Dowiedz się, jak poprawić umiejętności zamykania sprzedaży

Kiedy większość ludzi myśli o świecie sprzedaży, wyobrażają sobie, że profesjonaliści ds. Sprzedaży zamykają sprzedaż. Niektórzy używają taktyki "na luzie" i inni wykorzystują jedynie umiejętności rapportowe. Niezależnie od mocnych stron i technik sprzedaży, zamknięcie sprzedaży jest i zawsze będzie kluczową umiejętnością.

Zdobycie rurociągu pełnego potencjalnych klientów nic nie da, jeśli te perspektywy nie zostaną przekształcone w klientów. Ta potrzeba zamknięcia sprzedaży jest również bardzo istotna dla osób poszukujących pracy. Łowcy zawodowi muszą nauczyć się zamykania sprzedaży po rozmowie kwalifikacyjnej, aby uzyskać pozycję lub przejść do następnego etapu procesu.

 • 01 Top 10 wskazówek, aby zamknąć sprzedaż

  Zamknięcie sprzedaży może być trudnym wydarzeniem. Sprzedawczyni nie tylko musi w pełni rozumieć potrzeby, potrzeby i zastrzeżenia potencjalnego klienta, ale także w pełni zrozumieć, w jaki sposób jej produkt lub usługa rozwiązuje te potrzeby.

  Podczas gdy każdy doświadczony sprzedawca ma swoją własną listę wskazówek dotyczących zamykania, ten artykuł zawiera informacje na temat 10 najlepszych, które są regularnie słyszalne w sprzedaży bullpensów w całym kraju.

 • 02 Szczeniak

  Jak ktokolwiek może się oprzeć? Thomas Phelps

  Kto może oprzeć się urokowi szczeniaka? Ponieważ mam dwóch biegających po moim domu, z pewnością jestem tym, który w pełni rozumie "moc szczeniaka".

  Zamknięcie szczeniaka jest jedną z najprostszych i najpotężniejszych technik zamykania , jakich kiedykolwiek użyjesz. Należy go jednak wykorzystywać we właściwych okolicznościach, z odpowiednimi produktami i tylko z odpowiednimi perspektywami.

  Korzystanie z zamkniętego psa szczeniaka może bardzo łatwo doprowadzić do odwrotu, co w konsekwencji kosztuje sprzedaż i pieniądze Twojej firmy, jeśli nie wiesz, jak właściwie wykorzystać tę technikę zamykania.

 • 03 The Assumptive Close

  Sprzedaż nie jest łatwym polem kariery, więc każda technika mająca na celu ułatwienie zamknięcia części cyklu sprzedaży jest techniką, którą należy opanować!

  Zakładając, że sprzedaż może przynieść obfitość sprzedaży bez tworzenia dodatkowej walki, ale zakładając, że może również sprawić, że sprzedawca nierozważny, leniwy i bezrobotny.

 • 04 The Hard Close

  Nie wszyscy w sprzedaży są wycięci, aby skutecznie używać techniki hard close. A większość klientów nienawidzi, gdy używane są twarde zamknięcia. Czasami jednak, gdy sprzedawca nie ma nic do stracenia, zamykanie jest najlepszym sposobem, aby uzyskać sprzedaż lub ustalić, czy perspektywa kiedykolwiek stanie się klientem.

 • 05 Związek Zamknij

  Prosty uścisk dłoni jest jak owacja na stojąco dla specjalisty od sprzedaży. Thomas Phelps

  Ludzie kupują od ludzi, których lubią i znajdują powód, by nie kupować od ludzi, których nie lubią. To jest złota reguła w sprzedaży i instruuje sprzedawców, aby byli tak sympatyczni, jak to tylko możliwe.

  Nie ma nikogo na świecie, że każdy lubi i stara się, aby wszyscy cię polubili, to przegrana bitwa. Zamiast tego doświadczony specjalista ds. Sprzedaży powinien dążyć do zbudowania relacji opartej na zaufaniu i profesjonalnym szacunku. Same te często tworzą wystarczająco silne relacje, aby zamknąć znaczną liczbę sprzedaży.

 • 06 The Take-Away

  The Take Away Close najlepiej stosować po wielu ćwiczeniach. www.chad-logan.com

  Ludzie nienawidzą przegrywać. Doświadczony sprzedawca nie tylko wie o tym, ale także rozumie, w jaki sposób odjęcie czegoś od potencjalnych klientów może prowadzić do sprzedaży.

  Jedna uwaga: nie próbuj tej techniki zamykania, dopóki w pełni nie zrozumiesz lepszych punktów tego zamknięcia!

 • 07 The Backwards Close

  Podobnie jak The Take-Away Close, Backwards Close to nieco zaawansowana technika zamykania, która może być nieco skomplikowana w zarządzaniu. Jednak po opanowaniu ta technika zamykania jest skutecznym sposobem na rozpoczęcie cyklu sprzedaży, począwszy od budowania emocji po pierwsze, a następnie w kierunku tego, jak potencjalny klient może cieszyć się pozytywnymi emocjami.

 • 08 Sprzedaż w Colombo

  Ucz się od Master Closer: Colombo. www.suprbay.org

  Kto by pomyślał, że klasyczny detektyw telewizyjny, Colombo, może być mistrzem sprzedaży?

  Jeśli jesteś na tyle dorosły, by zapamiętać Colombo, prawdopodobnie wiesz, że Colombo wykorzystał niespodziankę jako potężne narzędzie do odkrycia prawdy. Klasyczna linia "tylko jedna rzecz" doskonale pasuje do procesu odkrywania w cyklu sprzedaży.