Praca w Reality Television

Może to być najtrudniejsza praca, jaką kiedykolwiek pokochasz, lub najcięższy okres pracy

Jeśli twoim marzeniem jest pracować w rzeczywistości telewizyjnej, to istnieją pewne trudne prawdy, z którymi powinieneś pogodzić się, zanim zdecydujesz się ustawić kurs kariery w tym kierunku.

Istnieje wiele różnic między pracą w rzeczywistości telewizyjnej i telewizyjnej w ogóle. Na potrzeby tego utworu, odnosząc się do telewizji reality, odwołuję się do takich programów, jak The Apprentice i tym podobne. Programy talk show i pokazy odmiany należałyby do innej kategorii.

Oto kilka rzeczy, które chcesz poznać:

Godziny

Godziny pracy niemal na wszystkich produkcjach telewizyjnych i filmowych są często brutalne. Zwłaszcza jeśli pracujesz w warunkach niezwiązanych z Unią, w których wytyczne, których firmy produkcyjne musiałyby przestrzegać, są często niejasne i rzadko przestrzegane. Potrzeby produkcyjne pojawiają się przed potrzebami załogi.

Na szczęście większość głównych programów rzeczywistości jest ściśle monitorowana, aby upewnić się, że przestrzegane są prawa pracy i wytyczne. Jednak to nie sprawia, że ​​praca jest o wiele łatwiejsza do strawienia. Jeśli chodzi o godziny spędzone na pracy, może się okazać, że pracujesz regularnie przez 12-18 godzin (czasem dłużej) w zależności od sesji, firmy produkcyjnej i wymagań związanych z tematyką.

Ponieważ telewizja reality jest nieprzewidywalna, nigdy nie wiadomo, co może się stać i kiedy. Stale więc zauważasz, że konkretny przedmiot, którego używasz, może wymagać Twojej uwagi w dowolnym momencie procesu produkcyjnego.

Nie trzeba dodawać, że podczas pracy nad sesją zdjęciową, zastanów się, czy Twoje życie towarzyskie i randkowe jest zawieszone.

Pieniądze

Dopóki nie sprawdzisz się na planie, w pokoju pisarza lub gdziekolwiek się znajdziesz, pieniądze, o których tak dużo słyszałeś w Hollywood rzadko trafiają do załogi. Wynagrodzenia są często bardzo niskie ze względu na ograniczenia budżetowe i wysokie zapotrzebowanie na miejsca pracy.

To znaczy, jeśli nie chcesz pracować za kwotę X dolarów, za tobą stoją dziesiątki, jeśli nie setki.

Bądź więc realistą swoich oczekiwań, kiedy zaczynasz. Pewnego dnia może się okazać, że generujesz wielkie bogactwo z branży rozrywkowej - ale pracując nad programem rzeczywistości od podstaw, nie zobaczysz zbyt wiele zieleni w swoim portfelu.

Przedmiot sprawy

To, co sprawia, że ​​telewizja reality jest tak wspaniała, to właśnie to, co powstrzymuje wielu ludzi przed możliwością pracy w niej. Obiektywność. Jako członek załogi programu reality show możesz być narażony na najgorsze konsekwencje. Chociaż ludzka natura polega na tym, aby chcieć dotrzeć do tych osób i pomóc im w ich sytuacjach, zadaniem jest również uchwycić te momenty dla ogólnopolskiej (lub światowej) publiczności.

To nie znaczy, że musisz zaprzeczyć swojej ludzkiej stronie, ale musisz zrozumieć, że możesz przejść do sytuacji, w której możesz spotkać absolutną najgorszą osobę, ale to, że twoja jedyna praca nie polega na pomaganiu im w tym, ale na złapaniu jej film.

Reputacja

Niestety, istnieje stygmat do pracy w telewizji reality. Nawet w branży rozrywkowej.

To stosunkowo brzydkie zajęcie, a ponieważ twoim zadaniem jest stać bezczynnie, podczas gdy prawdziwi ludzie przechodzą czasami traumatyczne sytuacje, ludzie mogą zacząć cię osądzać.

W taki czy inny sposób, będziesz musiał sam przez to przejść. "Gruba skóra", o której tak wiele słyszałeś, gdy zaczynasz karierę w Hollywood, zaczyna się rozwijać w takich serialach.

Telewizja Rzeczywistości ma wyjątkowe wyzwania. Ale jeśli zdołasz jakoś sobie z tym poradzić, znacznie zwiększasz szanse na sukces i rozwijasz potencjalnie lukratywną karierę.