Podstawowe inspekcje treningu Sił Powietrznych

Inspekcje Policz w AFBMT

W pierwszym tygodniu szkolenia podstawowego sił powietrznych instruktor szkoleniowy wyjaśni, jak przygotować się do inspekcji dormitorium. Twój dormitorium musi być przez cały czas nieskazitelnie czysty, a twój obszar (prycze, szafki i szuflady) zostanie sprawdzony.

W szkoleniu podstawowym Sił Powietrznych wszystko ma swoje miejsce, aż do ósmego cala. Twoja bielizna musi być na swoim miejscu. Twoje mundury muszą wisieć w wyznaczonym miejscu.

Twój szampon, mydło, pasta do zębów itp. Musi być czysty i dokładny.

Dzień lub dwa, po tym, jak instruktor szkolenia wyjaśni standardy, ty i twoi członkowie lotu będziecie próbować bardzo, bardzo ciężko, i poniosą Państwo porażkę pierwszej kontroli. Nie martw się, dostaniesz kolejną szansę, by zadowolić swój TI później w tym samym tygodniu, kiedy on lub ona przeprowadza dalszą kontrolę. Dostaniesz mnóstwo szans, aby uzyskać kontrolę dormitorium podczas całego pobytu.

Oceniane kontrole i inspekcje Red Line

Niektóre z tych okresowych kontroli będą poddawane stopniowym kontrolom, co oznacza, że ​​będą się liczyć do uzyskania ostatecznej podstawowej oceny szkoleniowej i honorowania kwalifikacji absolwenta. Inne kontrole będą dotyczyć tylko ćwiczeń, a TI przypomni ci, kto jest odpowiedzialny za kontrolę.

Około tygodnia trzeciego lub czwartego, przejdziesz przerażającą Inspekcję Czerwonej Linii. Do tego czasu zostaniesz sprawdzony przez twój własny TI

kilka razy, a będziesz czuć się zarozumiały. Jednak ocena Red Line jest oceniana i jest przeprowadzana przez szefów TI. W ogóle nie mają luzu. Prawie każdy dostanie jakieś wady podczas tej inspekcji, bez względu na to, jak dobrze myślisz, że jesteś przygotowany. Niektórzy rekruci są nawet poddawani recyklingowi w wyniku tej inspekcji.

Porady i wskazówki dotyczące inspekcji

Struny wyskakują wszędzie, szczególnie po czyszczeniu na sucho, więc upewnij się, że je skrupulatnie sprawdzasz.

Trzymaj dwa zestawy BDU nietknięte w swojej szafce na ścianie na praktycznym wieszaku, gotowe do wglądu ze wszystkimi obciętymi strunami. Sprawdź je tuż przed sprawdzeniem.

Twoja szuflada na ubrania ma ręczniki, bieliznę, brązowe koszulki i skarpetki. Wszystko musi wykazywać oznaki użytkowania (z wyjątkiem rajstop), więc używaj ich tak mało, jak to możliwe, najlepiej raz, jeśli możesz, następnie umyj je i prawidłowo złóż i umieść w szufladzie, aby można było tak zostawić do kontroli.

Na początku lotu nauczysz się, jak prowadzić ćwiczenia z pyłem. To prawie odkurzanie twojego akademika od góry do dołu dłońmi i na rękach i kolanach. Jeden z twoich członków lotu wykrzyczy komendy, a reszta lotu powtórzy komendę, jak to robią. Echoing to coś, czego nauczysz się robić naprawdę dobrze i naprawdę często w BMT.

Taktyka inspekcji instruktora szkolenia

Nawet nie myśl o umieszczeniu czystych ubrań w torbie na pranie, abyś nie musiał ich pokazywać do kontroli. TI doskonale zdają sobie sprawę z tej sztuczki. W rzeczywistości, czasami te podstępne TI celowo pozwalają rekrutom odejść z tym w ciągu pierwszych kilku tygodni podstawowego, tak więc myślą, że to działa, a następnie rzucają się w czasie kontroli Czerwonej Linii, łapiąc połowę lotu.

Na rekruta mówi, że jego lot nigdy nie byłby tak piękny, aby nasze podłogi były wystarczająco błyszczące, aby zadowolić TI. Wzmocniłyby je, wygładzały, i wygładzały, ale używając płynnego wosku, którego musiały użyć, po prostu nie można było uzyskać to błyszczące. Nie wolno im było używać pasty woskowej, ponieważ stanowiło to zagrożenie pożarem. Po tym, jak kilkanaście razy przeżuwano ich na podłodze, jeden z nich kupił puszkę pasty do pasty z centrum handlowego Troop. Ukryli ją za płytką sufitową. Następnym razem, gdy nawoskowano podłogę, użyliśmy pasty do pasty, a TI nagle poczuł się szczęśliwy. Wszyscy byli przerażeni, ponieważ nigdy wcześniej nie widzieli, jak się uśmiecha. W dalszym ciągu używali pasty do pasty przez resztę podstawowego treningu. W przeddzień ukończenia szkoły, TI weszło, zwróciło ich uwagę, po czym podeszło prosto do płytki sufitowej, szturchnęła ją pałką, a wosk spadł.

Spokojnie powiedział: "Chciałem tylko, żebyście wiedzieli, że nie uciekacie z niczym, czego nie chciałem, żebyście sobie uszło".