Mundurowa praca policyjna w rządzie federalnym

Chrońcie i służcie w mundurze jako federalny policjant

Federalne egzekwowanie prawa nie jest tylko dla mężczyzn w czerni i nie trzeba być specjalnym agentem, aby cieszyć się wieloma korzyściami i ekscytującymi obowiązkami, które towarzyszą federalnej karierze organów ścigania. Skorzystaj z często lukratywnych federalnych stawek płac i ofert płatnych lokalnie przez szkolenie, aby chronić i służyć jako umundurowany policjant dla rządu federalnego Stanów Zjednoczonych w jednej z tych satysfakcjonujących federalnych prac policyjnych.

 • 01 US Park Police Officer

  US Park Police. Glyn Lowe / Creative Commons / www.GlynLowe.com

  Policja Parkowa Stanów Zjednoczonych jest odpowiedzialna za ochronę narodowych pomników, pomników i parków narodowych.

  Jako oficer policji Park Park, będziesz miał możliwość zachowania dziedzictwa Stanów Zjednoczonych i zapewnienia, że ​​ważne zabytki w USA są bezpieczne dla odwiedzających.

 • 02 Agent ds. Egzekwowania przepisów celnych i ochrony granic

  US CBP Air Enforcement Agents zbliżają się do uciekającego samolotu. US Customs and Border Protection

  Środki egzekwowania prawa w lotnictwie USA, służby celne i ochrona granicy stanowią ważną część największych światowych sił powietrznych niewojskowych.

  CBP Aviation Enforcement Agent współpracuje z CBP Aviation Interdiction Pilots, patrolami lotniczymi, aby powstrzymać przedostawanie się narkotyków i innych przemytników do USA, wyeliminować handel ludźmi i przemyt oraz walczyć z terroryzmem zanim dotrze do granic.

 • 03 Oficer policji Agencji Bezpieczeństwa Narodowego

  Widoczny spadek. Restricted Data / Flickr Creative Commons

  Agencja Bezpieczeństwa Narodowego jest jedną z wiodących agencji wywiadowczych na świecie i zapewnia krytyczne wsparcie dla amerykańskiego wywiadu i Departamentu Obrony.

  Jako funkcjonariusz policji NSA, będziesz odpowiedzialny za ochronę obiektów NSA i zapewnienie ochrony ludziom, którzy ciężko pracują, aby zebrać informacje, aby zapewnić bezpieczeństwo obywatelom Stanów Zjednoczonych,

 • 04 Agent Straży Granicznej Stanów Zjednoczonych

  Funkcjonariusze Straży Granicznej badają miejsce lądowania na Rio Grande. US Customs and Border Protection

  Agenci US Border Patrol to umundurowani oficerowie, którzy często służą jako pierwsza linia obrony w wojnie z terrorem, pracując nad tym, aby niebezpieczni ludzie i materiały nie przekroczyli granicy USA.

  Współpracując ze swoimi odpowiednikami z dziedziny lotnictwa, marynarki i służb celnych, agenci straży granicznej są inicjatorami śledzącymi nielegalne wpisy. Odgrywają one istotną rolę w działaniach antyterrorystycznych, zmniejszając handel ludźmi i ograniczając nielegalną imigrację.

 • 05 Federalny urzędnik ds. Usług ochronnych

  Federalna Służba Ochrony K9 sprawdza pojazd. Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA

  Jako właściciel tysięcy budynków i pracodawcy ponad 2 milionów osób, utrzymanie bezpieczeństwa personelu i aktywów jest zrozumiałym priorytetem dla rządu Stanów Zjednoczonych. Odpowiada za to Federalny Departament Usług Ochronnych Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA.

  Jako oficer z FPS, zostaniesz oskarżony o zapewnienie usług ochronnych dla osób, które pracują dla rządu federalnego i obywateli, którzy polegają na swoich usługach.

 • 06 Agent ds. Interwencji miedzynarodowej ds. Ochrony celnej i ochrony granic

  US CBP Marine Interdiction Agents. US Customs and Border Protection

  Znaczna część Stanów Zjednoczonych jest otoczona wodą. Niezależnie od tego, czy są to jeziora, rzeki czy oceany, podobnie jak ich interdiction w lotnictwie i kontrole w zakresie egzekwowania prawa, agenci ds. Odprawy celnej i ochrony granic są odpowiedzialni za przechwytywanie nielegalnych działań, ludzi i kontrabandy, zanim przekroczą granicę USA.

 • 07 Uniformed Secret Service Officer

  Oficer tajnej służby USA stoi na straży w Białym Domu? Prawa autorskie do zdjęć Alex Proimos. Alex Proimos

  W ramach obowiązku ochrony prezydenta i wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych, a także wysokiej rangi dygnitarzy i oficjalnych gości w USA, tajna służba Stanów Zjednoczonych zatrudnia silną siłę umundurowanych policjantów, którzy zwiększają bezpieczeństwo, wysiłki ochronne oraz działania organów ścigania przeprowadzane przez agencję.

 • 08 Urzędnik ds. Celnych i ochrony granic

  Funkcjonariusze CBP wdrażają zaawansowany technologicznie sprzęt skanujący poza stadionem, aby prześwietlić wszystkie ciężarówki. US Customs and Border Protection

  Funkcjonariusze służb celnych i straży granicznej są umieszczani w portach przylotów w Stanach Zjednoczonych i są odpowiedzialni za zapewnienie, aby odwiedzający lub obywatele wracający z zagranicy nie wprowadzali do Stanów Zjednoczonych niebezpiecznych roślin, zwierząt lub kontrabandy. Jako funkcjonariusz celny możesz stacjonować na międzynarodowym lotnisku lub w porcie rejsowym.

 • 09 FBI Policjant

  Pojazdy policyjne FBI w budynku Hoovera. Matti Blume / Wikimedia Commons

  Federalne Biuro Śledcze zatrudnia umundurowaną policję, aby utrzymać bezpieczeństwo swoich budynków i pracowników. Funkcjonariusze policji FBI są pełnozasadnymi funkcjonariuszami federalnych organów ścigania, którzy pracują w Waszyngtonie w centrali FBI.

 • 10 Departament Obrony Policjant

  Funkcjonariusze Departamentu Obrony ściśle współpracują z siłami policji w celu zapewnienia ochrony i bezpieczeństwa w amerykańskich bazach wojskowych i instalacjach w USA i na całym świecie.

  Policja DoD wykonuje funkcje podobne do swoich odpowiedników w działach policji cywilnej, bada przestępstwa, zajmuje się egzekwowaniem ruchu na bazie i odpowiada na wezwania do służby w obiektach wojskowych.

 • Do egzekwowania prawa, możliwości obfitują w rząd federalny

  Jest tyle agencji, które zatrudniają agentów specjalnych, policjantów lub obaj, którzy - niezależnie od tego, jakie są twoje zainteresowania - z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz karierę odpowiednią dla siebie. Poświęć swój czas, aby dowiedzieć się jak najwięcej o pracach, które najbardziej Cię ekscytują, a przy odrobinie ciężkiej pracy i poświęceniu, będziesz na najlepszej drodze do satysfakcjonującej pracy jako federalny policjant.