Te cytaty o optymizmie rozjaśnią Twój dzień

Sugeruje się, że optymistyczne podejście ma pozytywny wpływ na zdrowie, szczęście i wydajność.

Moc optymizmu

Potęga optymizmu nie powinna być ignorowana jako czynnik sukcesu i osobistego wzrostu i rozwoju. Optymizm pozwala dostrzec pozytywne aspekty każdej sytuacji i pozwala wykorzystać każdą z możliwości.

Optymizm może być częściowo odpowiedzialny za sukces w większości aspektów życia.

Niektóre badania pokazują, że optymizm prowadzi do wyższych osiągnięć .

Część mocy optymizmu jest wynikiem zmiany tego, co mówi mały głos w twojej głowie . Jeśli ciągle patrzysz na negatywne i nie widzisz opcji, kiedy sytuacja idzie źle, twoja negatywna samo-rozmowa ogranicza Twój sukces .

Pozytywne self-talk rozszerza twoją zdolność do osiągnięcia, do nauki i do osiągnięcia . Optymistyczne spojrzenie na Twoją zdolność do pozytywnego wpływania na sytuacje - nawet te, które wydają się negatywne - pomoże zwiększyć Twój sukces. Ilekroć czujesz, że czujesz się negatywnie, przygnębiony lub tarzasz się w rozpaczy , skup się na rzeczach, które sprawiają, że czujesz się szczęśliwy i inspirowany.

Colin Powell

"Wieczny optymizm jest mnożnikiem siły."

Margaret Thatcher

"Mam nawyk porównywania frazeologii komunikatów ... zauważając pewne podobieństwo słów, pewne podobieństwo optymizmu.

. . i pewne podobieństwo braku praktycznych rezultatów w ciągu następnych lat. "

Nicholas Murray Butler

"Optymizm jest podstawą odwagi."

Dr James S. Vuocolo

"Niektórzy ludzie przeżywają życie, ciesząc się, że szklanka jest w połowie pełna, inni spędzają całe życie na rozpaczaniu, że jest w połowie pusta. Prawda jest taka: jest szklanka z pewną objętością płynu.

Od tej chwili to zależy od ciebie! "

Harvey Mackay

"Optymiści mają rację, więc pesymiści, wybór zależy od ciebie".

Lucille Ball

"Jedną z rzeczy, których nauczyłem się na własnej skórze, było to, że nie trzeba płacić za zniechęcanie, utrzymywanie ruchu i optymizm na drodze do życia może przywrócić wiarę w siebie."

Bill Frist

"Jesteśmy silnym, silnym i dobrze prosperującym państwem, optymizm jest esencją naszego sukcesu, napędza naszą kreatywność i rozbudza naszego ducha przedsiębiorczości, dzięki czemu inwestujemy w przyszłość i osiągamy najwyższe cele".

Winston Churchill

"Dla mnie jestem optymistą - nie wydaje mi się, żeby to było dużo pożytku z bycia czymkolwiek innym".

"Optymista widzi szansę w każdej katastrofie, pesymista widzi katastrofę przy każdej okazji".

Benjamin Franklin

"Chociaż możemy nie być w stanie kontrolować wszystkiego, co nam się przydarza, możemy kontrolować, co dzieje się w nas."

Robert Conroy

"Pielęgnujcie optymizm, angażując się w sprawę, plan lub system wartości, poczujecie, że wzrastacie w znaczącym kierunku, który pomoże wam wznieść się ponad codzienne niepowodzenia."

Linda Lingle

"Ale zanim spojrzymy w przyszłość, spójrzmy wstecz na drogę, którą podróżowaliśmy przez ostatnie dwa lata, ponieważ jest to źródło optymizmu, który wszyscy odczuwamy w przyszłości."

Henry Ford

"Jeśli myślisz, że możesz coś zrobić lub myślisz, że nie możesz nic zrobić, masz rację".

Tom Rath

"Absolutnie zalecałbym przeciw nadmiernemu pozytywizmowi i optymizmowi: wszelkie pozytywne emocje, które nękasz w miejscu pracy, muszą być oparte na rzeczywistości, jeśli nie jest to realistyczne, szczere, znaczące i zindywidualizowane, nie przyniesie to wiele dobrego."

Richard M. DeVos

"Niewiele rzeczy na świecie jest silniejszych niż pozytywny impuls. Uśmiech. Świat optymizmu i nadziei. "Możesz to zrobić", gdy sprawy są trudne. "

Hilary Mantel

"Rzeczy, które uważasz za katastrofy w twoim życiu, nie są katastrofą, naprawdę prawie wszystko można odwrócić: z każdego rowu, ścieżki, jeśli możesz tylko to zobaczyć."

Norman Vincent Peale

"Wierz, że to możliwe, aby rozwiązać swój problem." Wielkie rzeczy dzieją się wierzącemu.

Więc wierzę, że odpowiedź nadejdzie. To będzie."

AA Milne (Alan Alexander Milne)

"Jaki mamy dziś dzień?" zapytał Puchatek
"To dzisiaj" - pisnął Prosiaczek.
"Mój ulubiony dzień", powiedział Puchatek. "

Helen Keller

"Optymizm to wiara, która prowadzi do osiągnięcia, nic nie da się zrobić bez nadziei i zaufania".

"Żaden pesymista nigdy nie odkrył tajemnic gwiazd, nie popłynął na nieznaną ziemię ani nie otworzył nowego nieba dla ludzkiego ducha".

Zig Ziglar

"Optymista to ktoś, kto ściga Moby Dicka w łodzi wiosłowej i zabiera ze sobą sos tatarski".

Nicholas M. Butler

"Optymizm jest niezbędny do osiągnięcia, a także stanowi podstawę odwagi i prawdziwego postępu."

Henry David Thoreau

"Jeśli człowiek nie nadąża za swoimi towarzyszami, być może dlatego, że słyszy innego perkusistę, niech podchodzi do muzyki, którą słyszy, jakkolwiek zmierza lub jest daleko".

To tylko kilka z wielu inspirujących cytatów, które można wykorzystać w środowisku biznesowym. Jeśli nie czujesz się podekscytowany żadnym z nich, możesz znaleźć więcej ofert w Internecie.