Eddie Miller i Boris Tsibelman Biografia

Jako dyrektor generalny eCANN, Eddie Miller wyznacza kierunek strategiczny firmy oraz identyfikuje i wykorzystuje nowe możliwości legalnego sektora konopi indyjskich, najszybciej rozwijającej się branży w USA, wynika z badań ArcView Group.

Jako odnoszący sukcesy przedsiębiorca od ukończenia szkoły średniej we współpracy z eCANN CTO Borisem Tsibelmanem, Eddie przewodzi tworzeniu marek i strategii wejścia na rynek w wielu sektorach, nadzorując dostarczanie rozwiązań marketingowych, analitycznych i operacyjnych partnerom eCANN.

Seryjny przedsiębiorca, który obsługuje ponad 17 000 domen w ramach WeSell.com w połączeniu z Borisem, Eddie ma siedzibę w Nowym Jorku.

Eddie Miller i Boris Tsibelman odnosili sukcesy, zanim jeszcze ukończyli szkołę średnią. Rozpoczęli swoje pierwsze przedsięwzięcie o nazwie Promtime.com w 1999 r. Po zaobserwowaniu ilości obsesji (i dolarów), które były wylani na studniówkę co roku przez nastolatków i ich rodziców.

Promtime zaczęło się od prostego miejsca, w którym uczniowie szkół średnich i ich rodzice mieli dostęp do informacji na temat studniówek i całkowicie się zaczęło. To przedsięwzięcie przygotowało scenę do końca ich życia. Od tego pamiętnego dnia, 16 lat temu, Miller i Tsibelman nadal budują przełomowe firmy internetowe.

Sukces Promtime zainspirował duet do zakupu NewYearsEve.com. W tym czasie Miller miał 21 lat, a Tsibelman miał 18 lat i zbudowali NewYearsEve.com do rocznej stopy procentowej wynoszącej wiele miliardów dolarów z ponad 1000 wydarzeń na sprzedaż.

Z dwoma dużymi zwycięstwami pod ich szykiem, uruchomili Pubcrawls.com, który stał się ich największym sukcesem do tej pory. Obecnie obejmuje 300 000 klientów rocznie w 52 miastach w USA

W tym momencie Miller i Tsilbelman przybili formułę internetowych stron z wydarzeniami do nauki. Stworzyli firmę macierzystą o nazwie WeSell.com, która skonsolidowała wszystkie te przedsięwzięcia pod jednym parasolem.

Wypracowali swoją karierę w zakresie umiejętności rozpoznawania i wykorzystywania możliwości o dużym potencjale online przed kimkolwiek innym. Dzisiaj przekazują ten talent do masowo lukratywnego, ale w dużej mierze niewykorzystanego, przemysłu marihuany.

Ponieważ przepisy dotyczące konopi indyjskich zmieniły się w Kalifornii, setki, jeśli nie tysiące, aptek założyły sklepy wraz z numerami identyfikacji podatkowej i pozwoleniami na prowadzenie działalności. Zwiększyła się wartość nieruchomości komercyjnych w "zielonych strefach". Do branży napłynęły niewykorzystane pieniądze, a jeszcze więcej zostało do zrobienia.

Partnerzy przeprowadzili wyczerpujące badania i zdali sobie sprawę, że w branży konopi indyjskich istnieją ogromne luki w zakresie cyfrowych narzędzi i usług. Kupili eCannabis.com z zamiarem przekształcenia go w największy na świecie ośrodek i hub marihuany.

Ich celem jest pomoc tym marihuanom w tworzeniu cyfrowej obecności i rozwoju dzięki wdrażaniu najnowocześniejszych praktyk marketingowych, narzędzi analitycznych i operacyjnych.

Ponadto, służąc jako łącznik między producentami, hurtownikami, detalistami i detalistami dla konsumentów, eCANN jest na dobrej drodze, aby stać się centrum przemysłu konopnego dla wszystkich interakcji konsumenckich i komercyjnych.

Możesz dotrzeć do Eddiego Millera i Borisa Tsibelmana poprzez ich stronę internetową: InvestinCannabis.com.

Możesz też skontaktować się z Eddiem Millerem na em@wesell.com. Boris Tsibelman jest dostępny pod adresem: b@wesell.com.

Eddie Miller

Sugerowane czytanie