Dowiedz się o miejscu pracy

Miejsca pracy Dostępne w różnych ustawieniach, które zaspokajają potrzeby pracowników

Miejsce pracy to miejsce, w którym pracownik zapewnia pracę pracodawcy . Wydaje się to dość prostym wyjaśnieniem, ale może stać się nieco bardziej skomplikowane, szczególnie w dzisiejszej gospodarce opartej na wiedzy.

Miejsce pracy znajduje się w różnych ustawieniach, w tym w biurach, zakładach produkcyjnych lub fabrykach, sklepach, gospodarstwach rolnych, na zewnątrz iw każdym innym miejscu, gdzie wykonywana jest praca.

Wraz z rozprzestrzenianiem się komunikacji elektronicznej pracodawcy nie muszą już zapewniać miejsca pracy o fizycznej lokalizacji, w której pracują pracownicy.

Biura domowe, ustalenia dotyczące pracy na odległość i światowe relacje z zatrudnieniem oznaczają, że prawie każda lokalizacja, w tym dom pracownika, może służyć jako miejsce pracy i może zostać dokładnie nazwana.

Co pracownik musi wiedzieć o miejscu pracy.

Twój pracodawca wybiera miejsce pracy. Jeśli pracodawca zapewnia fizyczną lokalizację pracownikowi do pracy, miejsce pracy podlega w Stanach Zjednoczonych przepisom BHP i innym wytycznym amerykańskiego Departamentu Pracy (DOL) . DOL reguluje również różne programy w miejscu pracy, z których niektóre obowiązują w przypadku miejsc pracy, w których znajduje się domowe biuro pracownika.

Generalnie, dopóki przestrzegają przepisów BHP, Twój pracodawca może wydać coś, co może wydawać się nieuzasadnionym wymaganiem. Niektóre pomieszczenia biurowe są duże, a każdy pracownik ma swoje prywatne biuro. Jest jednak bardziej prawdopodobne, że masz kabinę lub nawet udostępniasz stół innym współpracownikom.

Jeśli wolisz pracować samotnie , twój pracodawca może powiedzieć: "nie, to jest twoja przypisana przestrzeń".

Są jednak wyjątki. Jeśli masz problem zdrowotny objęty ustawą o niepełnosprawnych Amerykanach (ADA), możesz poprosić o inne środowisko pracy. Na przykład, jeśli cierpisz na migrenę zaostrzoną przez jasne światło, możesz poprosić o ciemne i ciche miejsce pracy.

Jeśli nie stanowi to problemu dla twojego pracodawcy, a twoja prośba jest uzasadniona, muszą współpracować z tobą, aby znaleźć rozwiązanie . Rozsądność zależy od miejsca pracy i pracy. Jeśli jesteś kelnerką w klubie muzycznym, takie zakwaterowanie nie jest rozsądne.

Jeśli Twoje miejsce pracy znajduje się w fabryce, gospodarstwie rolnym, na placu budowy, w szpitalu lub w innym miejscu, w którym bezpieczeństwo stanowi poważny problem, pracodawca musi położyć szczególny nacisk na bezpieczeństwo. Urzędnicy rządowi, tacy jak Administracja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (OSHA) , mogą ściśle monitorować twoje miejsce pracy.

Jeśli zauważysz problem związany z bezpieczeństwem, natychmiast poinformuj o tym pracodawcę, a jeśli go nie rozwiąże, skontaktuj się z odpowiednią agencją rządową.

Możesz także pracować w domu . Oczywiście, twój szef nie pojawi się w twoich drzwiach i nie upewni się, że zabawki Twojego dziecka nie stanowią zagrożenia potknięciem, ale mogą być zobowiązane do zapewnienia ci niezbędnego sprzętu roboczego.

Co powinni wiedzieć pracodawcy

Twoim obowiązkiem jest zapewnienie bezpiecznego i produktywnego środowiska pracy dla swoich pracowników. DOL zapewnia wskazówki i regulacje dotyczące miejsca pracy w takich obszarach, jak rekompensaty dla pracowników , przerwy i wymagania związane z obiadem, wymagania dotyczące urlopu, równe szanse zatrudnienia i rekompensata dla bezrobotnych .

Zobacz stronę internetową DOL, aby uzyskać pełną listę przepisów i wytycznych, aby spełnić wymagania pracodawcy i miejsca pracy.

Istnieje wiele szkół myśli o tym, co tworzy najlepsze środowisko pracy. Stojące biurka, biurka, jasne światła, przyciemnione światła i pracownicy zawsze walczą o termostat. Dopóki jesteś zgodny z przepisami federalnymi, stanowymi i lokalnymi, możesz dowolnie projektować swoje miejsce pracy.

Pamiętaj, że to nie tylko fizyczne miejsce pracy, które spada na Twoje barki, kultura i otoczenie interpersonalne to także twoja odpowiedzialność. Zachowaj środowisko, w którym szanujesz wszystkich pracowników i żądaj wzajemnego szacunku .

Rozpraw się z problemami, gdy tylko się pojawią, i pozbądź się plotek i zastraszania w zarodku , a twoje miejsce pracy będzie przyjemnym i bezpiecznym miejscem do pracy.

W niebezpiecznym miejscu pracy, takim jak miejsce budowy lub gospodarstwo, chcesz zachować szczególną ostrożność, aby zachować bezpieczne środowisko, w którym pracownicy są dobrze wyszkoleni i dobrze chronieni. Nie próbuj oszczędzać, obniżając bezpieczeństwo.

Miejsce pracy jest również określane jako miejsce zatrudnienia, miejsce zatrudnienia oraz nazwa miejsca pracy, np. Biura, fabryki lub gospodarstwa.

Zastrzeżenie: Należy pamiętać, że podane informacje, mimo że autorytatywne, nie są gwarantowane pod względem dokładności i legalności. Witryna jest czytana przez ogólnoświatową publiczność, a prawa i przepisy dotyczące zatrudnienia różnią się w poszczególnych stanach i krajach. Poproś o pomoc prawną lub pomoc ze strony państwowych, federalnych lub międzynarodowych zasobów rządowych, aby upewnić się, że Twoja interpretacja prawna i decyzje są prawidłowe dla Twojej lokalizacji. Te informacje służą jako wskazówki, pomysły i pomoc.