11 celów dla ambitnych entuzjastów lotnictwa

Jest to nowy rok i jeszcze raz czas na sprawdzenie twoich celów lotniczych. Co zrobisz, aby w tym roku stać się lepszym entuzjastą lotnictwa?

 • 01 Zdobądź licencję prywatnego pilota, której zawsze chciałeś.

  Zdjęcie: Getty / MACIEJ NOSKOWSKI

  Wiesz, że zawsze chciałeś latać. Pieniądze zawsze były przedmiotem, ale nawet gdybyś miał pieniądze, nie miałbyś czasu, prawda? Jeśli to brzmi znajomo, spraw, aby rok, w którym znalazłeś czas, pieniądze i energię na rozpoczęcie lub zakończenie prywatnego szkolenia pilotów . Jeśli jesteś naprawdę przywiązany do gotówki, ocena pilota sportowego pozwoli Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy, wypełniając pasję.

 • 02 ... Albo przynajmniej wybierz kurs w szkole naziemnej!

  Zdjęcie: Getty / Purestock

  W dzisiejszych czasach możesz zrobić szkołę naziemną w zaciszu własnego domu. Czy wiesz, ile czasu spędzasz w mediach społecznościowych? Poświęć kilka minut na kurs on-line w szkole, a skończysz w mgnieniu oka. Nawet jeśli nigdy nie ukończysz licencji prywatnego pilota, będziesz mądrzejszy!

 • 03 Poddaj się romantycznemu plamieniu samolotu.

  Zdjęcie: Getty / SaBBiR Photography

  Plamienie samolotu to coś więcej niż patrzenie na samoloty. Chodzi o doświadczanie piękna lotu podczas oglądania zachodzącego słońca nad wybiegiem, lub chwytanie kęsa, aby zjeść z przyjaciółmi, podczas gdy ty podzielasz wspólne zainteresowania i wchłaniasz od siebie przypadkową wiedzę o lotnictwie. Spróbuj, ale najpierw sprawdź "Dos and Don" !

 • 04 Do fotografii? Znajdź coś innego lub unikalnego do zrobienia.

  Zdjęcie: Getty / andresr

  Czy jesteś zmęczony fotografowaniem tych samych starych samolotów? Ja też nie, ale jeśli jesteś w rutynie lub jeśli zawsze wybierasz się na to samo lotnisko, żeby robić zdjęcia, postaraj się wydostać ze swojej strefy komfortu. Wypróbuj nowe lotnisko lub złap nowy obiektyw do aparatu. Albo zupełnie dziko i przełączaj koła zębate od strzelania samolotami do czegoś innego, na przykład do historycznych samolotów. Robiąc coś nowego i innego, wszystko będzie świeże.

 • 05 Idź latać!

  Zdjęcie: Getty

  Jeśli znudzi ci się regularne, stare szkolenie lotnicze, znajdź coś innego do latania! Poszukaj lokalnej flotylli lub szybowca lub złap samolot w ultralekkim świetle. Spodoba ci się, a może zainspiruje Cię do ukończenia licencji pilota.

 • 06 Dołącz do lokalnego aeroklubu lub grupy lotniczej.

  Getty / Wade Eakle

  Jeśli latanie przekracza Twój budżet, zachowaj zainteresowanie i poznaj nowych przyjaciół, dołączając do lokalnego klubu lotniczego lub grupy lotniczej. Niezależnie od tego, czy jest to grupa samolotów, lokalna Kapituła EAA, klub samolotowy R / C, czy też lokalny komitet doradczy na lotnisku, to dobry czas na zaangażowanie!

 • 07 Wolontariusz z charytatywnym lub muzeum lotnictwa.

  Getty / Elan Fleisher

  Jest wiele korzyści dla wolontariatu. Poczujesz się przydatny, poznasz nowych ludzi ze wspólnymi zainteresowaniami, a dowiesz się czegoś po drodze. To sytuacja korzystna dla wszystkich. Sprawdź lokalne muzea, aerokluby i lotniska lotnictwa ogólnego. Nawet jeśli skończysz składać papiery, może będziesz miał widok na samoloty przez okno.

 • 08 Weź lekcję.

  Getty / Echo

  Weź lekcje w kierunku nowej oceny lub certyfikatu FAA, np . Licencji dyspozytora lub zacznij pracować nad certyfikatem obsługi, tylko dla zabawy. Jeśli nie jesteś tak ambitny, znajdź jednorazową klasę związaną z lotnictwem w nowym temacie, takim jak drony lub bezpieczeństwo lotnicze. Nauczysz się czegoś nowego, a po drodze poznasz nowych przyjaciół AvGeek.

 • 09 Kup teleskop i skieruj go w niebo.

  Getty / stevencoleimages

  Kto powiedział, że nowe hobby musi być związane z samolotem? Kup teleskop i dowiedz się czegoś o astronomii na swoim podwórku w tym roku. Jako bonus, twoi kosmiczni przyjaciele będą chcieli przyjść na twoje miejsce.

 • 10 Zadbaj o to, aby wziąć udział w co najmniej jednym lub dwóch wydarzeniach lotniczych lub pokazach lotniczych.

  Zdjęcie © EBACE Show Management

  Idź do Sun 'N Fun lub Oshkosh , a nawet Farnborough . Nie pożałujesz tego.

 • 11 Wybierz nowy cel podróży i jedź tam z rodziną.

  Zdjęcie: Ian Kirk / Creative Commons

  Jeśli wybierasz się na wakacje przynajmniej raz w tym roku, wybierz nowy cel, do którego możesz latać. Wypróbuj jedno z popularnych, ale wciąż stosunkowo tanich wakacji.