4 letnie kierunki podróży latających pokochasz

Jeśli przygotujesz samolot do lotu po długiej zimie w hangarze, możesz mieć już kilka miejsc docelowych. Ale jeśli szukasz czegoś nowego, pomyśl o czterech atrakcyjnych wakacyjnych destynacjach, którymi może cieszyć się cała rodzina.

 • 01 Gillespie County Airport- Fredericksburg, Texas (T82)

  Zdjęcie © Jake Houston

  Lotnisko Gillespie County może być idealnym miejscem na letni weekendowy wypad. Mnóstwo do zrobienia w tej okolicy, możesz przywieźć całą rodzinę.

  • Informacje pilotażowe : T82, położone w centrum Teksasu, jest lotniskiem łatwym do pokonania. Lotnisko Gillespie County ma pas startowy o długości 5000 stóp, a terminal, telefon i toalety - 24 godziny na dobę. Paliwo ciężarówką lub samoobsługową jest również dostępne przez cały czas, a mechanik lotniczy jest na miejscu.

  • Gdzie się zatrzymać: To łatwe: pobyt w zainspirowanym latami 1940 Hangar Hotel, który ma piękny salon i bar, i cieszyć się "Bomber Burger" i czekolady słodu z sąsiedniego Airport Diner.

  • Co robić: Pojechać taksówką do miasta, gdzie można zjeść wspaniałe niemieckie jedzenie, kupić antyki i odwiedzić jedno z browarów lub winiarni. Przeglądaj butiki i próbuj lokalnych potraw. Wybierz się na wycieczkę po winach do Winiarni Fredericksburg, która jest jedną z trzech najlepszych winnic w Teksasie w USA Today. Zatrzymaj się w Wildseed Farms, aby zobaczyć pola na polach kwiatów i motyli. Lub przejdź przez Dni Handlu Fredericksburg w trzecią sobotę miesiąca, aby znaleźć antyki, przedmioty kolekcjonerskie, sprzęt łowiecki i wędkarski i wiele więcej.

  Więcej informacji o Fredericksburg:
  Fredericksburg FBO
  Hotel Hangar
  Wildseed Farms

 • 02 Yellowstone Airport, West Yellowstone, Montana (WYS)

  Zdjęcie © Jake Houston

  Kto może ominąć górskie widoki i obserwacje dzikich zwierząt? Ktoś Yellowstone? Jeśli szukasz letnich wakacji przyjaznych dla pilotów, lotnisko Yellowstone to ma.

  • Informacje pilotażowe: Lotnisko Yellowstone znajduje się na wysokości 6644 stóp w szerokiej na 15 kilometrów dolinie na zachód od Parku Narodowego Yellowstone i jest obsługiwane tylko od czerwca do września. Niedoświadczeni piloci powinni zachować ostrożność ze względu na otaczające góry, ale nie powinni mieć problemu z wejściem i wyjściem z małym planem. Inni piloci dodali wiele pozytywnych opinii o FBO na lotnisku na Airnav.com. Opłaty wyrównawcze wynoszą 5,00 USD za dobę za samoloty tłokowe jednosilnikowe, a wyższe za większe samoloty.
  • Gdzie się zatrzymać: Jeśli nie jesteś przeciwny kempingowi, najlepszym miejscem na pobyt jest pobliski darmowy kemping z pilotem! (Jeśli możesz zmieścić sprzęt kempingowy w samolocie, to znaczy.) Jeśli jesteś przeciwny campingowi, możesz wziąć pod uwagę jeden z hoteli w Parku Narodowym Yellowstone, albo możesz poszukać czegoś mniej kosztownego w West Yellowstone.
  • Co robić: Jeśli nigdy tam nie byłeś, Park Narodowy Yellowstone to świetne miejsce na spędzenie 3 lub 4 dni. Lub przejedź do Big Sky, aby zmienić scenerię.


   W okolicy nie zabraknie atrakcji dla entuzjastów outdooru. Pływanie, wędrówki, kemping, wędkarstwo i jazda konna są w pobliżu. Lotnisko oferuje nawet darmowy rower dla pilotów podczas pobytu w okolicy.

   Więcej o Yellowstone:
   Lotnisko Yellowstone
   Narodowy Park Yellowstone

 • 03 Sedona Airport, Sedona, Arizona (SSE)

  Zdjęcie © Jake Houston

  Lotnisko w Sedonie szczyci się tym, że jest "najbardziej malowniczym lotniskiem w Ameryce", i słusznie: lotnisko znajduje się pośrodku przepięknych kanionów z czerwonej skały. Aby naprawdę autentyczne doświadczenie na południowy zachód, Sedona jest miejscem do lądowania.

  • Informacje pilotażowe: Pas startowy Sedona ma nieco ponad 5000 stóp i znajduje się na szczycie płaskowyżu w środku "Red Rock Country" w środkowej Arizonie. To terminal, a FBO bierze udział tylko w ciągu dnia, 7 dni w tygodniu. Mesa Grill na lotnisku w Sedona nie jest typową restauracją na lotnisku. Jest nowoczesny i ekskluzywny, ze wspaniałą architekturą, pełnym barem i wyśmienitą kuchnią. Bonus: Piloci wojskowi i umundurowani otrzymują zniżkę!
  • Gdzie się zatrzymać: The Sky Ranch Lodge znajduje się w odległości krótkiego spaceru od lotniska, ale Sedona oferuje typowy budżet i luksusowe zakwaterowanie w każdym regionie turystycznym, wraz z wieloma Bed & Breakfast.
  • Co robić: Nie trzeba daleko iść - Airport Mesa (tam, gdzie znajduje się lotnisko) oferuje jedne z najlepszych widoków w okolicy! Jeśli jednak masz czas, miasto Sedona oferuje ekskluzywne sklepy i restauracje w uroczej atmosferze małego miasteczka. Lokalni artyści i muzycy można znaleźć w wielu sklepach i miejscach w centrum Sedony. Możesz wziąć wycieczkę jeepem, wędrować po czerwonych skałach lub wybrać się na krótką przejażdżkę do Jerome, starego górniczego miasta popularnego ze względu na opowieści o duchach.


   Więcej o Sedonie:
   Port lotniczy Sedona
   Sky Ranch Lodge
   Jerome, AZ

 • 04 Boulder Municipal Airport, Boulder, CO (BDU)

  Zdjęcie © Jeff Turner

  Colorado słynie z gór i aktywności na świeżym powietrzu, które zdecydowanie zapewnia Boulder. Boulder Municipal Airport jest również znany z corocznego latającego latającego i satyrycznego stylu z lat 40. XX wieku.

  • Informacje pilotażowe: Boulder Municipal Airport to niekontrolowane pole siedzące na wysokości 5288 stóp. Bierze udział w ciągu dnia, a jego najdłuższy pas startowy ma 4100 stóp długości. Dostępne jest 24-godzinne samoobsługowe paliwo. Piloci są ostrzegani, aby sprawdzić wysokość gęstości. Niestety, tutaj nie ma procedur instrumentalnych, więc odpowiednio zaplanuj. Piloci lotnictwa ogólnego są obsługiwani przez Journeys Aviation, która pobiera 8 USD za noc za przymocowanie. Dostępne są przeglądy, przestrzeń hangaru i rozgrzanie silnika.
  • Gdzie się zatrzymać: Residence Inn i Courtyard Marriott są zarówno w pobliżu lotniska, ale miasto gospodarze mnóstwo hoteli, moteli i schronisk. Lub, jeśli chcesz uciec od miasta, istnieje wiele miejsc do obozu w obszarach Las Narodowy powyżej Boulder.
  • Co robić: Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu mogą szaleć w Boulder ze wspinaniem, wędrówkami, jazdą na rowerze, kempingiem i wędkowaniem. Wycieczki i wycieczki są dostępne dla osób, które chcą, aby ktoś inny organizował. Ale jest też wiele rodzajów nie na zewnątrz. Miasto ma wszystko - muzea, sztuki sceniczne, zakupy na wolnym powietrzu, życie nocne, parki i place zabaw, winiarnie i browary. O co jeszcze możesz poprosić?

  Więcej informacji o Boulder:
  Boulder Municipal Airport
  Camping w Boulder