Mini wznowiony szablon i przykłady

Alison Doyle

Mini resume zawiera krótkie podsumowanie waszych osiągnięć i kwalifikacji zawodowych. Miniatura podkreśla twoje osiągnięcia, zamiast przedstawiać CV o pełnej długości.

Kiedy używać Mini CV

W większości przypadków odpowiednie będzie twoje tradycyjne, długie CV. Jednak mini resume przydaje się na targach pracy lub wydarzeniach networkingowych, gdy spotykasz się z wieloma ludźmi i chcesz zostawić im coś więcej niż wizytówkę, ale mniejszą niż pełne CV.

Możesz korzystać z mini-wznowienia w trakcie pracy w sieci i chcesz, aby kontakt przekazywał informacje do menedżera ds. Rekrutacji lub rekrutera. Twoim celem jest dostarczenie podstaw, które firma musi podjąć, aby zdecydować, czy powinna Cię ścigać jako kandydata.

Posiadanie pod ręką mini CV w formie wizytówki może być przydatne, ponieważ jest łatwe do przenoszenia i można je przekazać potencjalnym pracodawcom, klientom i kontaktom biznesowym, których spotykasz niespodziewanie. Rozmieszczone w zamyśleniu mini-CV może dostarczyć znacznie więcej informacji niż twoja podstawowa wizytówka.

Szablon mini CV

Informacje kontaktowe
Pierwsza część CV powinna zawierać informacje o tym, w jaki sposób pracodawca może się z Tobą skontaktować, lub te informacje kontaktowe można wydrukować na przedniej stronie wizytówki o standardowym rozmiarze, z podaniem najważniejszych informacji o karierze na odwrocie. (Profesjonalna drukarka może być w stanie wygenerować nieco większą kartę, jeśli masz więcej informacji niż mieści się na standardowej wizytówce, ale pamiętaj, że Twoim celem jest zwięzłość.)

Imię i nazwisko
Adres ulicy
Kod pocztowy miasta
Telefon (komórka / dom)
Adres e-mail

Najważniejsze cechy kariery

Mini wznowiona próbka nr 1

Janet Miller
848 Excelsior Circle
Stanford, MI 09991
999-999-9999
jmiller@abcd.com

Coach kariery

Mini Wznów próbkę nr 2

John Smith
848 Abbott Road
Stillfield, CT 08888
999-999-9998
jsmith@abcd.com

Programista komputerowy

Powiązane artykuły: