Co płaci lokalność federalna?

Gdzie pracujesz, robi różnicę w pracy egzekwowania prawa federalnego

Jeśli chodzi o pensje w karierze z rządem USA - w szczególności federalne egzekwowanie prawa - praca, w której pracujesz, może mieć znaczenie prawie tak samo jak to, co robisz lub dla kogo pracujesz. Federalny system płac jest duży i złożony, a pracownicy federalni mogą zarabiać więcej niż ich podstawowa stawka wynagrodzenia . Jednym ze sposobów, w jaki pracownicy federalni zarabiają więcej, jest system płac lokalny.

Co lokalnie płaci?

Pomysł jest dość prosty.

Korekty wypłacane przez władze lokalne umożliwiają pracownikom zarabianie dodatków do wynagrodzeń na podstawie ich podstawowej płacy, z góry przewidzianej tam, gdzie są przydzieleni do pracy. Podczas gdy agent specjalny pracuje na poziomie G-10 w Atlancie, Georgia zarobi 57.554 USD, ten sam pracownik wykonujący tę samą pracę na tym samym poziomie otrzyma 60212 USD w Bostonie w stanie Massachusetts.

Dlaczego składana oferta dla rządu federalnego jest płatna?

Różne obszary kraju mają różne koszty życia. Krótko mówiąc, w niektórych regionach USA kosztuje więcej, niż w innych. Ponadto branże mogą oferować różne pakiety płac i wynagrodzeń w różnych częściach kraju. Egzekwowanie prawa i inne kariery karno-sądowe są szczególnie podatne na wahania płac ze względu na różnorodność podstaw opodatkowania i stawek podatkowych w całym kraju.

Podczas gdy pieniądze nie są jedyną rzeczą w pracy, jest to bardzo ważny czynnik w rekrutacji i utrzymywaniu najbardziej wykwalifikowanych kandydatów.

Opłaty za lokalizację oferowane są tak, aby agenci, oficerowie i inni pracownicy federalni nie szukali gdzie indziej wyższych płatnych miejsc pracy w przypisanych im obszarach geograficznych.

Ponadto, ponieważ pracownicy federalni są często bardziej przemijający niż inni - mogą być przydzielani w dowolnym miejscu w kraju, aw niektórych karierach na całym świecie - płacenie lokalnie pomaga zapewnić pracownikom lepsze warunki życia w obszarach, w których są zatrudnieni. stacjonujący.

Jak oblicza się płatność w miejscu federalnym?

Niektóre grupy różnią się pod względem dysproporcji między rządem federalnym a wynagrodzeniami w sektorze prywatnym. Federalna rada ds. Wynagrodzeń - grupa częściowo złożona z przedstawicieli związków zawodowych - nalega, aby pracownicy federalni zarabiali o około 35 procent mniej niż porównywalne zawody w sektorze prywatnym. Z kolei Biuro Budżetowe Kongresu sugeruje, że wynagrodzenia prywatne i federalne są porównywalne. Niemniej jednak, jako pracodawca, rząd federalny uznał wartość utrzymania konkurencyjnego wynagrodzenia.

W tym celu agencja ds. Wynagrodzeń prezydenta - rada ustanowiona w celu sporządzenia zaleceń dotyczących federalnych płatności - wykorzystuje dane z programu statystyk dotyczących zatrudnienia w miejscu pracy, zebrane przez Bureau of Labor Statistics, w celu porównania wynagrodzeń w 33 obszarach metropolitalnych i 34 kategorii reprezentujących resztę Stanów Zjednoczonych.

Jakie miejsce ma najwyższe wynagrodzenie?

Według skali federalnej Office of Personnel Management w 2015 r. Metropolia San Jose - San Francisco - Oakland oferuje najwyższe wynagrodzenie, gdzie federalny agent ochrony porządku publicznego na poziomie G-10 zarobi 65.206 USD w porównaniu do podstawowej stawki 48.247 USD lub do stawki za lokalizację w wysokości 55,079 USD za "resztę Stanów Zjednoczonych".

Czy powinieneś się martwić płaceniem lokalnie?

Zazwyczaj, gdy agencje federalne zatrudniają nowych funkcjonariuszy, wysyłają ich do obszarów, które najbardziej im potrzebne do pierwszych zadań. Rzadko się zdarza, że ​​jako nowy oficer dostaniesz wybór obowiązków. Mając to na uwadze, dobrze jest wiedzieć o wypłacie lokalu, ale nie powinno to być głównym czynnikiem decydującym o tym, czy ubiegać się o federalną pracę organów ścigania.