20 sposobów na poinformowanie swoich pracowników, że dbasz

Oto 20 sposobów, aby powiedzieć swoim pracownikom, że o nich dbasz

Okres świąteczny daje możliwość wielkiej radości pracownikom - i daje możliwość robienia wielkich rzeczy dla swojej firmy w tym samym czasie. Masz okazję podziękować swoim pracownikom za ich wkład. Możesz je rozpoznać po profesjonalizmie i ciężkiej pracy.

Zalecamy szczególnie, aby podziękować pracownikom podczas wakacji, ale pamiętajcie, że pracownicy z całego serca będą dziękować serdecznie za każdy dzień w roku.

Ale przede wszystkim możesz przekazać swoją ogólną ocenę ich jako osoby i członków firmy. Działania, które podejmujesz, aby wspierać zaangażowanych pracowników, zawsze przynoszą zwrot Twojej firmie. (Co się dzieje, przychodzi.)

Te 20 wskazówek sprawi, że sezon wakacyjny będzie radosny dla pracowników, którzy z kolei wykorzystują swoje zaangażowanie i motywację do robienia wspaniałych rzeczy dla swoich klientów.

Pomysły na świąteczne wakacje

Zaproponuj pracownikom alternatywy lub dodatki na kosztowną imprezę biurową z kolacją, napojami i tańcami. Twój komitet ds. Aktywności pracowników - masz komisję ds. Aktywności pracowników lub komitet do spraw morale? - możesz zaplanować wydarzenia budujące zaangażowanie.

Stwórz świąteczne tradycje w biurze

Ustanów tradycje w biurze na święta. Pracownicy lubią uczestniczyć w corocznych wydarzeniach z pracownikami w biurze lub firmie, jako dorośli pracownicy i rodziny.

Pracownicy oczekują tradycji i mówienia o tradycjach w miejscu pracy to opowiadanie historii, które buduje twoją kulturę i reputację jako pracodawcy z wyboru .

Kup prezenty dla pracowników

Rozważ kupowanie prezentów w okresie świątecznym dla swoich pracowników.

Podczas gdy niektóre firmy mogą sobie pozwolić na roczną premię lub podział zysków , inne nie. Bez względu na to, rozważ prezent dla każdego pracownika.

Towarzyszyć prezentowi z osobistą podziękowaniami od menedżera (najlepiej) lub spersonalizowanego podziękowania od firmy. Pracownicy doceniają i zapisują te notatki przez lata i umieszczają je na swoich stanowiskach pracy w celu ciągłego przypomnienia. Rozważ te dary.

Honor różnorodności na święta

Pamiętaj, że nie każdy pracownik wymienia kartki świąteczne na święta. Dni obchodzone przez różnych pracowników są liczne w grudniu i styczniu. Chcesz honorować i świętować różnorodność pracowników.

Pokaż pracownikom, że dbasz o to, jak rozpoczynasz nowy rok

Witamy, koniec roku i początek nowego roku dzięki wydarzeniom i działaniom pracowników, które przygotowały grunt dla szczęśliwego, pomyślnego Nowego Roku zarówno dla pracowników, jak i dla Twojej firmy.

Okres świąteczny to radosna okazja, aby powiedzieć swoim pracownikom i współpracownikom, że im na tym zależy. Nie pozwól, aby ta złota okazja do budowania morale pracowników i docenić wkład pracowników przejść przez ciebie. Twoja obfitość zostanie przelana, aby wzmocnić twoje relacje z klientami i klientami.

Wykorzystaj możliwości związane z sezonem, aby zadowolić pracowników i cementować pozytywne relacje biznesowe, które będą trwać przez cały rok - i przez wiele lat.