Umiejętności potrzebne w branży rozrywkowej

Jednym z bardziej frustrujących doświadczeń, jakie miałem podczas nauki w szkole, było to, że było bardzo mało zajęć, o których pomyślałem, że odpowiednio przygotuję mnie do spełnienia mojego celu, jakim jest kariera w przemyśle rozrywkowym . Zignorowałem wiele z moich trzech R (pisanie, czytanie i arytmetykę) i branie każdej klasy, która brzmiała nawet na odległość, jakby miała jakiś związek z dziedziną rozrywki. Ale większość z tych zajęć to "studia medialne", podczas których omawialiśmy różne skutki mediów dla społeczeństwa itp.

Chociaż były to cenne zajęcia, wielu z nich nie zapewniło mi formalnej edukacji w branży rozrywkowej, o której myślałem, że będę potrzebować. Nie wiedziałem wtedy, jak cenne były wszystkie moje zajęcia i ilu z nich pośrednio przygotowało mnie do każdej pracy rozrywkowej, jaką kiedykolwiek miałem.

Jednym wielkim błędem w branży rozrywkowej jest to, że aby pracować w terenie, musisz mieć sformalizowany trening. Chociaż jest pewne prawdy w odniesieniu do niektórych pozycji (np. Operator kamery, redaktor, reżyser itp.), Dobrą wiadomością jest to, że większość osób pracujących w branży rozrywkowej ma pochodzenie i wykształcenie, które mają niewielki lub jakiś związek z przemysłem. . Większość doświadczenia zdobędziesz podczas pracy. Ale wciąż istnieje wiele ogólnych umiejętności, które teraz powinieneś rozwijać, a które znajdziesz, będą przydatne i pomogą ci wejść do królestwa Hollywood tak udane, jak to tylko możliwe.

Cenne umiejętności do opracowania

Nawet jeśli nigdy nie weźmiesz formalnej klasy rozrywkowej, najprawdopodobniej istnieje kilka zajęć, które obecnie podejmujesz, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Oto kilka cennych umiejętności, które powinieneś rozwijać:

Twoja edukacja przygotowuje cię lepiej niż myślisz na większości stanowisk związanych z rozrywką. Tak czy inaczej, nie zniechęcaj się, jeśli bierzesz klasy, które nie dotyczą bezpośrednio tej dziedziny. Przekonasz się, że twoja edukacja będzie ci dobrze służyć bez względu na obszar, na którym się skupiasz.