Work at Home Call Center Jobs w Północnej Dakocie

Getty / deepblue4you

Chociaż wygląda na to, że praca w domowym centrum obsługi telefonicznej może być wykonana z dowolnego miejsca w USA, niestety nie musi tak być. Bardzo niewiele osób zatrudnionych w domach call center we wszystkich 50 stanach. Niektóre stany mają dużo, podczas gdy inne mają bardzo niewiele firm call center. Ta lista nie jest definitywna, ale te firmy call center zatrudniają do pracy w domu w Północnej Dakocie:

Amazon.com

Miejsca pracy w domu w tym sklepie internetowym są w większości sezonowe, ale w jego wirtualnym dziale call center dostępne są pewne stałe pozycje.

Działają w wielu stanach, w tym na Florydzie. Wynagrodzenie jest omawiane na wniosku, a otrzymasz wynagrodzenie za szkolenie. Wyszukaj "praca z domu" w bazie danych pracy Amazon. Praca płaci 10-12 $ za godzinę.

jabłko

Apple At-Home to program typu "praca w domu" od Apple, który zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów spoza listy studentów na pełen etat i na pół etatu. Jest częścią działu wsparcia AppleCare firmy. Użyj słowa kluczowego "home" w bazie danych firmy.

ARO

Firma zatrudnia w całym kraju pełnoetatowych i niepełnoetatowych miejsc pracy w domu w zakresie obsługi klienta, audytu, sprzedaży i marketingu b2b. Obecny klient musi określić, które stany i lokalizacje geograficzne, z których ARO wynajmuje. Jeśli nie będą zatrudniać pracowników z Twojej okolicy, gdy się o to zwrócą, będą przechowywać twoje dane w aktach i skontaktują się z Tobą, gdy będą mieć coś dostępnego w Twojej okolicy. Aby uzyskać więcej takich firm, zobacz więcej prac związanych z ubezpieczeniami w miejscu pracy i sprzedażą w domu .

Asurion

Asurion oferuje pracę opartą na obsłudze klienta z pozycji wyjściowych w przychodzącej obsłudze klienta, zwykle pomagając klientom w zakresie roszczeń ubezpieczeniowych dotyczących urządzeń bezprzewodowych, ułatwień w naprawie sprzętu elektronicznego lub wniosków o pomoc drogową.

Convergys

Wirtualni agenci call center otrzymują połączenia przychodzące i świadczą usługi, które mogą obejmować obsługę klienta, sprzedaż lub pomoc techniczną .

Convergys oferuje płatne szkolenia i świadczenia. Dostępne są harmonogramy od 16 do 40 godzin tygodniowo.

LiveOps

Firma zatrudnia agentów, w tym licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych, dla różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej, dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach. Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana.

Support.com

Firma zapewnia zdalne wsparcie techniczne klientom korzystającym z pomocy technicznej zdalnej i agentów telefonicznych oraz specjalistycznej pomocy telefonicznej. Zatrudnia również swoich przełożonych centrum rozwiązań, którzy pracują w domu, ponieważ wspierają i nadzorują tych techników zdalnego serwisu. Więcej zadań obsługi klienta czatu

SYKES

Zdalni agenci otrzymują obsługę klienta i połączenia sprzedażowe dla różnych klientów, uzyskując stawkę godzinową z korzyściami i czasami zachętami do wydajności. Istnieje również płatne szkolenie. Wnioskodawcy płacą za sprawdzenie przeszłości.

TeleTech @ Home

Firma outsourcingu procesów biznesowych na całym świecie (BPO) zatrudnia współpracowników W niektórych stanach USA i Wielkiej Brytanii pracuje z domu jako agent call i inne dziedziny.

Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę. W niepełnym wymiarze godzin wynosi 20-30 godzin / tydzień.

Ver-A-Fast

Zatrudnieni w domu agenci call center używają systemu dializy predykcyjnej do wykonywania połączeń weryfikacyjnych dla klientów firmy, głównie z branży prasowej.

Na liście tych firm call center, które zatrudniają agentów z Dakoty Północnej, może być więcej firm.