Wymagania dotyczące szkolenia podstawowego sił powietrznych

Sierżant Cecilio Ricardo / Wikimedia Commons / Public Domain

Aby ukończyć szkolenie Air Force Basic Military Training (AFBMT), musisz zdać test sprawności fizycznej. Test składa się z biegu czasowego, pompek i przysiadów. Aby wygrać jedną z nagród fitness, musisz również wykonać kilka podciągnięć. Jednak pull-upy nie są wymagane tylko po to, aby przejść podstawowe standardy treningu fitness. Abyś nie był w tyle za krzywą mocy po przybyciu na podstawową, będziesz chciał przygotować się do spełnienia minimalnych standardów sprawności fizycznej .

Pamiętaj, że standardy na tej stronie dotyczą tylko AFBMT. Nie są to standardy sprawności, które będą wymagane do utrzymania po podstawowym. Po szkoleniu podstawowym lotnictwo ma inny test sprawności, który trzeba będzie zdać co najmniej raz w roku.

Poza minimalnymi podstawowymi standardami fitness szkolenia, które Air Force nazywa standardem Liberator, istnieją dwa standardy na poziomie nagrody. Aby wziąć udział w ewentualnej selekcji jako Absolwent Szkolenia Podstawowego , musisz spełnić standard Thunderbolt .

Ci, którzy mogą spełnić najwyższe standardy, standard Warhawk , otrzymują specjalną koszulkę, certyfikat uznania i otrzymują dodatkową przepustkę miejską podczas weekendu ukończenia szkoły (to znaczy, że w następny niedzielę po ukończeniu studiów jak w normalne piątkowe popołudnie i sobotę).

Ci, którzy nie zdają ostatecznej oceny PT, ale byli naprawdę blisko, otrzymują zwykle jeszcze jedną okazję, aby przekazać ją następnego dnia.

Niepowodzenie prawie zawsze oznacza odzyskanie "recyklingu" na kilka tygodni wcześniejszym lotem, dzięki czemu rekruta zyskuje więcej czasu na uzyskanie odpowiedniej formy.

Podstawowe wymagania treningu fizycznego Sił Powietrznych

Męskie wymagania dotyczące sprawności fizycznej
Standard Uruchom 2 mile Uruchom (1,5 mil) Push-upy (1 minuta) Sit-ups (1 minuta) Pull-upy (bez ograniczenia czasowego)
Liberator (minimalne standardy ukończenia szkoły) 16:45 11:57 45 50 0
Piorun (honorowe minimalne standardy) 14:15


8:55

62 70 4
Warhawk (najwyższy standard) 13:30 8:08 75 80 10
Wymagania dotyczące sprawności fizycznej kobiet
Standard Uruchom 2 mile Uruchom (1,5 mil) Push-upy (1 minuta) Sit-ups (1 minuta) Pull-upy (bez ograniczenia czasowego)
Liberator ( minimalne standardy ukończenia szkoły) 16:45 13:56 27 50 0
Piorun (honorowe minimalne standardy) 16:00 11:33 37 60 2
Warhawk (najwyższy standard) 15:00 10:55 40 75 5

Powyższe standardy (Thunderbolt i Warhawk) to miejsca, w których wszyscy rekruci powinni starać się i odpowiednio przygotować przed szkoleniem podstawowym sił powietrznych Sił Powietrznych. Standardy Liberatora są minimalnymi standardami, które rekrutują duży zasięg, aby osiągnąć minimum 75 procent. Zauważ, że są one wyższe niż zwykły test sprawnościowy Sił Powietrznych i pozwalają nowemu rekrutowi nie być bliski zawyżenia standardów po przybyciu do pierwszego zadania.

Najlepszą radą dla rekrutów z każdej służby wojskowej jest NIE myślenie, że podstawowe szkolenie pomoże ci uzyskać formę wojskową. Zrobi to, ale jeśli przybędziesz w złym stanie fizycznym, prawdopodobnie nie będziesz w stanie nadążyć za standardem i / lub zostaniesz ranny z powodu urazów polegających na nadmiernym zużyciu, takich jak piszczele, zapalenie ścięgien, złamania spowodowane stresem. Jeśli te obrażenia są wystarczająco poważne, rekrut zostanie wyrzucony w celu odreagowania obrażeń lub odesłany do domu w zależności od ciężkości.

Wskazówki, jak uzyskać kształt PRZED podstawowym szkoleniem


1. Plan na przyszłość : Jeśli przybędziesz do podstawowego szkolenia wojskowego nieprzygotowanego fizycznie, najprawdopodobniej doznasz obrażeń, nie będziesz nadążać z innymi rekrutami podczas testów sprawnościowych, a w zależności od ciężkości urazu lub niepowodzenia, może nie odzyskać czasu ukończyć.

Spowoduje to, że zostaniesz przeniesiony na inne szkolenia lub wysłany do domu niezdolny do ukończenia podstawowego szkolenia wojskowego. Twoje plany fitness można znaleźć online w książkach lub artykułach, ale powinny zawierać pompki, przysiady, podciągnięcia i bieganie.

2. Zacznij aktywnie wcześnie: szkolenie wojskowe jest pracą na pełen etat, a podstawowe szkolenie może trwać długie dni i noce przez kilka tygodni. Nabieranie nawyku pracy rano, chodzenie do szkoły lub praca w ciągu dnia, a następnie robienie czegoś wieczorem jak kolejny trening, sport lub nauka to sposoby na przygotowanie ciała i umysłu na długie dni pracy. Nie ma 30-minutowej rutyny, która przygotowuje Cię na cały dzień szkolenia wojskowego. Musisz nauczyć się, jak umieścić czas. Wcześniejsze

3. W razie potrzeby schudnąć: Jeśli masz nadwagę lub zbliżasz się do maksymalnych wysokości ciała lub standardów dotyczących tkanki tłuszczowej, zacznij jeszcze szybciej, ponieważ prawdopodobnie nie będziesz w stanie odejść na podstawowe szkolenie, jeśli masz nadwagę graniczną.

Zacznij od ćwiczeń aerobowych bez udaru, a następnie przejdź do biegania i ćwiczeń gimnastycznych, aby odpowiednio przygotować się do dyscypliny treningu i testu sprawności.