Najlepsze pomysły na prezenty dla profesjonalnych pilotów

Profesjonalni piloci są czasami trudni do kupienia prezentów. Niemal zawsze mają już wszystkie niezbędne materiały pilotażowe, ale nawet jeśli nie, wielu pilotów i innych pilotów komercyjnych jest bardzo konkretnych na temat swoich preferencji dotyczących latających gadżetów. Niemniej jednak, oto kilka pomysłów na prezent, które każdy pilot doceni:

 • 01 Czas lotu

  Tak, przeczytałeś to poprawnie. Dar lotu jest zawsze akceptowalnym prezentem dla pilota. Piloci lubią latać, ale czasem męczy ich latanie tym samym samolotem. Dotyczy to zwłaszcza zawodowego pilota. Lot w samolocie, z którego zwykle nie latają (np. Warbird, samolot pływakowy lub szybowiec) przyniesie ekscytację lataniem.
 • 02 Model samolotu

  Jeśli lot w prawdziwym samolocie nie jest opcją, najlepszą rzeczą może być modelowy samolot. Możesz znaleźć ładny model online lub w lokalnym sklepie z pilotami. Modele samolotów będą ważyć od 50 do 500 USD lub więcej i często są wykonane z drewna lub aluminium. Często można dostosować model do konkretnego schematu malowania i numeru ogona samolotu, którym lata (lub samolotu, który podziwia).

 • 03 A Go-Pro

  Piloci kochają kamerę GoPro Hero + HD, dzięki której można ją zamontować praktycznie w dowolnym miejscu, także w samolocie. Ludzie w GoPro pomyśleli o wszystkim - wersja Hero 3 Black może obsłużyć do 30 klatek na sekundę, jest wodoodporna i obsługuje Wi-Fi. Jego wszechstronność oznacza, że ​​piloci znajdą ją również poza samolotem. Jest popularny wśród sportowców ekstremalnych, takich jak narciarze, żeglarze, motocykliści, wspinacze i wszyscy inni z pasją, aby uchwycić intensywność życia.

 • 04 Akcesoria IPad

  Ponieważ większość osób, w tym pilotów, ma iPada lub inny rodzaj tabletu, nie można się pomylić z najnowszymi akcesoriami do iPada. Chwyć zapasową baterię, nakolannik na iPada lub uchwyt na iPada mini jarzmo (taki jak ten), jeśli jeszcze go nie ma.

 • 05 ADS-B lub GPS dla iPada

  Zewnętrzny odbiornik iPad GPS lub ADS-B to coś, co uprości życie każdego pilota. Odbiornik ADS-B dla iPada pozwala pilotom odbierać informacje o ruchu i pogodzie, takie jak TIS-B i FIS-B bezpośrednio na iPadzie, i sprawdza się w większości aplikacji lotniczych na iPada. ADS-B jest drogie. Może wynosić 1000 USD lub więcej dla odbiornika.

  Aby uzyskać tańszą opcję, możesz wybrać zwykły odbiornik GPS , taki jak Bad Elf Pro iPad GPS. Podczas gdy odbiorniki GPS nie obsługują ruchu i pogody jak ADS-B, jest on jeszcze dokładniejszy niż 3G na iPadzie i pozwala zaoszczędzić na kosztach miesięcznej subskrypcji. Wcześniejsze

 • 06 Reflektor LED

  Jeśli kiedykolwiek szukałeś latarki w ciemności lub próbowałeś robić notatki, trzymając latarkę w ustach, to wiesz, jak użyteczny jest reflektor. Za około 20 USD można kupić wielokolorową latarkę specjalnie do latania nocnego. Reflektor zwalnia ręce pilota, aby wykonać inne czynności, takie jak uruchomienie samolotu lub zapisanie instrukcji ATC.

 • 07 Dobra latarka

  Pilot nigdy nie może mieć zbyt wielu latarek. Zgubią się, pobiją i wypalą, więc nawet jeśli pilot ma już trzy latarki, zapewnij, że prędzej czy później zostanie użyty dodatkowy. Ta lampa błyskowa Smith & Wesson Captain's, dostępna w wielu sklepach pilotażowych, jest trwała i oferuje białe światło oraz czerwone i niebieskie światło dla słabego oświetlenia. Jest prosty, ale trwały i ulubiony wśród pilotów.

 • 08 Okulary przeciwsłoneczne Aviator

  Podobnie jak w przypadku latarek, okulary przeciwsłoneczne są często używane i nadużywane przez pilotów. Dodatkowa para ich ulubionych lotników byłaby prezentem powitalnym. Dzięki dwóm parom mogą utrzymać parę w torbie lotniczej, a drugą w samochodzie.

 • 09 Latajace rękawiczki

  Latanie w chłodne dni wymaga pary ciepłych latających rękawiczek. Uzyskanie przyjaznej dla technologii pary zapewni, że pilot będzie miał ciepłe ręce, nawet jeśli załaduje swój plan lotu i sprawdzi pogodę na swoim iPadzie. Wypróbuj te skórzane rękawiczki Elma Touch Screen firmy Amazon.com.

 • 10 Adapter podróżny

  Światowy adapter podróżny (taki jak ten ze Skrossa) będzie przydatny dla międzynarodowego pilota. Gadżety pilotów w pewnym momencie wymagają ładowania, a międzynarodowi piloci spędzają dużo czasu bez miejsca na ładowanie. Ułatw sobie życie, obdarowując uniwersalny adapter, który będzie ładował wiele rodzajów elektroniki bez kłopotów.

 • 11 kostek do pakowania Tumi

  Spójrzmy prawdzie w oczy - piloci zazwyczaj lubią rzeczy uporządkowane i uporządkowane. A ponieważ zawsze podróżują, organizatorzy bagażu tacy jak Tumi Packing Cubes są oczywistym wyborem dla profesjonalnego pilota.

 • 12 Zestawy słuchawkowe Bose

  To prawda, że ​​zawodowy pilot prawdopodobnie już kupił dla siebie dobrą parę zestawów słuchawkowych. Ale prawdopodobnie zdecydował się na model tani lub średniej klasy, a mimo to potajemnie chce tego najlepszego zestawu słuchawkowego Bose. Co więcej, nawet jeśli ma już dobry zestaw słuchawkowy, może docenić posiadanie dodatkowej części dla skoczka lub innych pasażerów. Słuchawki Bose są drogie, ale są wyposażone w funkcję redukcji szumów, technologię Bluetooth i są znane ze swojej wygody.