Convergys Anywhere

Profil firmy Work-at-Home

Getty

Firma outsourcingowa z Cincinnati, zatrudniająca 70 000 pracowników, określa się jako "globalny lider listy Fortune 500 w zakresie zarządzania relacjami". Convergys oferuje usługi call center dla szeregu innych korporacji. Ma 85 obiektów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii oraz dużą liczbę stanowisk pracy w domu.

Rodzaje stanowisk pracy w domu w Convergys

Program Convergys Anywhere w firmie oferuje usługi call center w języku angielskim oraz dwujęzyczne oferty call center w trzech obszarach: wsparcie techniczne, sprzedaż i obsługa klienta.

Stanowiska to zatrudnienie, a nie niezależne kontraktowanie. Odpowiedzi wnioskodawców na pytania w trakcie procesu składania wniosków, ich kwalifikacje i ich doświadczenie określają, jaki rodzaj pozycji mogą być oferowane.

Firma Glassdoor.com zarabia około 9 do 10 USD na godzinę dla przedstawicieli obsługi klienta i około 12 USD na wsparcie techniczne. Świadczenia obejmują płatny czas wolny, ubezpieczenie na życie, świadczenia medyczne, dentystyczne i wizowe, 401 000 EUR oraz zwrot kosztów za naukę, a także podwyżki płac, premie za osiągnięcia i niektóre pozycje zachęcające do sprzedaży.

Wymagania

Kandydaci muszą mieć dyplom ukończenia szkoły średniej lub GED i jeden rok doświadczenia w obsłudze klienta. Aby zostać uznanym za pozycję sprzedażową, niezbędny jest rok doświadczenia w sprzedaży. Połączenia przychodzą przez komputery agentów, więc linia stacjonarna nie jest wymagana do pracy; jednak do treningu potrzebny jest telefon (komórka jest OK).

Agenci zapewniają własny komputer (laptop jest akceptowalny), który jest podłączony do twojej usługi internetowej.

Komputery muszą mieć mniej niż sześć lat. Monitor musi mieć co najmniej 17 cali (z rozdzielczością 1024 x 768), a wysoce zalecany jest wyświetlacz z płaskim ekranem (telewizory nie mogą być używane jako monitory). Laptopy mogą mieć zewnętrzne monitory. Wymagany jest zatwierdzony zestaw słuchawkowy i pamięć flash. Umiejętność rozwiązywania problemów z komputerem może być atutem w pracy.

Agenci muszą mieć dostęp przez 7 dni w tygodniu, ale szczegółowe harmonogramy będą omawiane podczas procesu rozmowy kwalifikacyjnej.

Korzystanie z strony internetowej Convergys

Aby ubiegać się o karierę w programie Convergys, przejdź do strony internetowej firmy. Najpierw należy wykonać sprawdzenie systemu na komputerze, zanim będzie można zobaczyć, jakie zadania są dostępne. Tę kontrolę systemu należy wykonać w przeglądarce Internet Explorer. Musisz także wybrać USA, Kanadę lub Wielką Brytanię. Sortuj posty według obszaru, a następnie wpisz "praca w domu" w polu wyszukiwania. Wywiad i ocena online są częścią procesu aplikacyjnego.

Zastrzeżenie: Reklamy do pracy w domu lub możliwości biznesowe zamieszczone na tej stronie w sekcji oznaczonej "Linki sponsorowane" lub w innym miejscu niekoniecznie są uzasadnione. Te reklamy nie są wyświetlane przeze mnie, ale pojawiają się na stronie z powodu podobnych słów kluczowych do tekstu na stronie.