Posiłki Sił Powietrznych: szkolenie podstawowe i dalsze działania

Posiłki w lotnictwie

Obiekty gastronomiczne sił powietrznych. Nie jest źle. Oficjalne zdjęcie USAF

Siły Powietrzne opracowały niedawno Inicjatywę Transformacji Żywności (FTI), która ma na celu poprawę jakości obsługi, różnorodności i dostępności sił powietrznych Sił Powietrznych, przy jednoczesnym utrzymaniu stałego programu szkoleniowego dla kucharzy Sił Powietrznych. FTI ma na celu ulepszenie menu, jakość odżywiania i spełnienie oczekiwań serwisantów co do dobrego posiłku.

W Bazach Sił Powietrznych, w ramach Podstawowego Treningu Wojskowego (BMT), jedzenie podawane jest na gorąco podczas każdego posiłku, gdy nie jest w polu.

Dodatkowo masz wiele innych opcji, takich jak bar kanapkowy, bar sałatkowy z wieloma owocami i warzywami oraz bar z deserami. Jest to typowy lokal gastronomiczny, ale z jedzeniem, które uważa się raczej za dobre. Będziesz także mieć do wyboru różne napoje. Typowa kawa, napoje gazowane, woda, mleko, mleko czekoladowe, soki i napoje sportowe typu Gatorade.

Posiłki na śniadanie w lotnictwie

Najważniejszy posiłek dnia jest również jednym z najlepszych w lotnictwie. Na śniadanie będą jajka na zamówienie, jajecznica, placki ziemniaczane, kiełbasa / bekon, naleśniki / francuskie tosty, sok, mleko, płatki śniadaniowe, kawa i owoce.

Obiad i kolacja w lotnictwie

W przypadku pozostałych dwóch posiłków w ciągu dnia, są dwie linie: pełne gorące posiłki w barze i bar z przekąskami. Pełny posiłek będzie miał wybór dwóch przystawek (np. Bochenek mięsny lub kurczak). Ale będziesz mieć również codzienne opcje, takie jak hamburgery, grillowany ser, kurczak, król, cielęcina, pizza - to ty.

Każdego dnia będzie też kilka różnych rodzajów warzyw. Linia snack baru ma hamburgery, hot dogi, smażony kurczak, kanapki, chili, frytki itp. Jest też bar sałatkowy i desery, w tym ciasta i lody (jeśli TI mówi, że możesz mieć słodycze).

Linia obsługująca styl kafeterii rozpocznie się od gorącego paska żywności.

Jeśli niczego nie lubisz, lub potrzebujesz więcej jedzenia, możesz również pobrać kilka kawałków chleba i przy każdym posiłku zrobić kanapki z masłem orzechowym i galaretką (lub bananem). Jednak po wyjściu z BMT jedzenie jest uważane za tak dobre, że wielu członków wojska, którzy jedzą w salach restauracyjnych Sił Powietrznych, musi podwoić swoją sprawność fizyczną, aby utrzymać formę walki. Łatwo jest przybrać na wadze w miarę starzenia się, ukończyć trudny trening fizyczny, uzyskać dostęp do paska deserowego i mieć bardziej swobodne warunki jedzenia. Podczas BMT rekruci nie mogą pić napoju gazowanego ani dostać się do baru z deserami.

Posiłki w podstawowym szkoleniu wojskowym

Wiele osób ma tendencję do zrzucania kilogramów w podstawowym treningu wojskowym, ponieważ będziesz na nogach przez cały dzień poruszając się i spalając kalorie w wyższym niż normalnie tempie. Dodana kanapka PBJ może dodać dodatkowe kalorie do posiłku i pomóc utrzymać masę ciała, a także zapewnić energię na długi dzień podstawowego szkolenia.

W podstawowym szkoleniu wojskowym zaleca się spożywać jak najwięcej kalorii i dodawać w miarę możliwości kalorie. Ryż i dodatkowy chleb to dobry dodatek do niemal wszystkich posiłków i jest dostępny prawie codziennie w porze lunchu i kolacji. Jednak największym problemem dla rekrutów jest odwodnienie, szczególnie w czasie gorących miesięcy szkoleniowych.

Będziesz musiał wypić trzy szklanki płynów przy każdym posiłku (Gatorade, woda, sok), zanim wstaniesz ze stołu.

Mimo że posiłki w podstawowym szkoleniu wojskowym Air Force są naprawdę dobre, środowisko czasu posiłków jest dość stresujące, ponieważ jest to czas, w którym instruktorzy szkolenia wojskowego (MTI), którzy są sierżantami personelu i wyżej, zaczynają komunikować się z tobą. Zazwyczaj, jeśli twój mundurek jest podniesiony do kwadratu, MTI będą szukały następnej ofiary. Jednak czasami jest to po prostu twój pechowy dzień, a dobre jedzenie, które wybrałeś w stołówce, zostanie zjedzone, to nie jest spokojna atmosfera. Spodziewaj się, że otrzymasz pytanie o wiedzę wojskową, jeśli zatrzymasz się w MTI w hali chow. Jeśli znasz swoje rzeczy, przejdziesz i przeżyjesz kolejny posiłek w BMT.

Przez pierwsze kilka tygodni Twój posiłek będzie ograniczony.

Będziesz miał tylko kilka minut od czasu, gdy ostatnia osoba w twoim locie dostanie się do stołu, aby skończyć posiłek. Nauczysz się nie marnować czasu i jesz szybko. Jednak po pierwszych kilku tygodniach będziesz miał więcej czasu na posiłki.

Podczas ćwiczenia treningowego BEAST otrzymasz również szansę na pobranie próbek MRE (posiłki gotowe do spożycia). Nie są one jednak preferowanym wyborem dla jakiegokolwiek członka wojska, jeżeli dano mu opcję jedzenia w jadalni lotniczej.