Rzeczy do rozważenia przy wyborze do przyłączenia się do korpusu piechoty morskiej

Trening podstawowy

Szkolenie podstawowe w Marine Corps ma reputację najcięższej ze wszystkich usług. Z całą pewnością jest najdłuższa, około 12 1/2 tygodnia. Wielu byłych żołnierzy twierdziło, że szkolenie rekrutacyjne Korpusu Marynarki było najtrudniejszą rzeczą, jaką musieli zrobić w życiu. Istnieją dwie lokalizacje, które zamieniają mężczyzn w Marines: Recruit Training Depot na Parris Island w Południowej Karolinie i Recruit Training Depot w San Diego w Kalifornii.

To, gdzie idziesz zależy w dużej mierze od tego, gdzie się zaciągasz. Ci, którzy zaciągną się na zachód od Missisipi, prawdopodobnie przejdą przez obóz dla rekrutów w San Diego, podczas gdy na Wschodzie będą uczestniczyć w Parris Island.

Wszystkie kobiety biorą udział w szkoleniu podstawowym Marine Corps w lokalizacji Parris Island. W rzeczywistości Marine Corps jest jedyną usługą, która nie ma podstawowych zasad. Kobiety Marines trenują samodzielnie, oddzielone od mężczyzn.

Zanim będziesz mógł wysyłać podstawowe szkolenie Marine Corps , będziesz musiał zdać test sprawności fizycznej zwany " Initial Strength Test " lub ISP. Wymagania testu (niezależnie od wieku) to:

MĘSKI

Pull-up: 2
Przysiady: 35 (dwie minuty)
1,5 milowy bieg: 13:30

PŁEĆ ŻEŃSKA

Flexed Arm Hang: 12 sekund
Przysiady: 35 (dwie minuty)
Przebieg 1 mili: 10:30

Zdasz ten sam test wkrótce po przybyciu na podstawowy. Osoby, które zawiodą, zostają przeniesione na PCP (Physical Conditioning Platoon). PCP jest trudne: celem PCP jest sprawność fizyczna i na tym się koncentrujesz, będąc w programie.

Pozostaniesz w PCP, dopóki nie będziesz w stanie spełnić standardów, ale przez co najmniej 21 dni.

Aby ukończyć podstawowe szkolenie Marine Corps, musisz zdać ostatni PFT (Physical Fitness Test). PFT ma trzy zdarzenia - pull-upy (Flexed-Arm Hang dla kobiet), brzuszne brzuszki i bieg o długości 3 mil.

Standardy ukończenia studiów to:

MĘSKI

Wiek 17-26
Pull-up: 3
Przerwa: 50 (dwie minuty)
3 milowy przebieg: 28:00

Wiek 27-39
Pull-up: 3
Przerwa: 45
Przebieg 3 mil: 29:00

PŁEĆ ŻEŃSKA

Wiek 17-26
Wygięte ramię zawieszone: 15 sekund
Przerwa: 50 (dwie minuty)
3 milowy bieg: 31:00

Wiek 27-39
Wygięte ramię zawieszone: 15 sekund
Przerwa: 45
Przebieg 3 mil: 32:00

Wszyscy marines otrzymują 10-dniowy urlop (urlop) bezpośrednio po szkoleniu podstawowym.

Po odejściu Marines, którzy znajdują się w polu Piechoty (MOS z 311 Strzelców , 0331 Machinegunner , 0341 Mortarman , 0351 Napastnik lub 0352 Kierowanych Pancerników ), uczęszczają do 51-dniowej Szkoły Piechoty, w każdym Obozie Lejeune , NC, lub Camp Pendleton , CA. Ta szkoła również podwaja się jako szkoła pracy w Marine Corps, więc po ukończeniu szkoły przystępują do pierwszego zadania .

Wszyscy inni Marines uczestniczą w 22-dniowym kursie Marine Combat Training (MCT), również w Camp Lejeune lub Camp Pendleton. Po ukończeniu tego kursu przystępują oni do szkoły zawodowej Marine Corps.