Przykład listu motywacyjnego na temat pracy letniej

Jeśli chcesz latem zarobić dodatkowe pieniądze, a pracujesz dla firmy cateringowej i masz już doświadczenie z usługami gastronomicznymi, masz szczęście. Żywieniowcy zawsze szukają osób z solidnym doświadczeniem kulinarnym, szczególnie tych, którzy wykazali, że przodują w dynamicznym środowisku. Najważniejsze, co musisz zrobić, to pozwolić menedżerowi ds. Rekrutacji dowiedzieć się więcej o twoim pochodzeniu niż ujawnia się standardowe CV.

Innymi słowy, podaj swoją sprawę w liście motywacyjnym.

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozpoczęciu pracy, poniżej znajduje się przykładowy list motywacyjny na letnią pozycję cateringową (oraz przykładowy życiorys letni catering ), który można dopasować do Twojego tła.

Summer Catering Job Cover Letter Przykład

Drogi panie Sharpe,

Przyjmij moją aplikację na stanowisko serwera cateringowego do Delicious Delights Catering. Bardzo chciałbym móc zostać członkiem waszej wysoko cenionej firmy cateringowej. Wierzę, że moje doświadczenie w obsłudze żywności, dbałość o szczegóły i talent do gościnności sprawiają, że jestem doskonałym kandydatem na to stanowisko.

Przez ostatnie sześć lat pracowałem w branży gastronomicznej, służąc jako kelnerka i asystentka jadalni. Te pozycje pomogły mi opanować sztukę serwowania żywności klientom w szybko zmieniających się warunkach. Na przykład, jako kelnerka, nawet gdy restauracja była zatłoczona i głośna, nigdy nie dostałam stukniętych, zapomnianych lub zagubionych zamówień.

Zawsze miałem umiejętność pracy pod presją. Otrzymałem nawet kilka tytułów z roku na miesiąc, ponieważ potrafiłem skupić się na pracy w ciężkim środowisku. Wiem, że pozostanę skoncentrowany i napędzany, służąc gościom podczas waszych imprez, czy to małych eleganckich przyjęć obiadowych, czy dużych, żywych szkolnych zjazdów.

Rozumiem, że koncentrujesz się na ślubach na świeżym powietrzu, w szczególności weselach na dużą skalę, w których bierze udział ponad 250 osób. Wiem, że w takich sytuacjach wszystko może pójść na marne. Najważniejsze to zachować spokój i upewnić się, że goście nie są świadomi, że coś poszło nie tak. Chcę, żebyś wiedział, że przoduję w trudnych sytuacjach. Na przykład, podczas kelnerki w Big Eddies Fish House, przyszło przyjęcie z okazji ukończenia 30 lat, a kuchnia nie była przygotowana do obsługi tak dużej grupy ludzi. Zasugerowałem, aby goście zaczęli od dzielenia się mieszanką naszych słynnych przystawek. Poprosiłem też kierownika, by zaoferował stół darmowe przekąski. Dało to czas na przygotowanie posiłków, a goście byli zadowoleni z gościnności, którą im pokazałem.

Z przyjemnością przedstawię ci kilka referencji i mam nadzieję, że będę miał okazję spotkać się osobiście, aby przedstawić moje kwalifikacje bardziej szczegółowo.

Dziękuję za poświęcony czas i uwagę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, możesz wysłać mi wiadomość e-mail lub zadzwonić na telefon stacjonarny lub komórkowy.

Z poważaniem,

Leah Squire
125 East Street
Springfield, MA 01102
Strona domowa: 123-454-6446 Komórka: 123-888-9653
E-mail: lsquire@gmail.com

Więcej przykładowych listów motywacyjnych
Próbki listów motywacyjnych dla różnych dziedzin kariery i poziomów zatrudnienia, w tym przykład listu motywacyjnego, list motywacyjny na poziomie podstawowym i list motywacyjny.