Czy kwalifikujesz się do pełnienia funkcji policjanta?

Dowiedz się, czy spełniasz minimalne wymagania w zakresie egzekwowania prawa

Zanim wypełnisz tę aplikację, aby zostać policjantem , musisz wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Poza ważnymi pytaniami, czy to może być właściwa kariera dla ciebie, czy też potrafisz poradzić sobie z emocjonalnymi, psychicznymi i fizycznymi rygorami, które towarzyszą Ci w dniu pracy , jest jedno ważne pytanie, na które twoja cała nadzieja w karierze będzie się opierać: czy kwalifikujesz się do pełnienia funkcji funkcjonariusza organów ścigania?

Niewielu nie zgadza się z tym, że nie każdy może być policjantem, ale jakie są dokładnie kwalifikacje, które musisz spełnić, zanim możesz zostać policjantem ?

Rozsądne przepisy

W Stanach Zjednoczonych każde państwo określa własne wymagania, które przyszły policjant musi spełnić, aby zostać zatrudnionym lub nawet zostać członkiem akademii policyjnej . Powodem jest zapewnienie - najlepiej jak to możliwe - odpowiednich pracowników.

Biorąc pod uwagę, że funkcjonariusze mają prawo do dokonywania aresztowań i używania siły, nie wspominając już o tym, że mają dostęp do dużej ilości poufnych i prywatnych informacji, naturalnie społeczeństwo ma żywotny interes w upewnieniu się, że osoby zajmujące te stanowiska są godne zaufania . W zakresie, w jakim jest to możliwe, wymagania państwowe dla funkcjonariuszy organów ścigania mają na celu zapewnienie minimalnego poziomu podstawowych działów, które muszą być podporządkowane urzędnikom zatrudnionym.

Jakie zatem wymagania, aby zostać policjantem?

Konkretne wymagania będą różne w zależności od stanu, ale generalnie będą miały ten sam wzór.

Zazwyczaj, aby zostać policjantem w Stanach Zjednoczonych, musisz:

Co oznaczają dla ciebie wymagania, aby być policjantem?

Większość standardowych wymagań dotyczących pracy w egzekwowaniu prawa jest obiektywna i łatwa do interpretacji; na przykład jesteś albo nie jesteś wystarczająco stary, albo masz prawo jazdy albo nie. Z drugiej strony istnieje kilka wymagań, które mogą sprawić, że będziesz się zastanawiał, czy kwalifikujesz się do tej pracy.

Jeśli chodzi o ustalenie, czy masz dobry moralny charakter, stany nie mają zazwyczaj listy zachowań, które są lub są w porządku. Zamiast tego opierają się na ogólnych zasadach, takich jak przeszłość kryminalna, zaległe pożyczki lub inne długi, lub uprzednio niewykryte przestępstwa (przestępstwa, które popełniliście, ale nie zostali złapani).

Poszczególne wydziały zajmujące się egzekwowaniem prawa są zwykle pozostawione, aby ustalić, czy twój moralny charakter jest zgodny z ich standardami, dlatego przeprowadzają tak rygorystyczne badania w tle i mogą wymagać od Ciebie egzaminu z poligrafii i egzaminu psychologicznego w celu ustalenia, czy jesteś odpowiedni dla organów ścigania. .

Jeśli chodzi o to, czy spełniasz fizyczne wymagania dotyczące pracy, pierwszym krokiem do odkrycia jest wizyta u lekarza i uzyskanie fizycznego egzaminu. Możesz także dowiedzieć się o konkretnych testach fizycznych stosowanych przez wybrany departament - czy to test sprawności fizycznej, czy o kondycji fizycznej - i zobaczyć, jak mierzysz. Dzięki temu możesz zorientować się w miejscu, w którym się znajdujesz, a także w miejscu, w którym musisz być wykwalifikowany.

Co zrobić, jeśli nie spełniasz kwalifikacji, aby zostać oficerem?

Egzekwowanie prawa nie jest dla wszystkich, ale to nie musi oznaczać, że nie masz opcji. W zależności od tego, dlaczego nie kwalifikujesz się do pracy jako oficer policji, istnieje wiele innych możliwości kariery w kryminologii, które są dla ciebie wymiarem sprawiedliwości w sprawach karnych . Przy odrobinie badań i solidnego wysiłku możesz znaleźć dla siebie odpowiednią karierę kryminalistyczną.