Poznaj wymagania absolwenta honorowego szkolenia lotniczego

Fizyczny egzamin nosi największą wagę

Wybór jako absolwent honorowego szkolenia wojskowego sił powietrznych (AFBMT) oznacza, że ​​znacznie przekroczyłeś standardy podstawowego szkolenia .

Instruktor szkolenia (TI) może wybrać maksymalnie dziesięć procent swojego lotu jako "Absolwenci Honorowych Szkoleń Podstawowych". Wyselekcjonowani mogą używać wstę pnej wstę pnej koszulki absolwenta lotnictwa wojskowego do końca swojej kariery w lotnictwie wojskowym. Ta wstążka jest jednorazową nagrodą i nie może zostać przyznana z mocą wsteczną.

Szkolenie podstawowe sił powietrznych

Wszyscy rekruci sił powietrznych uczęszczają na podstawowe szkolenie w Lackland Air Force Base w San Antonio w Teksasie. To tutaj rekruci zostają lotnikami, po 7,5 tygodniach obozowiska i Tygodniu Lotników.

Jak osiągnąć honorowy status absolwenta

Aby zostać uznanym za absolwenta honorowego, będziesz potrzebował co najmniej 90 procent na egzaminie sprawności fizycznej podczas testu sprawności Air Force Basic Military Training (AFBMT). Jest to najważniejsza uwaga dotycząca statusu honorów; jeśli nie osiągniesz poziomu sprawności "Thunderbirda", nic innego, co robisz podczas podstawowego szkolenia, nie kwalifikuje Cię do zaszczytów.

Dla rekrutów płci męskiej oznacza to 2-milową jazdę w 14:15 minut, 1,5-milową jazdę w 8,55 minuty, 62 pompki w ciągu minuty, 70 przysiadów w ciągu minuty i 4 podciągnięcia w ciągu minuty.

Rekruci muszą przejechać 2 mile w 16 minut, 1,5 mil w 11:33 minut, 37 pompek w ciągu minuty, 60 przysiadów w minutę i 2 podciągnięcia.

Ponownie, są to minimalne wymagania, które należy wziąć pod uwagę; minimum do podstawowego szkolenia jest nieco niższe. Jeśli możesz zwiększyć wynik testu fizycznego, zwiększa się szansa, że ​​zostaniesz uznany za osobę wyróżnioną.

Egzamin pisemny z wyróżnień Air Force Basic

Dodatkowo, musisz ukończyć ponad 90 na wszystkich pisemnych egzaminach i nigdy nie zawieść stopniowanej kontroli (stopniowe kontrole są przeprowadzane losowo po trzecim tygodniu.

Nigdy nie otrzymasz negatywnego znaku w swoich pisemnych ocenach. Robi się to okresowo - zazwyczaj raz w tygodniu lub częściej - dzięki TI.

Tylko dlatego, że spełniasz powyższe standardy, nie oznacza, że ​​zostaniesz automatycznie wybrany na absolwenta honorowego. Przepisy ograniczają liczbę wybranych do nie więcej niż dziesięciu procent lotu. Tak więc, jak daleko przekroczysz powyższe standardy, możesz określić, czy wybrano Cię do wyróżnienia.

Przygotowanie do podstawowego treningu sił powietrznych

Najlepiej przygotuj się na fizyczną część podstawowego szkolenia znacznie przed rozpoczęciem prawdziwego 7,5-tygodniowego kursu. Oprócz zaznajomienia się z czasem wojskowym i łańcuchem dowodzenia, powinieneś spróbować zwiększyć swój czas w biegu na dwie mile i doskonalić swoje pompki, przysiady i podciągnięcia.

Zapoznaj się z odpowiednim formularzem dla każdego ćwiczenia i spróbuj zwiększyć wytrzymałość, dodając kilka dodatkowych powtórzeń przy każdym treningu.

Im lepszą kondycję będziesz mieć, kiedy zgłosisz się do podstawowego, tym większa masz szansę na zdobycie tej wstęgi absolwenta Air Force Basic.