Work at Home Call Center Jobs w stanie Illinois

Chcesz znaleźć domowe centrum telefoniczne w IL? Popatrz tutaj!

Jeśli chcesz pracować w domu i mieszkasz w Illinois, ta lista firm call center, które zatrudniają do pracy w domu w Illinois, jest dobrym miejscem do rozpoczęcia.

American Express
Ten gigant usług finansowych zatrudnia agentów zdalnego call center z doświadczeniem w systemach rezerwacji i biurach podróży do pracy w dziale korporacyjnych podróży. Potrzebni byli również dwujęzyczni agenci.

Doradcy Apple At-Home
Apple At-Home, wirtualny dział call center AppleCare, zatrudnia zarówno studentów, jak i studentów spoza listy studentów na pełny i pół etatu.

Miejsca pracy są wymienione z lokalizacjami, ale są zatrudniane w całym kraju. Apple zapewnia komputer i telefon.

ARO
Obsługa klienta, sprzedaż i telemarketing biznesowy to pozycje zdalnego centrum telefonicznego, które oferuje BPO, ale ma też pracę domową w audycie ubezpieczeniowym, a także w przypadku numerów LPN i RN w telefonicznych centrach obsługi telefonicznej. Zobacz więcej prac związanych z ubezpieczeniami pracowniczymi i sprzedażą z domu .

Aspire Lifesyles
Pracownicy domowi obsługują zgłoszenia telefoniczne, e-mail i czat na wezwanie klienta na stanowiskach zwanych "ambasadorami marki" lub "dozorcami". Ambasadorzy marki to obsługa klienta dla klientów korporacyjnych firmy. Wymagana jest biegłość w języku angielskim. Biegła znajomość francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego lub włoskiego jest dodatkowym atutem.

Asurion (dawniej NEW Corp)
Centrum telefoniczne zajmujące się zastępowaniem urządzeń wynajmuje zdalnych pracowników z Illinois do pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzin.

Przedsiębiorstwo
Firma wynajmująca samochody, która jest również właścicielem firmy Alamo i National Car Rental, zatrudnia pełnoetatowych agentów rezerwacyjnych, którzy pracują w domu w Illinois.

Zapłata wynosi 12-14 $ za godzinę. W szczególności potrzebni są agenci francuskojęzyczni i hiszpańskojęzyczni.

LiveOps
Firma zatrudnia niezależnych wykonawców dla różnych zadań call center dla swoich klientów, w tym sprzedaży wychodzącej, dwujęzycznej obsługi klienta (hiszpańskiej i francuskiej) oraz usług finansowych. Agenci są wypłacani według stawki opartej na minutach rozmów i premiach sprzedaży w niektórych przypadkach.

Agenci muszą zostać "certyfikowani", aby pracować dla klientów indywidualnych. Ta certyfikacja nie jest wypłacana.

Sitel Work @ Home
Program work-at-home firmy zatrudnia pracowników domowych, którzy przyjmują do swoich klientów przychodzące zgłoszenia dotyczące obsługi klienta, świadcząc usługi w zakresie fakturowania, zapytań o konta, zamówień produktów lub zapytań, planowania instalacji lub rozwiązywania problemów technicznych. Wszystkie pozycje wiążą się z pewną sprzedażą. Dwujęzyczni agenci ze znajomością angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, koreańskiego, mandaryńskiego, portugalskiego i hiszpańskiego.

Support.com
Firma outsourcingu procesów biznesowych (BPO) zapewnia zdalne wsparcie technologiczne swoim klientom za pośrednictwem zdalnego czatu wsparcia technicznego i agentów call center . Jej technicy pracujący w domu odpowiadają na zgłoszenia przychodzące, a ich kierownicy centrum rozwiązań, którzy również pracują w domu, wspierają i nadzorują techników. Zobacz więcej pomocy technicznej z domu.

SYKES Strona główna Obsługiwane przez Alpine Access
Pracownicy domowi podejmują obsługę klienta i prowadzą sprzedaż do różnych klientów tego BPO . Są opłacani za szkolenie i po rozpoczęciu otrzymują 9 $ za godzinę. Wnioskodawcy, którym oferuje się stanowisko, muszą zapłacić za sprawdzenie przeszłości. Umiejętności dwujęzyczne plus; języki obejmują hiszpański, mandaryński i kantoński. Więcej zadań w Dwujęzycznym Call Center

TeleTech @ Home
BPO zatrudnia w niepełnym wymiarze czasu pracowników call center w niektórych stanach USA, w tym w stanie Illinois, oraz w Wielkiej Brytanii, aby pracować z domu jako agenci i inne dziedziny. Potrzeba dwujęzycznych agentów call center . Korzyści obejmują płatne szkolenie, 401 tys. Zapłata to 9-10 $ za godzinę.

Transcom
Globalna firma outsourcingowa call center zatrudnia w stanie Illinois obsługę klientów domowych i agentów pomocy technicznej.

Ver-A-Fast
Pracownicy call-in-home z Illinois i innych stanów korzystają z prognostycznego systemu wybierania numerów, aby wykonywać połączenia weryfikacyjne dla klientów firmy, głównie z branży prasowej.