Czy potrzebujesz CV dla pracy w sądach karnych i kryminologii?

Czy marnujesz czas na swoje CV? Dowiedzieć się.

Wiele osób, które szukają pracy w sprawach karnych i kryminologii, poświęca cenny czas i energię na tworzenie swoich życiorysów. Starają się je odpowiednio sformatować, wydrukować na papierze o wysokiej jakości i upewnić się, że pozwalają pracodawcom wiedzieć wszystko, co trzeba wiedzieć o sobie. Czy tym razem lepiej byłoby spędzić czas w innym miejscu? Czy potrzebujesz CV w sprawach karnych i karnych kryminologii?

Czy potrzebujesz CV?

Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi: nie.

W większości przypadków stanowiska w zakresie wymiaru sprawiedliwości w sprawach kryminalnych i kryminologii są związane z rządami, a rządy bardzo często działają inaczej niż pracodawcy z sektora prywatnego.

Sektor prywatny i zatrudnianie sektora publicznego

Prawdę mówiąc, proces zatrudniania w sądach kryminalnych i kryminologii często opiera się bardziej na uczciwości niż na znalezieniu idealnego pracownika. Aby to osiągnąć, zazwyczaj stosują pozornie obiektywne wskaźniki punktacji i podania o pracę, które rejestrują, czy kandydat posiada wiedzę, umiejętności i zdolności do wykonywania danej pracy.

CV często nie mieści się w tych danych. Ludzie piszą CV, aby powiedzieć pracodawcom, co ich zdaniem chce wiedzieć pracodawca. Poprawione poprawnie, malują kandydata do pracy w najlepszym możliwym świetle. Z drugiej strony aplikacje do pracy zbierają tylko te dane, których potrzebuje pracodawca.

Wnioski o pracę w ramach karnej kariery sądowniczej są przeznaczone dla menedżera ds. Rekrutacji lub zewnętrznego badacza, aby szybko określić, czy spełniasz minimalne wymagania, aby przejść do następnego etapu procesu.

Życiorys z drugiej strony zmusza menedżera ds. Zatrudnienia, aby szukał tych informacji, a to jest coś, czego nie zamierzają spędzać dużo czasu.

Podążaj za wskazówkami

Podania o pracę służą innemu ważnemu celowi, którego nie można spełnić w CV: są dobrym wskaźnikiem zdolności czytania i kierowania się wskazówkami.

Jeśli twoja aplikacja nie jest kompletna, jeśli zostawisz puste miejsca w krytycznych obszarach lub popełnisz poważne błędy, menedżer ds. Rekrutacji najprawdopodobniej będzie cię identyfikował jako kogoś, kto nie jest poważnie traktowany - lub nie jest zdolny do wykonania - pracy .

Nie potrzebujesz tego, jeśli go nie potrzebujesz

Jeśli ogłoszenie o pracę nie prosi o wznowienie, nie przesyłaj CV. Prawdopodobnie nie zostanie odczytany, a nawet jeśli tak, najprawdopodobniej nie będzie miał wpływu na to, czy otrzymasz rozmowę o pracę . Znacznie lepiej jest poświęcić ten czas i energię, aby uniknąć błędów w aplikacji.

Wyraź swoje doświadczenie

Jeśli martwisz się, że pozwolisz pracodawcy wiedzieć wszystko, co przyniesiesz na stół, nie bądź. Większość aplikacji rządowych zawiera sekcję, która pozwala ci wymienić twoją wiedzę, umiejętności i zdolności, które uważasz za istotne dla stanowiska, o które się ubiegasz. Pamiętaj, aby w pełni wykorzystać tę sekcję i nie musisz się martwić o przesłanie CV.

Jeśli przygotowałeś świetnie wyglądające CV, nie martw się; nie wszyscy będą na darmo. Nadal możesz go używać do sprzedaży. Możesz również powiadomić profesjonalistów, którzy już pracują w wybranej przez Ciebie branży, aby poinformować Cię o tym, czy kwalifikujesz się do pracy, którą chcesz.

Wykorzystaj swoje CV, aby szybko i łatwo wypełnić wnioski o pracę w sprawach karnych, ponieważ wszystkie Twoje informacje są starannie zebrane tuż przed tobą.

Znajdź sukces w aplikacji Job

CV są świetnymi narzędziami i nadal są obowiązkowym elementem wielu zadań w sektorze prywatnym. W karierze kryminalistycznej i kryminalistycznej są one jednak najczęściej, po prostu niepotrzebne. Zamiast ciężko pracować, aby stworzyć idealne CV, spędź ten czas, upewniając się, że twoje podania o pracę są kompletne, dokładne i bezbłędne. Da ci to większą szansę na wygranie świetnej pracy z zakresu prawa karnego.