Par-Commandos Demonstration Teams

DoD

Wojskowe zespoły spadochronowe demonstrują doskonałość zawodową wykonując precyzyjne manewry lotnicze w Stanach Zjednoczonych w celu wsparcia opinii publicznej. Uczestnictwo w tych zespołach podlega odpowiednim przepisom i instrukcjom dotyczącym DoD i Oddziału.

Było i było kilka drużyn spadochronowych reprezentujących siły zbrojne, a ja w żaden sposób nie próbuję omawiać ich wszystkich.

Zaczynając od poziomu DoD.

Założony w 1991 r. Zespół spadochronowy do spraw specjalnych Stanów Zjednoczonych (USSOCOM), nazwany Para-Commandos, składa się z ochotników z armii Stanów Zjednoczonych , marynarki wojennej , sił powietrznych i korpusu piechoty morskiej (a także cywili z amerykańskiego rządu), którzy są przypisane do Dowództwa Operacji Specjalnych. Członkowie są wybierani do zespołu po rygorystycznym programie szkoleniowym i uczestniczą w zespole spadochronowym USSOCOM, oprócz swoich regularnych obowiązków, ze szkoleniami przeprowadzanymi w czasie wolnym od pracy.

Zespół spadochronowy USSOCOM pojawił się na licznych pokazach lotniczych (wojskowych i cywilnych), imprezach sportowych na wszystkich poziomach (zawodowym, uniwersyteckim, wysokim) oraz różnych uroczystościach patriotycznych, obywatelskich i szkolnych w Stanach Zjednoczonych. Członkowie Zespołu Spadochronowego USSOCOM ustanowili siebie jako showmanów, podróżujących ambasadorów i rekruterów Sił Specjalnych dla Departamentu Obrony.

Zejście do poszczególnych oddziałów:

Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych

Wings of Blue - Podstawową misją Wings of Blue jest prowadzenie kursu podstawowego spadochronowego Free Airfall Academy. Członkowie zespołu służą głównie jako mistrzowie skoków i instruktorzy tego kursu, poświęcając większość swojego czasu na uczenie studentów o spadochroniarstwie i szkoleniu ich do samodzielnych skoków spadochronowych.

Każdy członek kadetów musi być wykwalifikowanym skoczkiem i instruktorem w programie spadochronowym Air Force Academy. Ponadto członkowie muszą utrzymywać wysokie standardy akademickie i wojskowe, aby pozostać w zespole. Członkowie załogi spadochronowej średnio kończą około 600 skoków.

Wings of Blue ma zarówno drużynę demonstracyjną, jak i drużynę konkursową. Zespół demonstracyjny podróżuje po całym kraju do pokazów lotniczych, imprez sportowych i innych miejsc reprezentujących lotnictwo w precyzyjnym spadochroniarstwie. Podobnie, drużyna reprezentuje Siłę Powietrzną, rywalizując z drużynami z całego kraju, tworząc sześciostopniowe formacje prędkości, 4-stronną relatywną pracę, 2-drożną swobodną muchę i sportową dokładność.

armia Stanów Zjednoczonych

W armii jest kilka zespołów demonstracyjnych spadochronowych.

Czarne sztylety

Czarne sztylety są oficjalnym dowództwem demonstracji spadochronowych dowództwa armii USA. Misją Czarnych Sztyletów jest wykonywanie pokazów lotniczych na żywo w celu wsparcia relacji społeczności specjalnych Sił Zbrojnych USA i rekrutacji.

Zespół Black Daggers składa się wyłącznie z ochotników z całej armii Special Operations. Używają wojskowego wariantu spadochronu Ram Air, który pozwala im skakać z więcej niż 100 funtów.

dołączonego sprzętu wojskowego. Muszą także wytrzymać silne wiatry, niskie temperatury i niskie stężenie tlenu na dużych wysokościach, co wymaga, aby skoczek był wysoko wykwalifikowany.

Golden Knights

Założone w 1959 r. Złote Rycerze zostały zorganizowane z zamiarem rywalizacji w ówczesnym i zdominowanym przez ZSRR sporcie spadochroniarskim. Dziś misja Złotych Rycerzy w ramach Grupy Marketingowo-Badawczej Armii Amerykańskiej ma na celu wsparcie działań rekrutacyjnych i public relations armii amerykańskiej.

The Golden Knights są podzieleni na kilka grup - Black & Gold Demonstration Teams; Zespół tandemowy; Zespół zawodów (8-Way, 4-Way i Canopy Piloting); Oddział lotnictwa i oderwanie dowództwa. Czarno-złote zespoły demonstrujące spędzają ponad 230 dni w roku, bawiąc miliony widzów na całym świecie i zdobyły tytuł "Ambasadorów dobrej woli armii na świecie".

Zespoły konkursowe Golden Knights są tworzone przez zespół Skydiving Formation oraz zespół Style and Accuracy. Te zespoły podróżują po świecie, aby rywalizować w zawodach spadochronowych. Przez cały okres swojego istnienia zespoły zdobyły 408 mistrzostw krajowych, 65 mistrzostw świata oraz 14 tytułów krajowych i sześciu drużyn światowych w skoku spadochronowym. Te imponujące wyczyny sprawiły, że są nie tylko najbardziej utytułowanym zespołem sportowym Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, ale także najbardziej utytułowanym zespołem spadochronowym na świecie.

Zespół spadochronowy Akademii Wojskowej Stanów Zjednoczonych

Zespół spadochronowy USMA przeprowadza demonstracje spadochronowe na stadionach i polach dla każdej domowej gry armii. Dodatkowo Czarni Rycerze wykonują pokazy i pojawiają się na prośbę innych organizacji, jeśli pozwalają na to warunki pogodowe. Choć specjalizuje się w demonstracji stadionu, zespół jest w stanie skakać na dowolne otwarte pole lub obszar. Głównym celem ich demonstracji jest nagłośnienie Akademii Wojskowej Stanów Zjednoczonych i wywieranie pozytywnego wrażenia na widzach.

Wszyscy amerykanie

82nd Airborne Division, z siedzibą w Fort Bragg w Północnej Karolinie, reprezentuje drużynę demonstracyjną All American Parachute, która reprezentuje 82. Dywizję Powietrzno-Desantową podczas wojskowych funkcji, wystaw, specjalnych wydarzeń i zawodów, demonstrując indywidualne, formacyjne i inne precyzyjne techniki spadochronowe .

Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych

The Chuting Stars - zorganizowana w 1961 r. Gwiazda Chuting została założona, aby pomóc obchodzić 50. rocznicę lotnictwa morskiego. Zespół został rozwiązany w 1964 r. Z powodu cięć budżetowych i przywrócono go w 1969 r., Aby ponownie zostać rozwiązanym w 1971 r.

The Leap Frogs - z siedzibą w San Diego, The Leap Frogs oświadczyli, że to West Coast UDT SEAL Para Team, z niektórymi członkami oryginalnych gwiazd Chuting. W miarę jak zespół rósł zarówno pod względem wielkości, jak i reputacji, przyjęli nazwę Leap Frogs.

W 1969 r. Zespół Zachodniego Wybrzeża Para został oficjalnie wyznaczony przez Dowództwo Rekrutujące Marynarki jako zespół spadochronowy marynarki wojennej. Mniej więcej w tym samym czasie ustanowiono UDT SEAL Para Team ze Wschodniego Wybrzeża.

W połowie lat siedemdziesiątych dwie drużyny zostały połączone pod parasolem Parachute Team. Zasadniczo, używając rzeki Missisipi jako linii podziału dla demonstracji, Zachodnie Wybrzeże nadal używało Leap Frogs jako nazwy zespołu, podczas gdy zespół Wschodniego Wybrzeża przyjmował Chuting Stars jako nazwę drużyny. W połowie lat 80. UDT SEAL Para Team został rozwiązany, pozostawiając Żaby jako oficjalny zespół spadochronowy Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych.

Dziś, Leap Frogs wykonują demonstracje na spadochronie powietrznym w celu wsparcia rekrutacji Marynarki Wojen Specjalnych i Marynarki Wojennej. Zespół składa się z piętnastu US Navy SEAL , SWCC i Spadochronów przydzielonych do Naval Special Warfare. Każdy członek jest wolontariuszem i jest przydzielany na trzyletnią wycieczkę. Są oni wybierani z Naval Special Warfare Groups na wschodnim i zachodnim wybrzeżu.

Korpus Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych

Korpus Piechoty Morskiej nie ma oficjalnego dowództwa spadochronowego, jednak spadochroniarze piechoty morskiej są upoważnieni do udziału w pokazach skoków / spadochroniarstwa wspierających wydarzenia publiczne - choć upoważnienie to jest ograniczone do personelu, który ukończył wojskowe szkolenie spadochronowe w Ft. Benning, Georgia, i którzy obecnie służą w kęsy, które wymagają ciągłej biegłości spadochronowej. Istnieją dalsze wymagania określone w rozporządzeniu Korpusu piechoty P5720.73 (Zmiana 1) - Wsparcie korpusu piechoty morskiej w podręczniku Programu stosunków wspólnotowych

Patrick Long: Fong.Pa@gmail.com