Dowiedz się o promocjach w armii

Promocje

Członkowie armii mają stosunkowo szybki awans w porównaniu do innych służb w podobnych zawodach - wojskowe zawody specjalne (MOS). Typowy awans zależy od wielu elementów: wcześniejszego wykształcenia / doświadczenia w zakresie służby, szkolenia przed wojskiem, wyników w armii lub szkół treningowych i czasu służby.

Przed dołączeniem do wojska, osoby, które zaciągnęły się do armii, mogą otrzymać zaawansowaną promocję w momencie zawarcia kontraktu.

Zwykle awans przedwcześnie dopuszcza do rangi specjalisty (E-4), na takie rzeczy jak kredyty uniwersyteckie, JROTC w liceum, Eagle Scout, Civil Air Patrol i inne programy przed wojną, takie jak Sea Cadets i Young Marines.

Prywatny dla specjalisty

Ofensywne egzaminy na pozycje od E-2 do E-4 oparte są na kombinacji czasu pracy i czasu w klasie oraz wydajności w Szkoleniu podstawowym.

Kapral i sierżant:

Żołnierze awansują na E-5 i E-6, na podstawie kombinacji punktów awansu, czasu w rankingu i wyników lokalnej tablicy promocyjnej.

Sierżant sztabowy, pierwszy sierżant, sierżant major:


Promocja żołnierza w klasach od E-7 do E-9 odbywa się za pośrednictwem scentralizowanej (wojskowej) tablicy promocyjnej. Armia ma średnio najszybsze stawki awansu w każdej z pozostałych gałęzi. Rzeczywiste stawki promocyjne zależą jednak od pracy w armii . O wiele łatwiej jest awansować w pracy, w której armia doświadcza znacznego niedoboru siły roboczej, niż w pracy, w której nie brakuje pracowników.

Ponadto często jest prawie niemożliwe, aby uzyskać awans, jeśli jesteś w pracy, która jest znacznie overmanned, chyba że jesteś gotów zgłosić się na ochotnika do ponownego szkolenia w undermanned MOS dla grupy rocznej.

Wymienieni żołnierze, którzy spełnią pewne warunki wstępne, mogą ubiegać się o awans do Warrant Officer .

Rangi armii są również podzielone na trzy grupy

Junior Junior Ranking (E-1 do E-4)
Odsetek podoficerów (NCO) (od E-4 do E-6)
Ranking seniorów niezaangażowanych (NCO) (od E-7 do E-9)
Sierżant Major armii (E-9S)

Dla większości ludzi szanse na zatrudnienie i szkolenie zawodowe po zakończeniu służby wojskowej na cywilnym rynku pracy oraz jakość życia są znaczącymi cechami rekruta w wyborze militarnego MOS. Twój MOS może ustalić, gdzie będziesz mieszkać i trenować, jak wdrożyć, jak szybko awansujesz i zarabiać więcej oraz jak będziesz rynkowo, kiedy zdecydujesz się opuścić wojsko. Traktuj poważnie wybór MOS.