma jest zrezygnowanie z pracy w imieniu firmy. Mój ostatni dzień to ( dwa tygodnie od daty listu).

Życzę samych sukcesów w przyszłości i nie pozwolę ci pracować z tobą i wieloma z moich współpracowników i klientów. Moje zatrudnienie w imieniu firmy było okazją do nauki i wniesienia wkładu. Będę zabierał ze sobą wiele pozytywnych wspomnień na moje nowe zatrudnienie.

Ponownie, najlepsze życzenia na pozytywną przyszłość. Zadzwoń do mnie, jeśli jest coś, co mogę zrobić, aby ułatwić przeniesienie mojej pracy lub pomóc w szkoleniu nowego pracownika.

Pozdrowienia,

Podpis pracownika

imię i nazwisko pracownika

Próbka, prosty list rezygnacyjny

Nawet zwykła rezygnacja wymaga pewnego stopnia formalności od pracownika, który ją napisał.

Nigdy nie wiesz, kto będzie miał dostęp do Twojego pliku pracownika w przyszłości. Nigdy nie wiesz, jak twoja ścieżka będzie przekraczać tych, którzy widzą twój list rezygnacji. Ale to dużo o tobie sygnalizuje.

Widziałem list z rezygnacją, który zasadniczo brzmiał: "Ta ta, jestem tutaj, wy, biedni gnojkowie, którzy pozostają". W jaki sposób niniejszy list odzwierciedla profesjonalizm osoby wysyłającej?

Pozostanie w jego aktach osobowych przez następne 30 lat. Bez względu na to, jak bardzo jesteś nieszczęśliwy ze swojej pracy, zachowaj swój profesjonalny wizerunek.

Ten jest nieco bardziej skomplikowanym próbnym listem z rezygnacją.

Data

Nazwa menedżera

Adres

Miasto, województwo, kod pocztowy

Dear Name of Manager,

Z przykrością muszę wam powiedzieć, że znalazłem nową pracę, która będzie dla mnie większym wyzwaniem i obejmować zdobywanie wiedzy w zupełnie nowej dziedzinie. Jestem gotowy na zmianę i mam nadzieję, że podjąłem dobrą decyzję.

Powodem, dla którego mówię z przykrością informuję, jest to, że byłem bardzo szczęśliwy w mojej pracy z Henry Company. Lubię moich współpracowników i byłeś wspierającym szefem. Podoba mi się też moja praca i klienci.

Nadszedł jednak czas, aby zająć się nowym wyzwaniem, aby rozwinąć umiejętności i uzupełnić moje doświadczenie. Jak już kilkakrotnie omawialiśmy, w tym roku nie spotka mnie nowa szansa.

Mój ostatni dzień to 9 maja. Mam nadzieję, że pozwolisz mi kontynuować pracę, abym mógł zamknąć moją pracę w toku, pozostawić rzeczy w porządku dla moich współpracowników i upewnić się, że jesteś na bieżąco o statusie wszystkich moich projektów. Sprawię, że moje porzucanie porządku będzie uporządkowane i pomocne.

Jeszcze raz żałuję, że Cię zostawiłem, ale cieszę się z nowych wyzwań, których doświadczę.

Jeśli chcesz pozostać w kontakcie (i moi współpracownicy też), mogę skontaktować się z Tobą telefonicznie lub SMS-em lub e-mailem. Zapamiętam was i waszą dobroć, zawsze.

Serdecznie,

imię i nazwisko pracownika

Podpis pracownika

Zachowaj swój list rezygnacyjny prosty, prosty i profesjonalny. Będzie dobrze służyć pamięci pracodawcy. To oznacza, że ​​jesteś profesjonalistą, który jest godny rewii i dostarczania referencji w przyszłości.