Zarabianie podczas podstawowego treningu sił powietrznych

Jak i kiedy otrzymasz zapłatę, a co otrzymasz za darmo

Podstawowe szkolenie dla żołnierzy sił powietrznych. Wspólny serwis wiadomości rodzinnych / Flickr

Podobnie jak w przypadku każdej nowej pracy, dla nowo zatrudnionego personelu wojskowego, uzyskanie pierwszej wypłaty jest wielką weryfikacją (i często ogromną ulgą).

Personel wojskowy opłacany jest 1 i 15 dnia każdego miesiąca. Jeśli te dni przypadają na dzień wolny od pracy, otrzymasz wynagrodzenie w dniu poprzedzającym cło. Twoje wynagrodzenie jest bezpośrednio wpłacane na twoje konto bankowe. Pamiętaj, że możesz także wybrać płatność miesięczną, ale budżet może być trudny do przewidzenia.

Jak przygotować się do pierwszej wypłaty siły lotniczej

Najlepiej byłoby założyć konto bankowe (oszczędności lub czeku) przed wyjazdem do podstawowego szkolenia wojskowego Sił Powietrznych. Przynieś ze sobą informacje o koncie i kartę bankomatową / debetową. Jeśli nie masz założonego konta, jedną z pierwszych rzeczy, które pracownicy będą robić, będzie wymagać założenia konta w podstawowej unii kredytowej lub banku bazowym.

Podczas przetwarzania w toku wypełnisz formalności, aby rozpocząć wypłatę wojskową .

Pierwsze twoje wypłaty z lotnictwa

Kiedy otrzymasz swoją pierwszą wypłatę? To zależy od tego, kiedy wypełnisz swoją dokumentację i kiedy ją przetworzysz. Data wypełnienia dokumentacji podczas przetwarzania i data wprowadzenia informacji do systemu komputerowego finansów nie są tymi samymi datami. Może upłynąć nawet 30 dni, zanim zobaczysz swój pierwszy czek, więc spróbuj odpowiednio skomponować budżet.

Po jej otrzymaniu twoja pierwsza wypłata będzie zawierała całą wypłatę, jaką zarobiłeś do tego momentu.

Dla rekrutów bez osób zależnych oznacza to jedynie wynagrodzenie podstawowe. Jeśli zgłosisz się do zaawansowanej rangi , otrzymasz wynagrodzenie podstawowe za tę zaawansowaną pozycję, nawet jeśli nie dostaniesz rangi w podstawowym stopniu do ukończenia szkoły.

Ile otrzymam w mojej pierwszej wypłacie z Air Force?

W przypadku osób na utrzymaniu oznacza to wynagrodzenie podstawowe i dodatek mieszkaniowy.

Jeśli masz osoby na utrzymaniu, dostaniesz także dodatek na separację rodzinną , ale to się nie zacznie, dopóki nie będziesz pozostawać z dala od osób na utrzymaniu przez 30 dni.

Twoja pierwsza wypłata zostanie proporcjonalnie naliczona do liczby dni pełnienia służby . Na przykład, jeśli otrzymasz swoją pierwszą wypłatę 30 dni po przyjeździe, otrzymasz pełną stawkę miesięcznego wynagrodzenia i dodatków w tej wypłacie.

Jeśli jednak otrzymasz pierwszą wypłatę dwa tygodnie po przybyciu, będzie ona zawierała połowę miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego i połowę miesięcznego dodatku mieszkaniowego (dla osób na utrzymaniu). Oczywiście, podatki i inne potrącenia (takie jak odliczenie na konto podstawowej karty debetowej szkolenia - patrz poniżej) są usuwane.

Karta debetowa szkolenia podstawowego

Pamiętaj, że chociaż możesz uzyskać wszystko, czego potrzebujesz na szkoleniu podstawowym, tylko aktualne, jednolite przedmioty są wydawane za darmo. Niejednolite przedmioty, takie jak notatniki, długopisy, latarki itp., Nie są.

Kilka dni po przybyciu otrzymasz oficjalną "kartę debetową" szkolenia podstawowego. Ta karta zawiera część początkowego wynagrodzenia wojskowego zdeponowanego na specjalnym koncie finansowym. Jeśli chcesz kupić coś, co nie zostało wydane bezpłatnie (takie jak buty do biegania, mydło, szampon, fryzury, koszty prania itp.), Użyjesz tej karty.

Wszelkie środki pozostałe na tej karcie po zakończeniu podstawowego zostaną dodane do następnej wypłaty.

Wprowadzanie gotówki do podstawowego szkolenia Sił Powietrznych

Możesz mieć gotówkę na podstawowym szkoleniu . To, ile możesz mieć w danym momencie, zależy od instruktora szkolenia, ale prawdopodobnie nie będzie to duża ilość. Z wyjątkiem sytuacji, gdy faktycznie używasz gotówki, na przykład do kupowania napoju gazowanego lub batonika, wszystkie twoje rachunki muszą być zamknięte w szufladzie na bezpieczeństwo, a ty musisz wpisać numery seryjne każdego rachunku w swojej kieszeni i śledzić je notatnik.