Przewodnik pomocniczy Hollywood Assistant

Kiedy zaczynasz pracę, być może jedną z najlepszych pracy w przemyśle rozrywkowym jest praca jako "asystent". Teraz świat zewnętrzny często powołuje się na to stanowisko jako sekretarka, ponieważ w zasadzie będziesz robił właśnie o wszystkim, co robi typowa sekretarka. Obejmuje to odpowiadanie na telefony, odbieranie prania chemicznego, przynoszenie kawy lub czegokolwiek, czego zażąda szef.

Niestety, Hollywood jest znany, jeśli chodzi o leczenie swoich asystentów. W rzeczywistości powstało nawet kilka filmów (np. "Pływanie z rekinami", "Porwanie Hollywood" itp.). Większość hollywoodzkich menedżerów i producentów wie, że praca niskiego asystenta jest bardzo wymagającą pracą, którą łatwo może zastąpić, jeśli osoba siedząca w fotelu asystenta nie może go zhakować.

W zależności od tego, dla kogo pracujesz, praca może być dużym stresem, wszystkożernym i takim, że twoi przyjaciele i rodzina będą się ciągle zastanawiać, dlaczego nie zrezygnowałeś. Faktem jest, że bycie asystentem prawie przypomina uczęszczanie do szkoły w Hollywood. Ponieważ asystenci to nie tylko sekretarki - to menedżerowie i producenci na treningach. Większość hollywoodzkich bossów jest na tyle sprytna, aby wiedzieć o tym przed zatrudnieniem, dlatego nie widzisz ogromnej liczby sekretarek pracujących w Hollywood.

Ze względu na ogromną szansę, jaką mają te pozycje, twój szef może stale krytykować, naciskać i rozciągać twoje wysiłki aż do przekroczenia twojego punktu krytycznego. Wielu z nich było kiedyś asystentami i chociaż jest zdecydowanie trochę "traktowano mnie tak, więc traktuję innych tak jak to", faktem jest, że wielu szefów popchnie swoich asystentów tak daleko, jak mogą upewnij się, że zrobią najlepsze kierownictwo możliwe, biorąc pod uwagę, że wielu jest promowanych od wewnątrz.

Jak więc przetrwać tak trudne środowisko pracy, jeśli pracujesz dla tyrana z Hollywood? Zapamiętaj następujące dziesięć zasad, a będziesz zadowolony z pracy znacznie więcej.