Ograniczenia Szkoły Techniki Powietrznej

Liderzy studenccy i inne liny

Oficjalne US Air Force / Flikr / CC BY 2.0

Po przybyciu do szkoły technicznej Sił Powietrznych , jedną z pierwszych rzeczy, które zauważysz, są ci wszyscy biegający z różnymi kolorowymi plecionymi sznurami na lewym ramieniu. Kim są ci faceci?

Cóż, "linami" są uczniowie, którzy mają specjalne obowiązki przywódcze lub wykonują specjalne obowiązki .

Liny specjalne

Istnieją trzy specjalne stanowiska służbowe dla "lin studenckich:"

Liderzy lotnictwa

Celem lidera lotnictwa jest wspomaganie MTL-ów, poprawa morale Airmanów i rozwijanie osobistych umiejętności przywódczych. Przywódcy lotników nadzorują lub monitorują uczniów przydzielonych do ich eskadry lub umieszczonych pod ich opieką.

Wybór liderów lotnictwa

Przywódcy lotnictwa będą należeć do klasy Pierwszej Klasy Lotnictwa i mają średnią średnią na poziomie 80 procent lub, jeśli członek nie ma średniej ocen, postępują w sposób zadowalający. Asystent lotu lub wyższy kandydat zatwierdzą kandydatów na przywódców lotnictwa po zapoznaniu się z zapisami uczniów i osobistymi rozmowami. Dokonując selekcji, asystent szefa lotu bierze pod uwagę następujące: naruszenia dyscyplinarne, kartę raportu BMT, zalecenia instruktora i doświadczenie z przeszłości. Uwaga: Jeśli do jednostki nie przypisano żadnej kwalifikowanej Pierwszej Klasy Lotników, przywódcy Lotni mogą zostać wybrani z szeregów Lotnika, a następnie Lotnika Podstawowego.

Program liderów Airman składa się z trzech faz: Faza I otrzymuje i przegląda przewodnik dla liderów Airman (ALG). Faza II bierze udział w kursie lidera lotnictwa (ALC) prowadzonego przez MTSF, a Faza III to szkolenie kontynuacyjne w eskadrze.

Assistant Flight Chief lub wyższy usunie status lidera lotnictwa od lotników, którzy nadużywają władzy lub nie wykonują przypisanych obowiązków. Jeśli średnia ocen lidera lotnika spadnie poniżej 80 procent lub nie osiągnie zadowalającego poziomu, może on kontynuować status lidera w lotnictwie do następnego testu bloku lub powtórzyć test.

Wyniki z testu blokowego lub powtórnego testu ustalą status lidera Airman. Tylko asystent szefa lotu lub wyższy może przywrócić status lidera lotnictwa.