Navy Master At Arms Opisy stanowisk i szkolenia

Siły Bezpieczeństwa i Policji Marynarki Wojennej

Master-at-Arms 3rd Class Phillip Channer, po lewej, przydzielony do Maritime Expeditionary Security Squadron (MSRON) 7, i inni marynarze przekazują wiadomość przez wielozakresowe radio zgromadzone na stacji szkoleniowej łączności. Zdjęcie dzięki uprzejmości US Navy; fot. Jesse Leon Guerrero

W marynarce wojennej ocena siły żandarmerii to Master at Arms (MA). MA są specjalistami w dziedzinie bezpieczeństwa i ochrony sił morskich marynarki wojennej. Ta wojskowa baza bezpieczeństwa zapewnia Marynarce specjalistów bezpieczeństwa, którzy wykonują zadania związane z walką z terroryzmem, siłą, bezpieczeństwem fizycznym i egzekwowaniem prawa na lądzie i na morzu. Marynarka Wojenna Policji (MA) może obsługiwać jednostki pływające do ochrony sił, kierować dochodzeniem, kontrolować bazowy punkt dostępu lub nadzorować majątek K-9.

Niektóre specyficzne obowiązki magisterskie obejmują prowadzenie wodnych patroli bezpieczeństwa, ochronę platform naftowych, zarządzanie dostępem do bazy, prowadzenie podstawowych patroli bezpieczeństwa, działania organów ścigania, zapewnianie ochrony wysokiej rangi dygnitarzy i urzędników państwowych. Mogą również przeprowadzać inspekcje bezpieczeństwa, przeprowadzać akcje wykrywania materiałów wybuchowych i narkotyków K-9 , organizować i szkolić personel ochrony, prowadzić loty (wersja więzień marynarki wojennej) oraz prowadzić dochodzenia i programy zapobiegania przestępczości.

W 2003 r. Dowództwo ds. Rekrutacji marynarki otrzymało nową misję kontraktową dla kandydatów pierwszego stopnia i aktywnie rekrutowało Master's at Arms z corocznej puli kandydatów, a po kilku latach w marynarce wojennej musiało przejść szkolenie, zanim mogło zostać magistrem.

Stworzenie Mistrza Marynarki Wojennej zajmuje około dziewięciu tygodni. Ich klasa "A" szkoła znajduje się w San Antonio, Texas.Naval Technical Training Center w Joint Base San Antonio.

Joint Base San Antonio jest wynikiem połączenia bazy lotniczej Lackland i amerykańskiej armii Fort Sam Houston oraz bazy sił powietrznych Stanów Zjednoczonych Randolph, które zostały połączone w dniu 1 października 2010 r.

Środowisko

Kapitan broni może oczekiwać, że zostanie przydzielony do służby na stacjach brzegowych w USA i za granicą; na pokładzie statków jako firma lub zespół ochrony statku; lub w ramach morskiego eskadry bezpieczeństwa ekspedycyjnego.

Środowisko pracy różni się znacznie w zależności od indywidualnych zadań i kraju, w którym wdrożono. Master at Arms służy w miejscach bezpieczeństwa na całym świecie i zapewnia bezpieczeństwo lądowe i morskie w celu wsparcia wspólnych operacji serwisowych.

Kwalifikacje jako Kapitan Marynarki Wojennej

Po ukończeniu obozu rekrutów rekruci poszukujący organów ścigania i stanowisk w zakresie bezpieczeństwa zgłaszają się do San Antonio w Teksasie przez dziewięć tygodni szkolenia w szkole. Poznają techniki walki z terroryzmem, zapobieganie przestępczości, prawo cywilne, komunikację i szkolenie w zakresie broni palnej. Są szanse, że najlepsi uczniowie w klasie będą kontynuować naukę na specjalistycznych zajęciach w ramach oceny, takich jak przewodnik psa.

Osoby ubiegające się o stanowisko mistrza broni muszą uzyskać łączny wynik 100 punktów na podstawie wiedzy słów (WK) i arytmetycznego rozumowania (AR) z zestawu ASVAB (Arped Services Vocational Aptitude Battery). Będą również musieli kwalifikować się do tajnego poświadczenia bezpieczeństwa i być obywatelem USA. Będą potrzebować zapisu wolnego od niesądowych kar lub wyroków skazujących w ciągu trzech lat od ubiegania się o tytuł magistra. Skazanie w związku z przemocą w rodzinie dyskwalifikuje każdego kandydata na stanowisko magisterskie i nie podlega zwrotowi.

Mistrz w rekrutach broni powinien mieć ważne prawo jazdy, brak ograniczeń mowy i musi zdać test narkotykowy. Nie powinni mieć historii zaburzeń psychicznych, alkoholizmu lub nadużywania leków i potrzebują normalnego postrzegania kolorów i wizji, które można korygować do 20/20.

Możliwości awansów i rozwój kariery u mistrza są bezpośrednio związane z poziomem obsady danego poziomu; te, które znajdują się w rankingu nadrzędnym, mają mniej możliwości awansu niż te, które mają niezamówione ratingi. Wraz z postępem w rangi i umiejętnościach w rankingu Master at Arm, oto kilka możliwości w dziedzinie kariery lub Kody przywództwa marynarki, które możesz wziąć pod uwagę w swoim osobistym rozwoju:

Wojskowego badacza

Dog Handler

Kennel Master

Specjalista ds. Korekcji na powierzchni

Specjalista ds. Usług ochronnych

Sea / Shore Rotation for Master at Arms

Rotacja morza / brzegu dla mistrza na orbicie jest następująca:

Wycieczki morskie i wycieczki brzegowe dla żeglarzy , którzy ukończyli cztery wycieczki po morzu, trwa 36 miesięcy na morzu, a następnie 36 miesięcy na lądzie do emerytury.

Kapitan obrony broni klasyfikowany jest jako społeczność INUS / OUTUS (w USA / poza USA), co oznacza, że ​​zamiast przydzielania do statków, wiele z ich zagranicznych zadań jest klasyfikowanych jako obowiązek pełnienia służby na morzu w celach związanych z morzem / spektaklem .