Całkowicie darmowe sposoby na budowanie czasu lotu

Jest wiele różnych sposobów, aby pilot mógł zdobyć doświadczenie i liczbę godzin lotu, ale niektóre z nich kosztują. Oto kilka całkowicie darmowych sposobów na zdobycie kilku dodatkowych godzin lotu . Jeśli zaczniesz wystarczająco wcześnie, dodadzą! Wcześniejsze

 • 01 Zrób z przyjaciółmi lotnictwa

  To może wydawać się proste, ale to prawda - im większa jest twoja sieć lotnicza, tym więcej możliwości będziesz musiał latać. Teraz, bądźmy szczerzy: nie mówię, że powinieneś używać ludzi tylko w godzinach wolnych od lotów, nie powinieneś też zaprzyjaźniać się z kimś, kto ma nadzieję, że zaoferują ci darmowe loty. Ale faktem jest, że wiele najlepszych wspomnień latających powstaje podczas latania z innymi przyjaciółmi i kolegami z lotnictwa.

  Im więcej masz znajomych z lotnictwa, tym więcej zaproszeń będziesz mógł latać. Ktoś zawsze wybiera się na lot lub na airshow lub po prostu wyjeżdża z miasta na weekend, a często ci piloci nie mają nic przeciwko towarzystwu. Możesz nie być w stanie zarejestrować wielu z tych lotów jako pilotów w czasie dowodzenia, ale nadal możesz zalogować się do swojego łącznego czasu.

 • 02 Zdobądź pracę na lotnisku

  Praca w szkole lotniczej lub innej firmie lotniczej ma wiele zalet. Po pierwsze, prawdopodobnie uzyskasz obniżoną stawkę czynszu . Po drugie, dostaniesz się do instruktorów i będziesz w stanie nauczyć się od nich dwóch rzeczy podczas ich czasu wolnego. Oczywiście, jeśli jesteś certyfikowanym instruktorem lotniczym lub nim jesteś, otrzymasz nie tylko darmowe loty, ale także zarobki.

  Zawieszanie na lotnisku oznacza również, że jeśli ktoś podejdzie do pilota, będziesz pierwszym, który będzie wiedział i jako pierwszy będzie mógł zaoferować swoje usługi pilotażowe, bez względu na to, czy jest to szybka jazda na następne lotnisko, czy na długi krzyż. - lot krajowy, w którym pasażerowie opuszczają polowanie. Jako pilot komercyjny będziesz mógł zyskać kilka wolnych godzin tu i tam, będąc we właściwym miejscu we właściwym czasie.

  Praca w szkole lotniczej oznacza także, że będziesz zanurzony w lotnictwie. Będziesz pierwszy usłyszał o nowościach na lotnisku i jako pierwszy zobaczysz fajne samoloty lecące i wysiadające. Jeśli jesteś przyjazny, od czasu do czasu możesz nawet jeździć warbirdem lub odrzutowcem.

 • 03 Wolontariat jako pilot bezpieczeństwa

  Nawet jako zupełnie nowy prywatny pilot możesz stać się użytecznym i zdobyć doświadczenie jako pilot bezpieczeństwa dla innych. W ten sposób nie dostaniesz mnóstwa godzin, ale złapiesz kilka. Od czasu do czasu każdy potrzebuje pilota bezpieczeństwa, więc poinformuj, że jest to stanowisko, które chętnie spełnisz, a ludzie będą wiedzieć, do kogo zadzwonić, gdy będą potrzebować prądu!

 • 04 Usługi handlowe

  Każdy ma zestaw przydatnych umiejętności, ale mądrzy ludzie wiedzą, jak sprawić, by ich umiejętności działały na ich korzyść. Ci, którzy mają ducha przedsiębiorczości, wcześnie uczą się, aby zdobyć coś od innych, to pomaga, jeśli masz coś do zaoferowania.

  Jeśli na przykład jesteś grafikiem, możesz zaoferować bezpłatną lub zdyskontowaną usługę szkole lotniczej w zamian za bezpłatny czas lotu. Lub, jeśli zauważysz, że samoloty wymagają pilnie czyszczenia, zaproponuj umycie kilku na godzinę w jednym z nich. Lub zawrzyj umowę z instruktorem, który nauczy ich dziecko w zamian za godzinę nauki na ziemi.

  Możliwości są nieskończone, jeśli chodzi o usługi handlowe. Po prostu musisz być kreatywny w określaniu tego, czego ludzie chcą lub potrzebują.

 • 05 Dołącz do wojska

  Okej, więc ten nie jest dla wszystkich. Ale biorąc pod uwagę, że nowy pilot wojskowy będzie fachowym szkoleniem w wielu samolotach, otrzyma tysiące godzin podczas swojej służby i będzie mógł podróżować dookoła świata, jednocześnie zarabiając przyzwoicie, w rzeczywistości jest to całkiem dobry interes.

  Dla tych z was, którzy płaczą o zostaniu pilotem wojskowym, to naprawdę świetny sposób, aby zostać pilotem za darmo. (Bonus: Oni faktycznie płacą CIEBIE!)