Work at Home Call Center Jobs w Connecticut

Aby znaleźć pracę w domu w call center w Connecticut, musisz skupić się na tych właśnie firmach, które wynajmują w tym stanie. Nawet gdy pracownicy są zdalni, nie ma znaczenia, gdzie się znajdują. Te firmy call center wynajmują do pracy na stanowiskach domowych w Connecticut:

Accolade Support Call Center Services

Firma ta zatrudnia kontrahentów jako agentów wsparcia technicznego w domu i przedstawicieli obsługi klienta w celu obsługi swoich klientów.

Opłata to stawka za minutę, która wzrasta do 10 USD za godzinę.

Alorica

Dawniej West at Home, Alorica zatrudnia pracowników obsługi klienta, którzy otrzymują wynagrodzenie za minutę lub za połączenie, ale zawsze otrzymują minimalne wynagrodzenie Connecticut.

American Express

Program Axcess @ Home firmy oferującej usługi finansowe zatrudnia agentów call center WAH z doświadczeniem w systemach rezerwacji dla działu podróży służbowych. Potrzebni są dwujęzyczni agenci.

Doradcy Apple At-Home

Wirtualny program call center od Apple zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów spoza szkoły, w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Apple zapewnia komputer i telefon.

ARO

Zdalni pracownicy tej firmy wykonują sprzedaż, obsługę klienta i telemarketing biznesowy. Zatrudnia również domowych audytorów ubezpieczeniowych oraz LPN i RN-y wykonujących telezdrowie.

Asurion

Call center dla ubezpieczenia zastępującego urządzenia (dawniej NEW Corp) zatrudnia pracowników domowych do pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

BSG

BSG (Billing Services Group) specjalizuje się w dostarczaniu swoim klientom agentów call center, którzy świadczą usługi weryfikacji stron trzecich za pośrednictwem technologii nagrywania rozmów VoiceLog.

LiveOps

T jego firma zatrudnia agentów, w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych do różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej, dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) i usług finansowych.

Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana.

Sitel Work @ Home

Program work-at-home firmy zatrudnia pracowników domowych, którzy przyjmują do swoich klientów przychodzące zgłoszenia dotyczące obsługi klienta, świadcząc usługi w zakresie fakturowania, zapytań o konta, zamówień produktów lub zapytań, planowania instalacji lub rozwiązywania problemów technicznych. Wszystkie pozycje wiążą się z pewną sprzedażą. Dwujęzyczni agenci ze znajomością angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, koreańskiego, mandaryńskiego, portugalskiego i hiszpańskiego.

Support.com

T jego firma zapewnia zdalne wsparcie techniczne dla klientów za pośrednictwem domowego czatu wsparcia technicznego i agentów call center . Jego zdalni technicy odpowiadają na wezwania przychodzące, a ich kierownicy centrum rozwiązań wspierają i nadzorują techników zdalnego serwisu.

SYKES Strona główna Obsługiwane przez Alpine Access

Agenci domowi, którzy są pracownikami, a nie kontrahentami, otrzymują przychodzącą obsługę klienta i połączenia sprzedażowe dla różnych klientów tego BPO . Są opłacani za szkolenie i po rozpoczęciu otrzymują 9 $ za godzinę. Wnioskodawcy, którym oferuje się stanowisko, muszą zapłacić 45 USD za sprawdzenie przeszłości. Proces rekrutacji dla tych zadań call center jest dostępny online i przez telefon.

Umiejętności dwujęzyczne plus; języki obejmują hiszpański, mandaryński i kantoński.

ThinkDirect

Firma ta zatrudnia pracowników jako agentów do pracy w domu, sprzedając prenumeratę czasopism. Zapłać z zachętami to 10-14 $ za godzinę.

U-Haul

Pracownicy call-in-home przyjmują połączenia przychodzące i odpowiadają na ogólne pytania, rezerwują i / lub udzielają pomocy drogowej.

Rozwiązania robocze

Agenci call-in-home, którzy są niezależnymi kontrahentami, obsługują różnorodne połączenia, w tym wsparcie techniczne, sprzedaż, podróże i sprzedaż biletów oraz obsługę klienta. Istnieje również kilka zadań wprowadzania i edycji danych w miejscu pracy.